שתף קטע נבחר

אביה של כוכבת הילדים ביקש: "תעברי מוואטסאפ לטלגרם"

הוא פעל על פי החשד בשיטה קבועה: איתר נערות בין מנהלות דפי המעריצים, ביקש מהן לעבור לאפליקצייה המאפשרת למחוק הודעות - ושם העלה הצעות מיניות. המתלוננות מגיעות מכל הארץ

 

 

המשטרה חושדת שאביה של כוכבת הילדים, שנעצר אתמול (יום ב') בחשד שביצע מעשים מגונים במעריצות קטינות של בתו, ניצל קבוצת וואטסאפ שלהן כדי ליצור איתן קשר. הקבוצה נקראה "___ אימפריה", והיא כללה כ-100 מנהלות דפי מעריצים שנחשבו "סיירת" התומכות של הכוכבת. האב, בן 48 מאזור השרון, היה ככל הנראה מעורב בהפקה וקידום הפעילות של בתו.

 

אביה של נועה קירל: "זה לא אני"

 

על פי החשד הוא פעל בשיטה קבועה: הוא פנה לקטינה החברה בקבוצה וביקש ממנה לעבור לאפליקציית טלגרם, המאפשרת למחוק את ההתכתבויות. את הפלטפורמה הוא ניצל להציג בפניהן הצעות מיניות בוטות ושאל אותן שאלות אינטימיות – פעולות המוגדרות כמעשים מגונים. כמו כן נבדק אם יש תיעוד וידאו שנשלח בין הצדדים.

 

במשטרה התקבלו עד כה כמה תלונות שהוגשו על ידי בנות מכל חלקי הארץ. במשטרה בודקים עשרות נערות אחרות כדי לברר אם הן נפלו קורבן למעשים דומים. המשטרה קוראת לחברות בקבוצה לפנות אליה אם יש בידיהן מידע.

החשוד בבית המשפט, היום (צילום: מאיר תורג'מן) (צילום: מאיר תורג'מן)
החשוד בבית המשפט, היום(צילום: מאיר תורג'מן)

האב מכחיש את החדשות נגדו אבל מוקדם יותר הוארך מעצרו בשמונה ימים. מיוחסות לו שורת עבירות הכוללות מעשה מגונה בקטינות מתחת לגיל 16, ניסיון בעילת קטינה, הטרדה, איומים ושיבוש מהלכי משפט. במהלך הדיון טען נציג המשטרה כי החשוד ניסה לשבש את החקירה ואיים באופן ישיר על מתלוננת.

 

שופט בית משפט השלום בראשון לציון גיא אבנון קבע כי "יש חשד סביר בעוצמה לא מבוטלת הקושרת את החשוד בעבירות המיוחסות לו בנוגע למספר קורבנות אשר חלקן בוצעו לאורך תקופה ממושכת. יש חשש לשיבוש חקירה נוכח חומרים שהוצגו לפניי המבססים חשד לשיבוש בפועל שכבר התבצע".

 

סנגורו של האב, עו"ד אסף דוק, טען בדיון שהוא ניהל יחד עם בתו קבוצת ווטסאפ של מנהלות דפי מעריצים שלה. לדבריו, סכסוך שפרץ בין החשוד ובתו לבין אחת המנהלות גלש לאיומים ובמסגרתם הוגשה התלונה: "מדובר בתלונה שנולדה בחטא. הוא ניהל יחד עם בתו את קבוצת הוואטספ של המעריצות ובעקבות סכסוך עם אחת המנהלות והחלטה להסיר אותה מהקבוצה, נולדה תלונת השווא נגדו. מקווים שהדברים יתבהרו והוא ישוחרר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מאיר תורג'מן
החשוד בהארכת המעצר, היום
צילום: מאיר תורג'מן
מומלצים