שתף קטע נבחר

שני צעירים הואשמו: רצחו צעיר בגלל עסקת סמים והציתו אותו ברכבו

לפני חודש נמצאה גופת צעיר בן 26 ביער איבים ליד שדרות בתוך רכב שרוף. המשטרה התירה לפרסם כי עצרה שני חשודים שקשרו את עצמם למעשה. היום הם הואשמו שבעקבות עסקת סמים שעלתה על שרטון, קבעו איתו ביער, רצחו אותו ואז הציתו את רכבו. לאחר הרצח יצאו למסיבה

 

 

75 גרם מריחואנה הובילו לרצח אכזרי: שני צעירים, אסף סויסה בן 21 משדרות המוכר למשטרה ומור מצלאוי בן 20 מבאר שבע, הואשמו היום (ד') בעבירת רצח ועבירות נוספות בגין רציחתו של אדבנט שומונוב, בן 26 משדרות, ושריפת רכבו בעוד גופתו בתוך המכונית ביער איבים בחודש שעבר. כתב האישום הוגש נגד השניים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע ומלבד רצח הם מואשמים בעבירות הצתה, שיבושי מהלכי משפט ועבירות נשק.

 

כ
הנאשמים בבית המשפט(צילום: בראל אפרים)

כ
(צילום: בראל אפרים)

 

שומנוב יצא מביתו בשדרות למשמרת בעבודת אבטחה ב-26 בפברואר. הוא היה אמור להגיע אחרי העבודה לבית חברתו וכשלא הגיע התקשרה בת זוגו למשטרה כדי לדווח על היעדרותו. אז היא ניסתה שוב להתקשר לטלפון שלו ונער השיב לשיחה וטען כי מצא את הטלפון. בת הזוג והנער נפגשו והוא סיפר לה כי מצא את המכשיר היכן שהיה רכב שרוף ביער איבים.

פיענוח מקרה רצח ביער איבים (צילום: דוברות המשטרה)
הרכב השרוף בזירת הרצח(צילום: דוברות המשטרה)

פיענוח מקרה רצח ביער איבים (צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה הגיעה למקום ואיתרה את הרכב השרוף ובתוכו גופה חרוכה. החקירה הועברה לחוקרי היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרה. בתחילת החקירה, גילו החוקרים כי למנוח היה קשר עם סויסה. הוא נעצר ובהמשך מצלאוי. השניים לבסוף קשרו את עצמם ואחד את השני לרצח.

 

בחקירה עלה כי הנרצח ושני החשודים הכירו בעבר ועמדו לבצע עסקת סמים. עם זאת, העסקה עלתה על שרטון והשלושה הסתכסכו. בשלב הזה החליטו שני החשודים לרצוח את הצעיר. הם קבעו איתו ונסעו ביחד ליער איבים כדי לבצע את העסקה ואף שכנעו אותו להשאיר את אקדחו בבית.

פיענוח מקרה רצח ביער איבים (צילום: דוברות המשטרה)
הסמים שנמצאו ברשות החשודים(צילום: דוברות המשטרה)

פיענוח מקרה רצח ביער איבים (צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

תוך כדי השיחה תקפו השניים את הצעיר, היכו אותו באבנים וגררו אותו בחזרה לרכב. אז הלכו לתחנת דלק, קנו חומר דליק וחזרו ליער והציתו את הרכב בעוד שהצעיר נמצא בתוכו. לאחר הרצח שבו שני החשודים לביתם, התקלחו, ואת הבגדים המגואלים בדם הקורבן השליכו לפח האשפה. באותו הערב יצאו שני החשודים למסיבה באזור המרכז, שתו אלכוהול ועישנו סמים כאילו כלום לא קרה.

 

במהלך חקירת המקרה, השניים שחזרו את הרצח בפני חוקרי משטרת ישראל. החוקרים איתרו ראיות משמעותיות הקושרות את החשודים למנוח ולזירת הרצח ובין היתר נמצאו בגדי החשודים עם כתמי הדם עליהם. "מדובר ברצח מזעזע, שתוכנן מראש ע"י החשודים וכל זאת בשל סכסוך על רקע עסקת סמים של 4,000 שקלים על 75 גרם מריחואנה", ציינו במשטרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוברות המשטרה
הרכב השרוף בזירת הרצח
צילום: דוברות המשטרה
מומלצים