שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מסע הקלאסיות הסתיים - עד המסע הבא

  מסע הולילנד 1000 בו 77 מכוניות קלאסיות חצו את ישראל לאורכה ורוחבה, הסתיים לחוף ימה של קיסריה. עכשיו נותר רק להמתין למסע הבא

  מסע הולילנד 1,000, בו חצו 77 כלי רכב קלאסיים בני 50 ויותר את ישראל לאורכה ורוחבה, הגיע היום (ראשון) בצהריים לסיומו בקיסריה כשבאופן מקרי לחלוטין היו אלה איוון ונאווה רוזן שחצו ראשונים את קו הסיום ביגואר xk120. במהלך חמשת הימים האחרונים צברו המשתתפים לא פחות מ-1,600 ק"מ אינטנסיביים, לעיתים בחום כבד ובמכוניות ללא מיזוג. לא במקרה שתו כחמשת אלפים ליטר של מים מינרליים.

   

  מכוניות קלאסיות (ניר בן זקן)
  מכוניות קלאסיות - הסיום(ניר בן זקן)

   

  גם המכוניות הקלאסיות שערכן הכולל נאמד בכ-100 מיליון דולר, שתו לא מעט: כ-30 אלף ליטר בנזין. בחלקן גם נדרש תיקון כזה או אחר, אך כפי שדיווחנו אמש, רק אחת מהן - MG יפהפיה אך פחות בריאה - נאלצה לפרוש. שאר 76 כלי הרכב הגיעו לקו הסיום של המסע בעצמם, לקול אנחת רווחה עמוקה ששחררו ללא ספק בעליהם המאושרים.

  מכוניות קלאסיות (ניר בן זקן)
  (ניר בן זקן)

  מכוניות קלאסיות (ניר בן זקן)
  (ניר בן זקן)

   

  כדאי להזכיר כי בשלוש השנים האחרונות, מאז הסתיים המסע הקודם, הושקעו בארגון המסע החדש לא פחות ממאה אלף שעות על-ידי אלעד שרגא, אמיר אלמגור (יזמי האירוע) וחברת ההפקה.

   

  מכוניות קלאסיות (רונן טופלברג)
  (רונן טופלברג)

  מכוניות קלאסיות (רונן טופלברג)
  (רונן טופלברג)

   

  סטיבן קולינס, אשר השתתף גם לפני שלוש שנים עם המכונית העתיקה בחבורה - בנטלי מ-1922 - אמר בסיום כי "זה מדהים לראות את השיפור לעומת המסע הקודם. זה הנוכחי עומד בקו אחד עם האירועים המפורסמים ביותר בעולם למכוניות קלאסיות. אני מרגיש שיצא לי לחוות כל-כך הרבה בישראל בפרק זמן כל-כך קצר ובאינטנסיביות כזו גדולה. אני חושב שכל המשתתפים צריכים להרגיש ברי מזל".

   

  מכוניות קלאסיות (רונן טופלברג)
  מכוניות קלאסיות(רונן טופלברג)

   

  המכוניות יצאו מקיסריה לתל אביב, שם יועמסו על מכולות בדרכן חזרה הביתה.

   

  הכותב אורח חברת אלפא רומיאו נותנת החסות למסע

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים