שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  עמיר בניון: "קרה שנשברתי בשבת ועישנתי"

  אחרי הגירושים, הוא החליף את הציפרלקס בקנאביס רפואי, הכניס את הציצית למכנסיים והחזיר את הטלוויזיה לסלון. עמיר בניון תמיד יחבוש כיפה מתחת לכובע אך מודה שהוא לא "ילד טוב ירושלים". הריאיון המלא ב"ידיעות אחרונות" מוסף 7 לילות. צפו

  אם יש משהו שלא משתנה בחייו של עמיר בניון – הוא העמדות המוצקות, ובעיקר חוסר הפחד להביע אותן. דברים אחרים משתנים. למשל הציפרלקס שנשאר בקופסה והוחלף בקנאביס רפואי, הטלוויזיה שחזרה הביתה אחרי יותר מ-20 שנה, או הציצית שכבר תקופה בתוך המכנסיים.

   

   

   

  בזמן האחרון, חווה בניון תהליך של התרחקות מהדת. "לא היה טריגר אחד שגרם להתרחקות אצלי", הוא מספר בריאיון ל-7 לילות שיתפרסם בשישי הקרוב. "עברתי בשלוש השנים האחרונות המון משברים קשים שגרמו לי להרבה כאב. הרגשתי שהוא מנסה אותי נפשית ורוחנית. מי שכל הזמן באותה אמונה גדולה אז הוא או צדיק גמור או שקרן. אין חיה כזאת. אחרת, מה הטעם פה? אני עדיין קורא לעצמי אדם מאמין ולא שובר את הכלים".

   

  מתי כן שברת את הכלים בתהליך הזה?

  "לא אשקר לך, ארבע פעמים בשבתות נפלתי כשהייתי צריך את הקנאביס הרפואי ועם כל שאכטה הזלתי 50 אלף דמעות ועושה תשובה במקום. לא מתבייש בזה. אני בנאדם ולא מספר לעצמי סיפורים. ה' הוריד אותי בעשרים דרגות כדי לבדוק אם אשאר איתו ואני לא מוותר עליו".

   

  עמיר בניון (צילום: גבריאל בהרליה)
  עמיר בניון(צילום: גבריאל בהרליה)

  באחרונה הוציא שיר חדש, "לנסוק איתך", ובקנה מאות שירים ויצירות שעוד לא ראו אור. "שילמתי כל החיים שלי בגלל שפתחתי את הפה", הוא אומר. "כמו ביטול ההופעה בבית הנשיא. תקשורת רעה של חמש שנים. זה פגע בהכל, חוץ מבהופעות. כשיש לי מסרים פוליטיים אני אומר אותם ברור ולא יעזור כלום".

   

  מה קרה לך אחרי ביטול ההופעה בבית הנשיא?

  "מיד אחרי הופעתי אצל ביבי. הכל טוב. והנה עכשיו הופעתי באו"ם. איך אתה רואה את זה?"

   

  שבסוף זוכרים רק את עניין הוויזה שלא קיבלת.

  "אמרתי שאובמה זבל ומכוער, והיטלר חדש, ורוצה להשמיד אותנו - וברור לי שבגלל זה עשו לי בעיה. אחר כך התקשרו מהשגרירות ואמרו לבוא ולא רציתי, אבל בסוף התקשרו שוב".

   

  ומה דעתך על חקירות נתניהו?

  "על שלושה דברים עומד העולם היום: הכוכב הבא, השף הבא והלכלוך הבא על ביבי".

   

  יש ביניכם קשר אישי?

  "נפגשתי עם ביבי מאתיים פעם. זה ראש הממשלה שלי. הוא מגיב אליי תמיד עם חיבוקים ונשיקות ואני מאוד אוהב אותו. אני לא יושב ורואה בטלוויזיה תיק אלף ואלפיים ותשעת אלפים ומזדעזע. היום בכלל כל אחד יכול להפיל כל אחד. השאלה על מה רוצים להפיל בנאדם. אנשים נפלו לאו דווקא כי עברו על החוק אלא כי תפרו להם תיק או השחירו את השם שלהם"

   

  איך אתה מסביר את כל עדי המדינה נגדו?

  "עדי מדינה הם פושעים וזה גם לפי ההלכה".

   

  הריאיון המלא ביום שישי הקרוב ב"ידיעות אחרונות" מוסף 7 לילות 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבריאל בהרליה
  עמיר בניון
  צילום: גבריאל בהרליה
  לאתר ההטבות
  מומלצים