שתף קטע נבחר

נטפליקס: 74 אחוז מעדיפים לצפות עם חיית מחמד

סקר שנערך עבור נטפליקס ב-27 מדינות בעולם מגלה כי בקרב מנויי החברה המגדלים חיית מחמד, 74 אחוז מהם צופים בתוכניות עם הכלב או החתול הביתי. 37 אחוז מהם ציינו כי החיות הן אידיאליות להתכרבלות במהלך צפיית בינג' ומסייעים להם בצפייה בסצינה מפחידה או עצובה

 

 

מסקר שנערך ע"י חברת "SurveyMonkey" בתחילת השנה וכלל יותר מ-50 אלף משיבים בקרב אוכלוסייה בוגרת שבבעלותה חיית מחמד ב-27 מדינות בעולם (ישראל אינן כלולה בהן), עולה כי 74 אחוז ממנויי נטפליקס צופים בתוכניות ובסרטים יחד עם הכלב או החתול הביתי.

 

הצפייה בנטפליקס מאפשרת לצופה ליצור פרופיל משתמש ייחודי לבני הבית ועל פי הסקר ל-30 אחוז מהמנויים יש פרופיל משותף להם ולחיית המחמד.

 

צופים עם כלב בטלוויזיה (צילום: נטפליקס)
(צילום: נטפליקס)

 

אידיאליות להתכרבלות על הספה

על פי עורכי הסקר, 37 אחוז מהמשיבים ציינו כי חיות המחמד הן האידיאליות ביותר להתכרבלות במהלך צפייה מתמשכת במספר פרקים (צפיית בינג') על הספה בסלון.

 

21 אחוז ציינו כי הכלב והחתול אינם משתלטים על השלט, 18 אחוז מסרו כי בעלי החיים אינם מוסרים מידע עתידי על הנעשה בסדרה ו-16 אחוז מהמשיבים אמרו כי החיות המחמד מוכנות לצפייה בפרק נוסף.

 

על פי נתוני נטפליקס, אחד מכל שלושה אנשים זקוק לתמיכה מחיית המחמד בעת צפייה בסצינה מפחידה או עצובה. 22 אחוז מבעלי חיות המחמד משוחחים עם חיית המחמד על הסדרות והסרטים בהם צפו.

 

צופים עם כלב בטלוויזיה (צילום: נטפליקס)
(צילום: נטפליקס)
עוד מציינים בנטפליקס כי 34 אחוז מהצופים נאלצו לפנות את מקום הישיבה שלהם לטובת חיית המחמד כדי לאפשר לה צפייה נוחה יותר. 22 אחוז העניקו חטיפים ודברי מתיקה לכלב או לחתול כדי שישהו לצידם במהלך הצפייה ו-12 אחוז אף הפסיקו את הצפייה בשידורים מאחר וסברו כי בעל החיים לא נהנה מתוכן השידורים.

(אזהרה: ספויילר לצופי סדרת "דברים מוזרים") 

 

על פי פילוח של קטגוריות צפייה, בנטפליקס מדווחים כי בעלי כלבים מעדיפים לצפות בסדרות דרמה, בעלי חתולים צופים יותר בסדרות מדע בדיוני ובעלי ציפורי מחמד יצפו בקומדיות. סדרת "דברים מוזרים" נבחרה לאהובה ביותר בקרב כל הצופים בעלי חיות מחמד.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים