שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מצאנו את המשפחה הכי יצירתית

  הם מחפשים חפצים בבית ובודקים איך לשלב אותם בצילום כדי להפתיע בכל פעם מחדש את העוקבים שלהם. שתי הבנות שותפות מלאות בשלבי החשיבה והביצוע, ונראה שהרעיונות לא נגמרים להם. משפחה מחוץ לקופסה

   

   

  כשדומיניק דיוויס מאנגליה התחילה להעלות לרשת באופן ספונטני תמונה שלה עם שתי בנותיה כשהן לבושות בלבוש זהה, היא הופתעה מכמות התגובות של אנשים. בעקבות כך, היא החליטה להעלות בכל שבוע תמונה חדשה לחשבון האינסטגרם שלה וזכתה לאלפי תגובות ולייקים.

   

  מתלבשות זהה ומצטלמות (צילום: אלבום פרטי)
  מתלבשות זהה ומצטלמות(צילום: אלבום פרטי)

   

  גירל פאוור: אמא ובנותיה מתלבשות זהה ומצטלמות

   

  לאחרונה דיוויס החליטה להוסיף קונספטים נוספים, וכצפוי גם הם נעשים עם הרבה הומור ויצירתיות. "בן זוגי ואני יצרנו תמונות בהן הבנות 'לובשות' אבטיח או שהתייחסנו לפטריות ככובעי שף, זאת באמצעות משחקי טווחי ראייה ומרחקים שונים. מהר מאוד התחלנו להסתכל על חפצים שונים בבית ולבדוק איך לשלב אותם בצילום כדי להפתיע בכל פעם עם רעיון חדש".  

   

  פטריות ככובעים (צילום: אלבום פרטי)
  פטריות ככובעים(צילום: אלבום פרטי)

  לדבריה, "הצילומים לא נמשכים זמן רב, מקסימום שעה, אבל לוקח לנו זמן לחשוב על רעיון חדש ומיוחד". שתי בנותיהן משתפות פעולה עם ההורים ואוהבות לראות איך הרעיונות "מתעוררים לחיים". הן משתתפות בסיעור מוחות המשפחתי ועוזרות למצוא חפצים בבית. "עידוד הדימיון והיצירתיות שלהן חשוב מאוד, ולכן אנחנו אוהבים לראות אותן מתרגשות ונהנות מיצירת התמונות כמונו", אומרת דיוויס.

  הרעיונות מתעוררים לחיים (צילום: אלבום פרטי)
  הרעיונות מתעוררים לחיים(צילום: אלבום פרטי)

  בני הזוג התחילו את הצילומים כתחביב, אבל במהלך השנה האחרונה הוא הפך לעבודה במשרה מלאה. "מלבד צילומי המשפחה, אנחנו יוצרים תוכן עבור מותגים ידועים, ולאחרונה גם מלמדים אנשים איך להצליח דרך הרשת באמצעות קורסים מקוונים שאנחנו מעבירים", מספרת דיוויס.

  סיעור מוחות משפחתי (צילום: אלבום פרטי)
  סיעור מוחות משפחתי(צילום: אלבום פרטי)

  להורים שרוצים להכניס קצת יצרתיות בתמונות המשפחתיות, היא ממליצה לערב כמה שיותר את הילדים. "כדאי לאפשר לילדים להשתולל עם הרעיונות שלהם ולבקש מהם לעזור לכם ליצור את הסצינה ולצלם אותה. שאלו את דעתם וטפחו את היצירתיות שלהם. חשבו על רעיונות קלים יחסית עבורם וכמובן הכי חשוב לעשות את זה בכיף".

   

  משתוללים עם הרעיונות (צילום: אלבום פרטי)
  משתוללים עם הרעיונות (צילום: אלבום פרטי)

   

   (צילום: אלבום פרטי)
  (צילום: אלבום פרטי)

   (צילום: אלבום פרטי)
  (צילום: אלבום פרטי)

   (צילום: אלבום פרטי)
  (צילום: אלבום פרטי)

   (צילום: אלבום פרטי)
  (צילום: אלבום פרטי)

   (צילום: אלבום פרטי)
  (צילום: אלבום פרטי)

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלבום פרטי
  מעודדים את הדימיון והיצירתיות של הילדות
  צילום: אלבום פרטי
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים