שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אורי גלר: "ג'ון לנון נתן לי ביצה של חייזר"

  אומן האשליות אורי גלר מספר על הביצה שקיבל מג'ון לנון ואיך תחקר את מייקל ג'קסון תחת היפנוזה. בתמורה, הבדרן ננסי ברנדס מגלה איך המציא את זוהר ארגוב ולמה בן אל תבורי הרים עליו כיסא. לקראת המופע המשותף, גלר וברנדס משתפים איך זה לעבוד ביחד - אבל בעיקר שולפים אנקדוטות. הריאיון המלא מחר ב"ידיעות אחרונות", מוסף 7 לילות. צפו

  הזוגיות המפתיעה של העונה היא ללא ספק זו הבימתית של אורי גלר וננסי ברנדס. לשניים יש מופע משותף חדש, "מצב כפית", שירוץ ברחבי הארץ בחודשים מאי-יוני, ובריאיון למוסף "7 לילות" הם חושפים מה הוביל אותם לשם ובעיקר איזה מקבץ סיפורים ואנקדוטות מטורף הם מחזיקים בנפרד ובמשותף.

   

   

  אחרי שגלר מתרה בנו לשטוף ידיים אחרי כל מגע בחי או דומם, הוא מתפנה לספר על הקשר שלו עם מייקל ג'קסון וחולק את הסיפור המדהים הבא: "הפנטתי אותו ועשיתי משהו לא אתי - שאלתי אותו כשהוא היה בטראנס עמוק אם אי פעם הוא נגע בילד בצורה לא ראויה. הוא מיד ענה שמעולם לא. בשבילי זה היה אישור שהאיש לגמרי זכאי". משם הוא ממשיך לספר על צעירה שבדית שתבעה אותו בטענה שעיקם דרך הטלוויזיה את ההתקן התוך רחמי שלה והיא נכנסה להריון, התקן שאותו הוא שומר לצד ביצה של חייזר שקיבל מג'ון לנון. "ג'ון אמר שהוא ראה כדור אור שיצא ממנו חייזר שנתן לו איזה ביצה. הוא היה מאוד נרגש ואמר לי, 'זה שלך, שמור על זה לכל החיים'".

  ננסי ברנדס אורי גלר (צילום: גבריאל בהרליה)
  (צילום: גבריאל בהרליה)

  גלר ממשיך לספר על הבולימיה שממנה סבל וההתמכרות לכסף ולנשק: "פרנק סינטרה ואני היינו שני האנשים היחידים בכל ניו יורק שהיה להם רישיון לשאת שמונה אקדחים. יום אחד מכונית פגעה בי. פתחתי את החולצה ושכחתי שכל האקדחים היו עליי. אנשים ברחו! חשבו שאני רוצח סדרתי". לאחר מכן הוא מקנח בסיפורים מדהימים על איך גולדה מאיר הזניקה לו את הקריירה ומשה דיין גרר אותו לביזת עתיקות לילית בחופי אשקלון ועל הדרך סייע לו להתבסס כסוכן של שירותי הביון הישראלים.

   

  ברנדס לא נשאר חייב ומספר על היום שבו עיבד את "הפרח בגני" לאחר מפגש סהרורי עם זהר ארגוב ואביהו מדינה. "הם דפקו בדלת, פתחתי, ראיתי שני אנשים מאוד מכוערים. שני עורבים שחורים. אמרתי להם, 'חבר'ה, כבר תרמתי' וסגרתי את הדלת. הם דפקו שוב ושאלו, 'תגיד, איפה ננסי?' כי הם חיפשו ננסי עם ציצים! אמרתי, זה אני. כולם התאכזבו".

   

  ננסי ברנדס אורי גלר (צילום: גבריאל בהרליה)
  (צילום: גבריאל בהרליה)
   

  גם על שימי תבורי, שאיתו חלק במה, יש לו מה לומר: "אין עוד אומן בעולם שהיה מסכים לכזו השפלה כמו שימי. מה שהיה מצחיק זה שבגיל תשע, בן אל הרים עליי כיסא כי אני יורד על אבא שלו".

   

  בהמשך מספר ברנדס על הפרידה הכאובה מאשתו השנייה שהחליטה לסיים את הקשר, ועל הקשרים שלו בעולם השלטון ועד העולם התחתון: "מירי רגב, למשל, כל הזמן התעניינה בי. אמרתי אז שמירי כל כך מדהימה שאם הייתי צעיר ב-40 שנה הייתי מחזר אחרי אמא שלה. איזה תגובות איומות היו! יא לקקן! אותו דבר גם שרה נתניהו, שהקיפה אותי באהבה בבית החולים. זאב רוזנשטיין מצלצל אליי מהכלא ארבע פעמים בשנה לשאול מה שלומי. הבנאדם פשוט התאהב בי. איש נחמד מאוד".

   

  הריאיון המלא מחר ב"ידיעות אחרונות", מוסף 7 לילות 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבריאל בהרליה
  אורי גלר וננסי ברנדס
  צילום: גבריאל בהרליה
  לאתר ההטבות
  מומלצים