שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: הזמין פיצה - ושדד את השליח
  דוד רובינוב מב"ש מואשם כי לאחר שהזמין פיצה בטלפון, פגש בשליח וטען כי אין לו כסף. הוא ביקש מהשליח להתלוות לביתו כדי לשלם ואז היכה אותו בקסדה והתיז על פניו גז מדמיע. להגנתו טען: "רציתי פיצה בלי לשלם"

   

   

   

  ציפה לאכול בחינם והשתמש באלימות: כתב אישום בגין שוד בנסיבות מחמירות הוגש היום (ג') לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד דוד רובינוב, בן 23 מבאר שבע, ששדד שליח פיצה ותקף אותו באמצעות קסדה וגז מדמיע.

   

  רובינוב התקשר למוקד ההזמנות של חברת משלוחי הפיצה והשליח יצא לנקודת המסירה ברחוב רנה קאסן בבירת הנגב. השליח טען שכשהגיע למקום פגש ברובינוב שטען מצידו כי אין לו כסף לשלם והזמין אותו להתלוות לביתו כדי לשלם לו.

   

  בזמן שהם בדרך לביתו, רובינוב, כך לפי כתב האישום, היכה אותו באמצעות קסדה בסמטה צדדית והתיז על פניו של השליח גז מדמיע. אז הוא ברח עם מגש הפיצה בידיו.

  מכל הגז שבו השתמש הנאשם (צילום: דוברות המשטרה) (צילום: דוברות המשטרה)
  מכל הגז שבו השתמש הנאשם(צילום: דוברות המשטרה)

  השליח התקשר למנהלו שהגיע למקום. הם סרקו את האזור ומצאו את רובינוב במקום אחר ותפסו אותו עד שהמשטרה תגיע, אך שחררו אותו עוד לפני שהשוטרים הגיעו למקום. 

   

  רובינוב נעצר זמן קצר לאחר מכן בידי שוטרי היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע בביתו. בחיפוש נמצא מכל הגז שבו השתמש רובינוב לביצוע השוד ואף נתפס עליו סכין. בדיון הארכת המעצר התברר כי אחיו של רובינוב הגיע למקום, שילם לשליח וסייע לאחיו לעזוב את המקום. 

   

  במהלך חקירתו קשר עצמו הנאשם למיוחס לו ואמר להגנתו: "בסך הכל רציתי לקחת פיצה בלי לשלם".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים