שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בוטל סיבוב ההופעות של עומר אדם בארה"ב
  צוות ההפקה ונגניו של הזמר לא קיבלו אשרות כניסה למדינה, כפי שפורסם ב-ynet, ובשל כך ביטל מפיק המופע את סיבוב ההופעות מעבר לים. "עושים כל שביכולתנו כדי להצטייד באישורים הנדרשים לסיבוב הופעות חדש", כתב בפייסבוק לרוכשי הכרטיסים
  סיבוב ההופעות של עומר אדם בארצות הברית, שהיה אמור להתחיל כבר בימים הקרובים, בוטל לאחר שצוות ההפקה ונגניו של הזמר המצליח לא קיבלו אשרות כניסה לארצות הברית. מפיק המופע הודיע היום (ד') שהוא דוחה את הסיבוב עד אשר יוסדרו הפרטים הטכניים.

   

  לא ישמעו את זה בארה"ב בזמן הקרוב. "שני משוגעים"

  לא ישמעו את זה בארה"ב בזמן הקרוב. "שני משוגעים"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   
   (צילום: יאיר שגיא) (צילום: יאיר שגיא)
  (צילום: יאיר שגיא)
  "מצטערים להודיעכם כי בעקבות קשיים טכניים וביורוקרטיים עלינו לדחות את סבב ההופעות הקרוב. בעקבות שינויים של מדיניות ונהלים ברשויות ההגירה האמריקניות, בקשות הוויזה של הלהקה המלווה את אדם מתעכבות", כתב המפיק משה נוי לרוכשי הכרטיסים בפוסט בפייסבוק.

   

  "הגשנו את כל מה שנדרש לפי החוק ויתרה מזאת. הכול הוגש לפי לוחות הזמנים על ידי עורכי הדין הטובים ביותר. אנחנו עושים כל שביכולתנו ונעזרים באנשי המקצוע הטובים ביותר כדי להצטייד בכל האישורים הנדרשים לתאריכי סבב ההופעות החדש", הוסיף.

   

  בעיית האישורים לצוותו של אדם פורסמה לראשונה ב-ynet אתמול. אז נודע גם כי בשבועות האחרונים אנשיו של אדם עשו מאמצים כדי לפתור את הסוגיה, וגורם המעורה בפרטים אמר שההפקה אף פנתה בעניין לשגריר ארה"ב בישראל, דייוויד פרידמן.

   

  סיבוב ההופעות היה אמור להתחיל בשבוע הבא ולכלול הופעות בניו יורק, מיאמי ולוס אנג'לס. כל הכרטיסים למופעים נמכרו וכעת חלק מהרוכשים מתלוננים על הנזק הכספי הגדול שנגרם להם בעקבות הביטול. "אנשים שוכחים שזה לא כרוך רק בהחזר כספי של הכרטיסים", כתבה הגולשת ליטל ביסמוט למפיק המופע בפייסבוק. "יש פה אנשים שסגרו טיסות ומלון. הלכו לנו אלף דולר על זה". גולשת אחרת, אמילי, כתבה שהתכוונה להגיע במיוחד מקוסטה ריקה כדי לצפות בהופעה.

   

  בשלב הזה בהודעה של מפיק המופע לא נכתב שהכסף יוחזר לרוכשי הכרטיסים, אולם בחשבון הפייסבוק שלו הוא מבטיח שאלה שיבקשו את כספם בחזרה - יזכו למענה.

   

  זו אינה הפעם הראשונה שזמרים ישראלים ניצבים בפני מחסום הוויזה. רק לפני כחודש לא קיבל עמיר בניון ויזה לארה"ב לקראת הופעה בבניין האו"ם בניו יורק, אולם בסופו של דבר הבעיה נפתרה. במקרה אחר, בוטל סיבוב הופעות של אייל גולן. הפעם, כאמור, חלק מהנגנים שמלווים את אדם הם שלא קיבלו ויזה - ולא הזמר עצמו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: משה נחמוביץ
  עומר אדם. סיבוב ההופעות בארה"ב בוטל
  צילום: משה נחמוביץ
  7 לילות
  מומלצים