שתף קטע נבחר

סרטוני רצח ותמונות אקדחים עם קליעים: איומים על אשת השופט

פרסום ראשון: אשתו של שופט מהמרכז, דמות מוכרת במערכת המשפטית, קיבלה ביממה האחרונה לטלפון הנייד שלה עשרות הודעות עם מסרים מאיימים כולל תמונה של אקדח עם קליעים מסביבו. הוגשה תלונה ונפתחה חקירה

 

אקדח ()
תמונה עם אקדח וקליעים שנשלחה לנייד של אשת השופט

אשתו של שופט מוכר מאזור המרכז קיבלה במהלך היממה האחרונה עשרות איומים מגורמים אנונימיים. כך נודע היום (ו') ל-ynet. בין היתר נשלחו לטלפון הנייד של האישה תמונות אקדחים עם קליעים וסרטוני תיעוד של מעשי אונס ורצח.

 

האיומים נלקחו על ידי המשטרה ברצינות ולאחר שהוגשה תלונה בנושא במחוז תל אביב - נפתחה חקירה. השופט ורעייתו הם דמויות מוכרות במערכת המשפט. סגנון האיומים מזכיר מקרים שהתרחשו בעבר בקרב גורמים בעולם התחתון שהעבירו מסרים ליריביהם. לדוגמה, האיומים שנשלחו לעד המדינה טל קורקוס לפני שחוסל.

 

השניים היו בעבר תחת מתקפת איומים. מאז אתמול נשלחו כאמור לאשת השופט עשרות הודעות ממספר לא מזוהה.

 

בעקבות העברת המסרים המאיימים קיבלו השופט ורעייתו הנחיה להגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרוב למקום מגוריהם. החקירה הרשמית נפתחה הבוקר. 

 

"מדובר באירוע חמור מעצם העובדה שמישהו חושב בכלל לשלוח תמונות ומסרים כאלה", אמר גורם המעורה בפרטים. "אנחנו מכירים כבר מהעבר מה מסמלות תמונות של אקדח וכדורים ולאן הדבר עוד יכול להגיע. נקווה שהמשטרה תוכל לעלות על המבצעים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תמונה שנשלחה לטלפון הנייד של אשת השופט
מומלצים