שתף קטע נבחר

חברת אודיסיאה - תיירות מונגשת

החברה המוכרת הנגישה לראשונה את הטיולים והנסיעות לחו"ל לציבור של בעלי מוגבלויות ואנשים עם צרכים מיוחדים: פיסיים, נפשיים וקוגנטיביים-התפתחותיים

פנינו לראיין את מנכ"ל חברת אודיסיאה - מר אבי אודס:

 

מה הייחוד שלכם לעומת סוכנות נסיעות רגילה?

ראשית, אנחנו מעדיפים שלא להתייחס אל עצמנו כסוכנות נסיעות, כי בניגוד לסוכנות נסיעות אנו מספקים את הטיול ולא רק מתווכים אותו ללקוח. בכך אנחנו חוסכים עבור הלקוח פערי תיווך אותם הוא משלם לסוכן הנסיעות. ואולם הדבר העיקרי זה שבכל מה שקשור להנגשת הטיול והתאמתו לצרכים של הלקוח אנחנו מציעים מומחיות, ידע ומיומנויות ספציפיות יוצאות דופן ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם הבנה מעמיקה לחששות הנובעים מהמוגבלות. לכן אנו דואגים להיות קשובים כל הזמן לליבו של הלקוח וזמינים למתן מענה לכל הצרכים שלו, הן לפני היציאה לטיול והן במהלך הטיול עצמו כדי להפיג כל חשש. החברה דואגת בין השאר לטיפול ולסיוע בכל ההיבטים הקשורים לטיסות, לנגישות מלאה של חדרי המלון (בהתאם לאופי המוגבלות של כל נוסע), לאספקה של רכבי תיירות מודרניים ומאובזרים בהתאמה לצרכיו של הנוסע המוגבל, לעזרים מיוחדים, כגון: קלנועית מתקפלת, כיסא קומוד, מנוף העברה וכד', למסלולי טיול מותאמים למגבלה ולמדריך מיומן ובעל ניסיון רב.

 

אילוסטרציה (צילום: יח
אילוסטרציה(צילום: יח"צ)

 

אלו סוגי טיולים אתם מציעים?

באופן כללי יש לנו 3 מחלקות:

1. מחלקת טיולים קבוצתיים, שמציעה טיולים מאורגנים מראש ומובנים בקבוצה של אנשים עם צרכים דומים.

2. מחלקת טיולים "מאורגנים – אבל פרטיים", שמאפשרת ללקוח לטייל עצמאית עם בני משפחה, ידידים וכד', כאשר המומחים שלנו מספקים לו מעטפת לוגיסטית כוללת לכל צרכיו, בהתאם לדרישותיו הספציפיות. מבחינה זו ניתן לומר שאנחנו "מלווים" את הלקוח במשך כל הטיול עד חזרתו בבטחה ארצה.

3. מחלקת שיט וקרוזים: המספקת חוויה מיוחדת שמשלבת בתוכה טיול מונגש יחד עם קרוז מפנק בחברות השיט מהמובילות בעולם. זהו שירות שלמיטב ידיעתנו לא היה קיים עד היום בעולם ואנו גאים להיות אלה שמשיקים אותו לראשונה.

 

יש ארגון צרכנות שמפקח על פעילותכם?

כן. אנחנו מפוקחים על ידי ארגון "אמון הציבור". רק לאחרונה קיבלנו מהארגון דו"ח על ביקורת סמויה שעשו לחברה שלנו, בה בחנו פרמטרים שירותיים וצרכניים רבים ושונים, ובכולם זכינו להערכות מעולות ביותר.

 

מה סוד ההצלחה של חברת אודיסיאה – תיירות מונגשת? מה המוטו שלכם?

להתייחס לכל לקוח כעולם בפני עצמו. לזכור תמיד שאין "מתכון" כללי ואחיד לטיול מוצלח, הואיל ולכל לקוח יש את הרצון, השאיפות והחלומות שייחודיים רק לו.

 

מה אתה מאחל לחברת אודיסיאה - תיירות מונגשת בע"מ לעתיד?

שנזכה לשרת נאמנה את כל אותם מאות אלפי אנשים בעלי המוגבלויות שרוצים לנסוע לחו"ל ולהגשים את חלומם, מבלי שיצטרכו לוותר על הנסיעה בשל מוגבלויותיהם. שנצליח לספק להם חווייה ייחודית ושהם ימשיכו לחזור עם חיוך רחב על השפתיים, נרגשים מהחווייה שזה עתה עברו.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים