שתף קטע נבחר
צילום: shutterstock

הובלו חוגג 70 למדינת ישראל

מלגות פועלים לפריפריה, הלמן מקבל אות הוקרה, רודברג שוב בסקצ'רס ומנו הזמינו לצהריים בספינה. רכילות עסקית

42,770 שקלים. זה המחיר שישלם מי שנפשו תהיה חפצה וכיסו ירשה לרכוש את השעון שמותג שעוני היוקרה הובלו (HUBLOT), יעצב כמחווה למדינת ישראל לרגל חגיגות 70 שה לעצמאות. החברה תייצר במהדורה מוגבלת 70 שעונים בלבד, ו-10 מהם יימכרו בישראל.

 

מנכ"ל הובלו ישראל, יונתן וינר, אמר שזאת מחווה ציונית ומרגשת מצד החברה השוויצרית. בשעון הטיטניום יהיו מספר אלמנטים שיציינו את המהות: לוח השעון עוצב באותיות עבריות במקום מספרים, ובמרכז השעון שעוצב בגוון כחול נמצא מגן דוד. גב השעון עוצב על ידי אמנים, וגם הוא מעוטר במגן דוד, מאחוריו נמצא המספר 70, ובצדדים חרוטים ענפי הזית.

רכילות עסקית שעון הובלו ל-70 שנה (צילום: יח
שעון הובלו ל-70 שנה(צילום: יח"צ חו"ל)

רכילות עסקית יונתן וינר (צילום: אלעד גוטמן)
יונתן וינר(צילום: אלעד גוטמן)

 

פועלים בפריפריה

בנק הפועלים השיק את "פועלים להצלחה", קרן מלגות חדשה שתעניק מימון לסטודנטים מהפריפריה, שתנוע בין אלפי שקלים בשנה למלוא גובה שכר הלימוד השנתי לסטודנט. הקרן מוקמת בימים אלה במסגרת הזרוע הקהילתית של הבנק, "פועלים בקהילה", שתורמת מדי שנה כ-40 מיליון שקלים למטרות חברתיות בישראל.

 

מנכ"ל הבנק, אריק פינטו, הסביר שהכוונה היא להעניק מדי שנה 70 מלגות כדי לתמוך בצעירים בעלי פוטנציאל מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל, ולהגדיל את טווח האפשרויות שלהם לתעסוקה בעתיד. במקביל תוקם ועדה ציבורית של אנשי אקדמיה, עסקים ונציגים מהמגזר השלישי, שייעצו לקרן בכל הנוגע לקריטריונים לחלוקת המלגות.

רכילות עסקית אריק פינטו (צילום: יח
אריק פינטו מנכ"ל בנק הפועלים(צילום: יח"צ פועלים)
 

הוקרה להלמן

במסגרת יריד תעסוקה של היחידה להכוון תעסוקתי ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, נשיא המכון, פרופ' אדוארד יעקובוב, העניק תעודת הוקרה לאורן הלמן, מייסד "סיכוי שווה" וסמנכ"ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל, על פעילותו החברתית למען שילוב אנשים עם מוגבלות בעבודה ובחברה. נכחו במעמד: מנכ"ל המכון שמואל גולדברג וראש היחידה להכוון תעסוקתי ליאת בלבן.

עסקית אורן הלמן, שמואל גולדברג, אדוארד יעקובוב, ליאת בלבן (צילום: יח
אורן הלמן, שמואל גולדברג, אדוארד יעקובוב, ליאת בלבן(צילום: יח"צ)
 

מרימים עוגן

איריס ומשה מנו, מייסד ובעלי מנו ספנות, השיקו את עונת הקרוזים החדשים באירוע בנוכחות שגרירי מדינות ואורחים נוספים. במסגרת ההשקה נהנו המוזמנים מארוחת צהריים על סיפונה של ה"גולדן איריס", אוניית הדגל של הקבוצה.

 

טעמו ונהנו: שגריר רוסיה בישראל אלכסנדר שיין, שגרירת מולדובה גבריאל מורארו, שגריר הפיליפינים בישראל נתניאל אימפריאל, השופטת בדימוס בלהה גילאור ובעלה יוסף, קונסול הכבוד של תאילנד בישראל, ואת קברניט האונייה - סרגיי קופרנין.

רכילות עסקית סרגיי קופרנין, איריס ומשה מנו, נתניאל אימפריאל (צילום: יח
סרגיי קופרנין, איריס ומשה מנו, נתניאל אימפריאל(צילום: יח"צ )
 

רודברג חוזרת לסקצ'רס

סקצ'רס פווטור בע"מ, השותפה של סקצ'רס USA בישראל, הודיעה היום על חזרתה של השחקנית אגם רודברג למותג סקצ'רס לאחר 12 שנים, כדי להוביל את קמפיין הנשים של 2018. "אנחנו מתרגשים מאוד לעבוד שוב עם אגם", הודתה מנהלת המותג בישראל עדי מוליוב. רודברג מצרפת את שמה לפרזנטורים הבינלאומיים של החברה, כדוגמת זמרת הפופ קמילה קבאלו, השחקן רוב לאו, המתאגרף שוגר ריי וזוכה מרתון בוסטון Meb Keflezighi, שעל שמו עוצבה נעל ריצה.

רכילות עסקית אגם רודברג (צילום: יח
אגם רודברג(צילום: יח"צ)
 

הסמנכ"לית והשף

קבוצת BBB הודיעה על שורת שינויים פרסונאליים בשדרה הניהולית הבכירה ברשתות BBB, מוזס ובורגרים. מורן פלשנר, מי ששימשה סמנכ"לית BBB בשלוש וחצי השנים האחרונות, תמונה לסמנכ"לית רשת מוזס, שנרכשה על ידי הקבוצה באפריל 2017. את פלשנר עצמה יחליף אילן פנחס, השף הרשתי של BBB בחמש וחצי השנים האחרונות.

רכילות עסקית מורן פלשנר (צילום: אסף לב)
מורן פלשנר(צילום: אסף לב)

רכילות עסקית אילן פנחס (צילום: אסף לב)
אילן פנחס(צילום: אסף לב)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים