שתף קטע נבחר

ילדים בנתב"ג: למה אוהבים את ישראל?

ילדים מכיתות ד'-ו' מקריית אונו, פועלים במסגרת תכנית "יוצרים שינוי", במטרה לשגרר את ישראל בתפוצות. הקבוצה הגיעה לשדה התעופה בן-גוריון כדי לראיין תיירים שחוזרים הביתה ולבדוק מה הם אהבו מביקורם בארץ ומה ניתן לשפר. צפו

קבוצת "נראה אותך שגריר", המורכבת מילדים מכיתות ד'-ו' מבי"ס ניר מקריית אונו, פועלת, זו השנה השלישית, במסגרת תכנית "יוצרים שינוי", במטרה לשגרר את ישראל בתפוצות. השנה, בחרה הקבוצה להגיע לשדה התעופה בן גוריון כדי לראיין תיירים שחוזרים הביתה ולבדוק מה הם אהבו מביקורם בארץ ומה ניתן לשפר.

 

במהלך הראיונות שקיימו הם ביקשו שהתיירים גם יוסיפו ברכה מצולמת למדינה. את הברכות הם מתכננים לערוך לקליפ שיופץ ברשתות החברתיות. את הביקורת שעלתה מהראיונות, הילדים מתכננים להציף מול משרדי הממשלה ולדאוג לשפרם.

 

צפו בילדים בפעילות בנמל התעופה בן גוריון:

צילום ועריכה: אינטרוויזיה

 

במהלך המפגש המרגש עם התיירים הילדים שרו ורקדו עמם, חילקו דפי צביעה עם סמלי ישראל לילדים, דף עם חידונים ותשבצים שקשורים למדינה למבוגרים וגלויה עם 70 היגדים שאספו: למה אנחנו אוהבים את ישראל בעברית ואנגלית. הקבוצה פועלת במסגרת התוכנית החינוכית "יוצרים שינוי" המעודדת ילדים ונוער ליצור שינוי חיובי בסביבתם.

 

  • התלמידים שלכם יצרו שינוי חיובי? מוזמנים להגיש כאן את היוזמה לתחרות "יוצרים שינוי ליזמות חברתית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים