שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בריאן קרנסטון: "לא הייתי רוצה את החיים של וולטר ווייט, יותר מדי חרדות"

  כשחושבים על בריאן קרנסטון חושבים על וולטר ווייט מ"שובר שורות", רק שהוא לגמרי נחוש לעבור הלאה: "זו הייתה חוויה נהדרת, אבל הוא מת". בריאיון ל-ynet לרגל סרטו החדש "חברים לחיים" הוא מדבר על פטריוטיזם, גברים שלא בוכים ואפילו מקנח בקצת יידיש. צפו

   

  בריאן קרנסטון אומנם התפרסם בשלל תפקידים לפני שנכנס לנעלי וולטר ווייט ב"שובר שורות", אבל ללא ספק זה התפקיד שהכי מזוהה איתו. אולם שלא כמו שחקנים אחרים שהיו עלולים להיתקע בתפקיד זה לכל החיים, קרנסטון (62) נחוש להתקדם האלה. "וולטר היה דמות נהדרת, אהבתי מאוד לגלם אותו, אבל זה נגמר. הוא מת", הוא אומר בריאיון בלעדי ל-ynet לרגל סרטו החדש "חברים לחיים" (Last Flag Flying). "הוא בהחלט חי את החיים, אבל זה לא משהו שהייתי רוצה לעצמי, יותר מדי חרדות", הוא מוסיף.

   

  אם כך, לא יותר וולטר ווייט. "חברים לחיים" עוסק בשלושה חברים (בגילומם של קרנסטון, סטיב קארל ולורנס פישבורן) שלחמו יחד במלחמת ויטנאם ועתה נפגשים מחדש כדי לקבור את בנו של אחד מהם שנפל בעיראק. זה סרט על גבריות, הקרבה, פטריוטיזם, וגם חברות. "כשחקן שלא שירת בצבא, אני רק יכול לקבל מושג קטן לגבי איך זה. אני לא מעמיד פנים ואומר, 'אני יודע איך זה'. לא, אני לא יודע איך זה להיות במצב שבו אתה או החברים שלך יכולים למות בכל רגע. ובגלל החוויה הזאת יש להם קשר נהדר, כי הם סומכים אחד על השני כדי לשרוד", אומר קרנסטון.

   

  חברים לחיים ()
  קרנסטון עם סטיב קארל ב"חברים לחיים"

  חברים לחיים ()

  הסרט גם שובר כמה מיתוסים על גבריות ועל כך מצליח לרגש במיוחד. "אנשים בוכים הרבה בסרט הזה, והם צריכים, גברים שנפתחים זה דבר נדיר. לגברים יש נטייה להיסגר כשיש להם בעיות ולהשאיר את כולם בחוץ. הם אומרים, 'אני אתמודד עם זה ואני אצא מהמערה שלי כשאסיים לתקן את הבעיה שלי'".

   

  אבל בדמותו של קרנסטון, סאל, יש סתירה מסוימת. מצד אחד הוא אומר שהוא מאוד אוהב את הצבא, מצד שני הוא המבקר הכי חריף של אמריקה בסרט. "היכולת לבקר בלי השלכות זה הבסיס של המדינה הדמוקרטית החופשית", הוא מסביר ומרחיב, "מי הכי משגע אותנו? האנשים שאתה הכי אוהב. אז זה אותו דבר עם המדינה, את אוהבת אותה ובכל זאת היא משגעת אותך, זה משיגנע", מוסיף בחיוך. לריאיון המלא צפו בוידאו שבתחילת הכתבה

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים