שתף קטע נבחר

המבקר יבדוק את פרשת זנדברג והיועץ של בנט

כחלק מבדיקת מימון הפריימריז יבחן מבקר המדינה אם הסיוע של משה קלוגהפט לראש מרצ הנבחרת דווח כמתחייב מחוקי מימון המפלגות

המבקר נכנס לעובי הקורה בפרשת יו"ר מרצ והיועץ של נפתלי בנט: במסגרת הבדיקה התקופתית שעורך מבקר המדינה בעניין מימון הפריימריז של המפלגות תיבדק גם שאלת הסיוע שהעניק היועץ האסטרטגי משה קלוגהפט לראש מרצ הנבחרת, ח"כ תמר זנדברג. המבקר יוסף שפירא יבחן את הסיוע לכאורה שהעניק קלוגהפט לזנדברג, אם סיוע זה עומד באמות המידה בנושא מימון המפלגות ובעיקר אם דווח כמתחייב מחוקי מימון המפלגות.

 

אתמול דווח כי קלוגהפט, שייעץ עד כה למפלגות ימין וניהל בעבר בין היתר את הקמפיין של נפתלי בנט מהבית היהודי, הועסק בקמפיין הבחירות של המועמדת זנדברג לראשות מרצ מול אבי בוסקילה. זנדברג, שהכחישה בעבר כל קשר לקלוגהפט, טענה כי הוא לא הועסק בקמפיין.

 

בהודעה מטעמה שפורסמה אתמול מסרה זנדברג: "את הקמפיין המוצלח שלי ניהל ביד רמה נסים דואק וחברת יוניק שהוא עומד בראשה. במהלך הקמפיין היו כמה אנשים מוכשרים שנידבו לי עצות מניסיונם. אחד מהם היה משה קלוגהפט, שפנה ביוזמתו לתת לי עצות כחלק מניסיונו במהפך הדורי שהוביל במפלגת הבית היהודי. בניגוד לנמסר בכתבה, קלוגהפט מעולם לא הועסק בקמפיין או עבד בו".

 

ביום חמישי האחרון ולאחר קמפיין אינטנסיבי שנמשך כמה חודשים, ובמהלכו פרשו מהמרוץ שני המועמדים הוותיקים במרצ, היו"ר הקודמת, זהבה גלאון וח"כ אילן גילאון, נבחרה זנדברג ברוב גדול להוביל את המפלגה בבחירות הקרובות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילטם: אלכס קולומויסקי
ח"כ תמר זנדברג
צילטם: אלכס קולומויסקי
מומלצים