שתף קטע נבחר

אלו 12 המרצים ש"מעוררים הכי הרבה השראה"

למעלה מ- 3,500 סטודנטים וסטודנטיות בכל רחבי הארץ הצביעו למרצים ולמרצות מעוררי ההשראה. 12 המרצים יקבלו אות מיוחד

התאחדות הסטודנטים הארצית פרסמה היום (א') את שמות 12 המרצים הזוכים באות "מרצה מעורר השראה". למעלה מ-3,500 סטודנטים בחרו את המרצים.

 

רשימת המרצים מעוררי ההשארה של הסטודנטים (צילום: shutterstock)
רשימת המרצים מעוררי ההשארה של הסטודנטים(צילום: shutterstock)

 

המרצים הזוכים הם: ד"ר ליאור הרמן מהאוניברסיטה העברית, ד"ר גרשון גונטובניק מאוניברסיטת תל-אביב, פרופ' בועז גנור מהמרכז הבינתחומי הרצליה, ד"ר עליזה מלק מהטכניון, ד"ר צוריאל ראשי מאוניברסיטת בר-אילן, רוני עזגד ממכללת שנקר, ד"ר עמרי הרצוג ממכללת ספיר, ד"ר ענת רימון אור מכללת בית-ברל, ד"ר דן בוכניק מהמרכז האקדמי לב, אביטל ספיבק ממכללת אורנים, ד"ר סמיר כתאני ממכללת אלקסאמי וד"ר שפר שחר מהמכללה למנהל.

 

באגודת הסטודנטים אמרו כי האות מוענק זו השנה השנייה מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית, ונועד להביע את הערכתם והוקרתם של סטודנטים וסטודנטיות את אנשי ונשות הסגל מכלל המוסדות להשכלה גבוהה, אשר הותירו את חותמם על מסלול חייהם. יתרה מכך, המיזם נועד בכדי להעלות על נס את הצורך האקוטי בהוראה איכותית באקדמיה, באמצעות הוקרת המרצים.

 

יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, רם שפע, אמר: "בשנים האחרונות אנו פועלים בדרכים מגוונות בכדי להלחם בתופעת המרצה המשעמם והמונוטוני העומד מול אולם גדול וריק מתלמידים. כך, לצד דחיפה משמעותית של תכנית לקידום איכות ההוראה במועצה להשכלה גבוהה, יזמנו את פרויקט 'מרצה מעורר השראה', בכדי להביע את הערכתנו לאותם אנשי סגל שעושים מעל ומעבר ומבינים שחינוך והוראה הם נדבך משמעותי בתפקידם כאנשי אקדמיה".

 

טקס הענקת אות מרצה מעורר השראה יתקיים ביום ראשון בשבוע הבא, במסגרת "כנס הצעירים" של מפעל הפיס והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, שייערך במוזיאון תל-אביב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים