שתף קטע נבחר

תעלומה: בנות זוג ו-6 ילדיהן התרסקו לאוקיינוס

המכונית של ג'ניפר ומרגרט הארט צללה מצוק בקליפורניה היישר לים - ואיתן ששת ילדיהן המאומצים. 5 גופות נמצאו, 3 ילדים עדיין נעדרים. בתחילה זה נראה כמו תאונה, אבל היעדרם של סימני בלימה מאיר את האסון באור חדש

משפחה שלמה ממדינת וושינגטון מצאה בשבוע שעבר את מותה במה שנראה בתחילה כמו תאונת דרכים מחרידה, ועכשיו מסתמן יותר ויותר כמעשה מכוון, שהוביל למותן של שתי נשים ושל ששת הילדים שאימצו.

משפחה וושינגטון  (צילום: AP)
מחפשים מניע. משפחת הארט(צילום: AP)

המכונית המשפחתית הגדולה שבה נהגה ג'ניפר ג'ין הארט, כשלצדה בת זוגה שרה מרגרט הארט ועמן ששת ילדיהן המאומצים, צללה מצוק בחוף פאסיפיק קוסט בקליפורניה הישר לתוך האוקיינוס השקט.

משפחה וושינגטון  (צילום: AP)
הצוק שממנו דהרה המכונית אל הים(צילום: AP)

ההנחה הראשונית הייתה שמדובר בתאונת דרכים, אך גרג בארטס, החוקר הראשי, אמר שלשום שהמכונית נעצרה במרחק של כ-50 מטרים מהצוק לפני שהאיצה מחדש וצללה לאוקיינוס. לכך מתווספת העובדה שהבלמים כלל לא היו בשימוש לפני ההגעה אל שפת הצוק ושאין כל ראיה פיזית לתאונה כמו סימני צמיגים.

 

עד כה מצאו שירותי ההצלה את גופותיהן של ג'ניפר ושרה הארט ואת גופות ילדיהן מארקיס (19), ג'רמיה (14) ואביגיל (14). שלושת האחרים - דבונטה (15), חנה (16) וסיירה (12) - עדיין מוגדרים נעדרים.

משפחה וושינגטון  (צילום: AP)
הבן דבונטה בזרועות השוטר(צילום: AP)

דבונה הפך ב-2014 לכוכב אינטרנט כשצולם ממרר בבכי בזרועות שוטר לבן במהלך הפגנה בפורטלנד בעקבות מותו של הצעיר השחור מייקל בראון בפרגוסון. התמונה הפכה ויראלית, ובעקבותיה החליטו שתי האמהות לעזוב את פורטלנד כדי להימלט מתשומת הלב ועברו לוושינגטון.

 

שכנים סיפרו בסוף השבוע שהתקשרו בעבר לשירותי הגנת הילד לאחר שאחד הילדים ביקש משכנה אוכל וסיפר לה שהאמהות לא נותנות לו לאכול כעונש. בנוסף, אחת האמהות הואשמה בעבר באלימות במשפחה. בסוף השבוע ערכו החוקרים חיפוש בבית המשפחה, אך לא נמצא קצה חוט שיוביל לסיבות לטרגדיה הנוראית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים