שתף קטע נבחר

הפדופיל מרמלה הורשע בתקיפת חמישה ילדים

אריה גולדמן, תושב רמלה, בן 20, הודה בבית המשפט המחוזי בתל אביב בסעיפים בהם הואשם - אונס וביצוע מעשי סדום בחמישה ילדים - והורשע על פי הודאתו. המשטרה מעריכה כי גולדמן פגע בלמעלה מ-40 ילדים אך בשל חוסר בראיות הוא הועמד לדין רק על חמישה מקרים. גזר הדין יינתן במועד אחר

אריה גולדמן, בן 20, תושב רמלה, הודה היום (ב') והורשע על פי הודאתו בביצוע מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים בחמישה ילדים בני 5 עד 14.
במשטרה מעריכים כי גולדמן פגע בלמעלה מ-40 ילדים אך בשל חוסר ראיות הוא הועמד לדין על ביצוע חמישה מקרים בלבד. לגולדמן ימונה קצין מבחן, ועורך דינו צבי לידסקי ביקש שקצין המבחן ישקול מתן טיפול תרופתי ללקוחו. כתב האישום נגד גולדמן הוגש בחודש ספטמבר בבית המשפט המחוזי בתל אביב. גזר הדין יינתן במועד אחר.
במקרה הראשון הוא מואשם כי ביולי 99', כאשר הגיע נער בן 14 יחד עם שני חבריו למרכז המסחרי ברחוב ויצמן ברמלה, פגש אותו גולדמן ושכנע אותו ללכת עימו לכיוון בית הכנסת. כאשר הנער סירב וניסה להימלט ממנו, תפס אותו גולדמן, משך אותו בחולצתו ואיים עליו. לאחר מכן הכניס גולדמן את הנער לחדר בבית ספר, שם הכין מזרון מבעוד מועד, פשט את בגדיו ואנס אותו.
לאחר מקרה זה חזר גולדמן על המעשים פעמים רבות עם אותו נער, בבית הספר ובסוכה בגן ילדים, תוך שהוא ממשיך לאיים עליו כל אותה עת. במקרה אחר הוא מואשם כי במהלך עבודתו כחובש ומאבטח בבית ספר ברמלה, יצא לטיול שנתי, הכיר נער בן 14 וקשר עימו קשרי ידידות. כאשר חזרו מהטיול הגיע גולדמן לביתו של הנער והזמין אותו לטייל עמו. לאחר שהשניים בילו במשחק כדורגל משותף הוא החל לבצע מעשים מגונים בנער. כאשר הנער אמר לו שהוא לא מעוניין לקיים אתו יחסי מין הוא ניסה לשכנע אותו והוביל אותו לבניין סמוך. שם אמר לו גולדמן שהוא "אוהב אותו", אך הנער סירב לקיים יחסי מין. כמה חודשים לאחר מכן נכנס אתו שוב גולדמן לבניין, והפעם אנס אותו.
על פי סעיף אישום נוסף, פגש גולדמן ילד בן 9, הוביל אותו לגן ילדים, הכניס אותו לחדר השירותים במקום, ואנס אותו.
במקרה נוסף פגש גודלמן נער בן 15 והחל לשוחח עימו על סרטים פורנוגרפיים, הוביל אותו אל מאחורי בניין בית הספר ברמלה, וביקש ממנו להוריד את מכנסיו. כאשר הנער עשה זאת, ניסה גולדמן לבצע בו מעשים מגונים, אולם הנער ניסה להתלבש. גולדמן מנע זאת ממנו, השכיב אותו על הרצפה וביצע בו מעשים מגונים. במקרה אחר הוא מואשם בביצוע מעשים מגונים בילד בן 11.
עם כניסתו לבית המשפט המחוזי בתל אביב נשאל גולדמן אם ברצונו "לבקש סליחה". הוא השיב כי הוא "לא רוצה לדבר עם אף אחד ולא לבקש סליחה".
גולדמן טען כי הוא עצמו נפל קורבן לתקיפה מינית בילדותו וכי הוא חייב לעבור טיפול. "בלי טיפול לא אשתחרר בחיים מהכלא. גם אני הייתי קורבן לתקיפה מינית בילדותי ואני צריך טיפול כמה שיותר מהר".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילופ:דודו פריד
גולדמן. הודה במעשים
צילופ:דודו פריד
מומלצים