שתף קטע נבחר

הגבר שהשתלט על קברה של הנווטת המנוחה: "לא מודה"

ב"ידיעות אחרונות" פורסם על כך שאריאל שטסמן מטריד באובססיביות את משפחתה של תמר אריאל ז"ל. האיש תועד אומר: "ההורים שלה התעללו בה והם ממשיכים"

 

 

אריאל שטסמן, שנעצר בעבר לאחר שהשתלט על אזור הקבר של הנווטת המנוחה תמר אריאל ומטריד באובססיביות את בני משפחתה, תועד אך סירב להתייחס למעשיו. כשנשאל מדוע ריסס על מכונית המשפחה ענה: "אני לא אומר מה אני עשיתי ומה אני לא עשיתי. תגיד מה שאתה רוצה, אני לא מודה, לא אומר שום דבר. אני יכול להגיד, ענת וחנן אריאל התעללו בתמר כל השנים וממשיכים בדרך הזאת".

 

הבוקר (יום ד') פורסם ב"ידיעות אחרונות" שיותר משלוש שנים שמשפחתה של אריאל ז"ל, נווטת הקרב שנהרגה במפולת שלגים בנפאל, נאלצת להתמודד לא רק עם האובדן אלא גם עם שטסמן - מטרידן סדרתי שלא נותן להם מנוח.

תמר אריאל ()
תמר אריאל
 

מה שהחל בביקורים יומיומיים בקברה עבר להשתלטות על החלקה, והמשיך בשליחת הודעות נאצה ומיילים לכל מי שקשור במישרין ובעקיפין לתמר ולהנצחתה. אחרי שהגיע לבית משפחת אריאל וריסס את המכוניות שלהם, המשפחה נשברה. הם פנו למנכ"ל "יד לבנים" אלי בן שם, וכעת לראשונה גם לתקשורת, בתקווה שהרשויות יתעוררו וישימו סוף לסיוט המתמשך.

 

הפגישה הראשונה בין שטסמן לבין ההורים ענת וחנן אריאל, אירעה לקראת סיום ימי השבעה, כשהגיע כביכול לנחם בביתם שבמשואות יצחק. "מהר מאוד הבנו שהוא מעולם לא הכיר את תמר", מספרת ענת. "אחרי השבעה ראינו שהוא עולה לקבר שלה. בהתחלה לא ראינו בזה משהו מוזר, אבל אז זה התחיל להיות על בסיס יומי. הוא פשוט פיתח אובססיה לקבר שלה ואליה".

 

חנן: "יום אחד הגענו וגילינו שהוא בנה מעל הקבר פרגולה גדולה. הוא שם כיסאות עם בקבוקי מים, וכל מה שאנשים אחרים מביאים הוא מעלים. הוצאנו נגדו כבר מספר צווי הרחקה ואת כולם הוא הפר".

 

רבים מבני המשפחה הגרעינית מעדיפים שלא לפקוד את הקבר מחשש להיתקל בשטסמן. “אנחנו חוששים לחיינו. אנחנו לא יודעים עוד למה הוא מסוגל”, אומר האב חנן.

 

אבל האובססיה לקבר עד מהרה התגלתה כמשהו גדול בהרבה. שטסמן התחיל לשלוח הודעות נאצה ומיילים, תחילה להורים ואז לכל מי שהיה לו קשר לתמר או למי שלקח חלק במורשת הנצחתה. "זה התחיל בהודעות איומות אלינו על כך שלא חינכנו את תמר היטב, והמשיך להאשמות בהתעללות מינית ונפשית מצידי כלפי תמר", מספר חנן. "אחרי זה הוא התחיל לשלוח מיילים בתפוצה רחבה לרבנים מהציונות הדתית, למפעילי דף הפייסבוק לזכרה של תמר ולכל מכריה".

 

שטסמן לא הסתפק בהפצת דברי הבלע כלפי הסביבה של משפחת אריאל והחליט להגיע עד פתח ביתם ולרסס את המכוניות שלהם בספריי שחור. "לא משנה כמה חמורים המעשים שלו, בכל פעם הוא מצליח להשתחרר בערבות. הגענו להורים שלו, משפחה מאוד מיוחסת בירושלים, אבא פרופסור, אחים מוצלחים מאוד והם טענו שהם לא בקשר עימו ולא אחראים למעשיו".

 

האם ענת אמרה בכאב: "זה לא מספיק שיש לנו את האבל את הגעגועים האינסופיים לתמר, שלרגע לא עוברים. אנחנו צריכים לסחוב את הסיוט הזה. זה פשוט סיוט זה לא נותן לנו מנוחה".


פורסם לראשונה 14/03/2018 22:19

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים