שתף קטע נבחר

השתזפה בבריכה והתבקשה להתכסות: "לא התפשטתי"

שני שכבה על בטנה ליד הבריכה בבית המלון. "רק שרוכי החזייה היו פתוחים, לא חשפתי שום חלק מגופי". הקב"ט אמר לה שהיא במקום ציבורי וביקש ממנה להתכסות. בית המלון: "הקב"ט הפעיל שיקול דעת עצמאי ומוטעה, הצענו לה פיצוי"

 

שני וויס מלון אלמא ()
שני במלון אלמא באחד הביקורים הקודמים שלה
"אני לבית המלון הזה לא אחזור, ויהי מה". כך אומרת שני שהשתזפה ליד הבריכה בבית מלון בזכרון יעקב, כאשר היא שוכבת על בטנה ושרוכי החזייה פרומים, והתבקשה על ידי הקב"ט של המלון להתכסות.

 

שני סיפרה ל-ynet: "אני ובן זוגי נופשים כבר שנה רביעית במלון אלמא. הגענו ביום שישי האחרון. נהנינו מאוד וכמו תמיד היה כיף. ממש לפני ביצוע צ'ק אאוט יצאנו מהחדר, השארנו את הדברים שלנו בלובי וירדנו לבריכה. אחרי בערך שעה-שעה וחצי שאנחנו משתזפים בבריכה, ניגש אליי בחור, שלאחר מכן התברר לי שהוא הקב''ט. למיטב הבנתי הוא קיבל הוראה מאחד המנהלים והוא אמר לי: 'סליחה גברתי, אנחנו במקום ציבורי ואני מבקש ממך להתכסות'. אמרתי לו אוקיי והתלבשתי. באותו רגע אמרתי לבן זוגי שאנחנו קמים ומשלמים להם ואני במקום הזה לא נשארת יותר. יצאתי משם בסערה וביקשתי לדבר עם אחד המנהלים הבכירים".

 

מלון אלמא זכרון יעקב ()
מלון חמישה כוכבים. "באיגוד התיירות הבטיחו לי שיבדקו את הנושא"

 (צילום: איתי סיקולסקי) (צילום: איתי סיקולסקי)
(צילום: איתי סיקולסקי)

שני מספרת כי לאחר זמן מה הגיעה אליה מישהי בשם פלורי שהציגה את עצמה כמנהלת קשרי לקוחות ואמרה לה שמנהל המלון לא היה פנוי. "היא דיברה איתי וניסתה להרגיע אותי, התנצלה בפניי אך לא היה לה הרבה מה להוסיף. היא הציעה לבן הזוג שלי כפיצוי זוג כרטיסים להופעות שמתקיימות במלון, בשווי של 200 שקלים. היא לא התנערה מאחריות אבל הסברתי לה שאני לא רוצה שום פיצוי כי זה פגע לי בכבוד. לא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות לי. האנשים שסיפרתי להם על כך היו בהלם. זו כבר השנה הרביעית שאני חוזרת למלון, שהייתי בו  עוד כשהיה בהרצה. לא התערטלתי, פשוט הייתי בבריכה. אני עדיין בהלם ממה שקרה לי, פשוט בחלום רע. מחר זה יכול להיות כל אחד". 

 

לאחר שיצאו מהמלון פלורי דיברה שוב עם שני. "היא אמרה לי שלאחר התייעצות עם המנכ''ל החדש של המלון הוחלט לתת לי פיצוי של לילה על חשבון המלון. דחיתי את ההצעה שלה וביקשתי לדעת מי נתן לאותו קב''ט את ההנחייה לבוא ולבייש אותי, כי לאחר מכן כולם הסתכלו עליי ודיברו עליי, זו הייתה סיטואציה לא נעימה. לא קיבלתי ממנה תשובה במהלך השיחה ועד עכשיו לא שמעתי התנצלות מהמלון".

 

מהמלון ומרכז אמנויות אלמא נמסר בתגובה: "אנו מצרים על המקרה. מלון אלמא ומרכז התרבות שבו הוא מקום שמהותו נבנתה על תפיסות ליברליות של חופש וחופש יצירה. זאת, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אירוח. ולראיה, האורחת העידה כי היא אורחת קבועה במלון. במקרה זה, כשהשתזפה ללא חלק עליון באיזור הבריכה, הפעיל הקב"ט שיקול דעת עצמאי ומוטעה, כשפנה אליה וביקש ממנה (באדיבות רבה) לכבד את סביבתה. בדיעבד, כשהסתבר כי האורחת הרגישה נפגעת מעצם הפניה - התנצלנו מיד והצענו לפצות אותה בלילה חינם וזוג כרטיסים להופעה. נשמח לראות את הגברת בפעם החמישית כאורחת המלון".

 

בהמשך לתגובת בית המלון אמרה שני: "הייתי עם הגב לכיוון הבריכה, מרוחקת מהכניסה ועם הפנים לכיוון הנוף. רק שרוכי החזייה היו פתוחים. בן הזוג שלי היה מולי. הייתי על הבטן במשך כשעה וחצי עד שהקב''ט פנה אליי. טענו בפני שוב ושוב שאחד הנופשים לא רצה שהילדים שלו יראו אותי, למרות שאני לא מבינה על מה מדובר. לא חשפתי שום חלק מגופי מעבר לתחום המותר. אף אחד לא אמר לי שום דבר. פניתי לאיגוד התיירות והבטיחו לי שיבדקו את הנושא. אני לבית המלון הזה לא אחזור ויהי מה. אין לי מילים לתאר כמה אני פגועה מהמקרה ומהתגובה של בית המלון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים