שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  בטיחותי מובילה אותך לדרך חדשה
  אחרי החגים מתקדמים לסטנדרטים הגבוהים של 'בטיחותי - מובילים לסביבה בטוחה'

  אחרי החגים שמח! כולנו, או לפחות מרביתנו, ניצלנו את חופשת חוה"מ לצאת לאזורי הבילוי השונים. סביר להניח ששמתם לב כי גם במלונות, במרכזי הקניות, במסעדות וברחבי הטבע חלה התקדמות עצומה בנוגע להתייחסות לנושא הנגישות. אך חדי העין ואנשי המקצוע, מוצאים את עצמם לא אחת חושבים ואומרים: "אפשר היה למצוא פתרונות טובים יותר... יעילים יותר... היינו עושים זאת אחרת..." אז אם אתם מקבלי החלטות בתחום הנגישות והבטיחות, אדריכלים, ממוני נגישות, יועצי בטיחות ומנהלי עבודה בחברות, ארגונים ומוסדות, אנו ממליצים לכם לקרוא את הכתבה וליצור קשר עם חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה'. כי אחרי החגים זה עכשיו וזהו הזמן שבו כולם מתקדמים לסטנדרטים הבלתי מתפשרים שהציבה לעצמה החברה.

   

  נגישות במלון סטאי (צילום: יח
  נגישות במלון סטאי(צילום: יח"צ)

   

  חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' אשר הוקמה לפני כעשור, שמה לעצמה כמטרה להוביל את תחום מוצרי הבטיחות והנגישות בשוק המוסדי. חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' הינה חברה אשר ב-DNA של שרשרת הפעולות שלה ניתן, בשקיפות מלאה, לראות את כל השלבים עד לקבלת פתרון הנגשה איכותי, העונה לצרכי הלקוחות, ושעומד בתקנים הנדרשים ללא פשרות. קרי: משלב החשיבה והבאת הרעיון לצוות המתכננים, דרך שלב התכנון ובדיקות אבטחת האיכות למוצר בכלל, ותקינותו והתאמתו המיטבית למקום בו הוא מותקן בפועל. זאת ועוד, 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' מייבאת ומייצרת את מרבית המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה, ולכך השפעה ישירה על יכולת החברה להעניק ללקוח שירות אמין ויציב לאורך זמן.

   

  בטיחותי - מובילה אותך לדרך חדשה

  להלן מספר עובדות סופיות ומוגמרות הידועות לכולנו:

   

  ראשית, כולנו עדים לנתונים המתפרסמים באשר לאחוז העולה בארץ ובעולם של אנשים החיים עם מוגבלות כלשהי. מוגבלות המשפיעה עליהם בפרט אך לא רק, משום "שהמוגבלות" של אותם אנשים משפיעה על הסביבה כולה, בין במישרין ובין בעקיפין.

   

  התובנה היום חדה וברורה לכולנו: כל מוגבלות באשר היא, מצריכה מציאת פתרון הולם ומכבד, שיאפשר לבעלי המוגבלויות ובני משפחתם להתנהל עד כמה שניתן בטבעיות וללא תלות בסביבתם.

   

  יתר על כן, אנו חיים בעידן בו המודעות למתן פתרונות נגישות רק הולכת וגוברת. וכולנו יודעים היום את השורה "הסופית" והחשובה: לא התאמת את המבנה בו אתה פועל על פי תקן הנגישות? אין לך רישיון עסק!

   

  נגישות במלון סטאי ביפו (צילום: יח
  נגישות במלון סטאי ביפו(צילום: יח"צ)

   

  וכאן, בדיוק בצומת הקריטית החשובה הזו, נפתחת דלת חדשה, דרך החזון, המוצרים והיכולות הגבוהות של חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה'.

   

  אחריות - מא' ועד ת'

  רני פלד מנכ"ל חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' מדגיש בפנינו לא פעם במהלך השיחה עימו, את החשיבות הגבוהה כל כך שהוא ועובדי החברה מייחסים לנושא מתן השירות, לאורך תקופת האחריות ואף לאחריה.

   

  רני: ''אנו נתקלים בלא מעט מקרים בהם לקוחות מגיעים אלינו לאחר שבוצעה אצלם עבודה לא מקצועית, או שפשוט נדרשים תיקונים במה שכבר הותקן (זה קורה...), אך לצערם של הלקוחות אין עם מי לדבר, ואין מי שייתן אחריות על העבודה. אצלנו זה לא קורה. יש לנו צוות טכני מחויב ומקצועי מאוד, שאמון על מתן השירות ללקוחות. יש לנו מעקב מערכתי על כל קריאות השירות, ואני עוקב באופן אישי אחר כל קריאת שירות, מרגע שהתקבלה ועד לסיום הטיפול בה. והכי חשוב, נעשה כל שביכולתנו לתת מענה ללקוח, גם אם התקלה 'באזור האפור', כלומר לא בהכרח נגרמה בגלל מוצר שלנו או התקנה לקויה. על פי רוב ניתן מענה ללא עלות, גם לאחר תום מועד האחריות".

   

  ''אולי זו הסיבה החשובה ביותר", מסכם רני את הריאיון עימו, ''שבזכותה מרבית לקוחותינו חוזרים אלינו שוב ושוב".

   

  נגישות בסניף ביטוח לאומי (צילום: יח
  (צילום: יח"צ)

   (צילום: יח"צ)
  (צילום: יח"צ)

   

  מכירות מקצועיות או לא להיות

  כן, גם 'בבטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' קיימת מחלקת מכירות. החברה שמה דגש, ממש כמו בתקן מוצריה, על כך שמנהלי המכירות יהיו בעלי הידע המקסימלי הנדרש, וזאת על מנת שהפתרון אשר יוצע ללקוח יהיה מצוין ולא פחות מכך. לפיכך מנהלי המכירות עוברים תהליכי הכשרה ורענון החל משלב קליטתם בחברה כמו גם בשלבים שונים של עבודתם.

   

  מנהלי המכירות בחברה יודעים ומבינים שהם מייצגים חברה דינמית ואיכותית שלא מתפשרת על איכות מוצריה, אך יחד עם זאת החברה תעמוד ותמצא פתרונות יצירתיים ולא בהכרח "שבלונים", וכל זאת בהסתמך על שיתופם בתהליך סיעור המוחות וניהול ידע מצטבר מהשטח, אשר מוזרם בזמן אמת למטה החברה.

   

  זה הזמן להתקדם לעולם נגיש ובטיחותי יותרסל המוצרים של חברת 'בטיחותי – מובילים לסביבה בטוחה' כולל: מוצרי הנגשה, מוצרי בטיחות ומוצרים למניעת החלקה. במגוון פתרונות ההנגשה והבטיחות שאותם החברה מתכננת, מייצרת ומשווקת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוכלו למצוא:

  מוצרי הנגשה: מסמרות/כפתורי נירוסטה, פסים מובילים, משטחי אזהרה, אביזרים לשירותי נכים ועוד.

   

  מוצרי בטיחות למוסדות חינוך: מגני אצבעות לדלת, בולמי טריקה לדלת, מעצורים לדלת, מגן לעמודים מפני פגיעות ראש. מניעת החלקה: מגוון רחב של פסים למניעת החלקה לשלח המדרגה, פסי אלומיניום למניעת החלקה, וחומרים מיוחדים למניעת החלקה בסביבה רטובה המיועדים לבריכות, ספא, קאנטרי, מטבחים ועוד.

   

  להזמנות ניתן להתקשר לטלפון: 03-7749951

  או באימייל: salesb@betihuty.co.il

  אתר האינטרט: www.betihuty.co.il

  וכמובן גם בפייסבוק.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים