שתף קטע נבחר

האפליקציה שתשלם לכם על הדלק

מה הייתם רוצים לראות באפליקציה של סונול? יצאנו לשטח לשאול את הלקוחות והראנו להם את הארנק הדיגיטלי של סונול. כיצד ניתן לשלם דרך האפליקציה בתחנות הדלק ובחנויות הנוחות בצורה נוחה ומהירה? מהן ההטבות הבלעדיות למשתמשים? ומהי ההנחה הניתנת בכל תדלוק לכבוד ההשקה?

אם היו נותנים לכם לבחור את השירותים שיופיעו באפליקציה של סונול, מה הייתם בוחרים? הלקוחות שראיינו בתחנות סונול ובחנויות הנוחות Sogood, תיארו לנו את החלומות הכי גדולים שלהם: החל מניווט לתחנות, דרך תשלום על דלק ומוצרים, הנחות מיוחדות, ועד אפליקציה שתעשה כלים ותסדר את הבית.

 

  (צילום: אבישי פינקלשטיין)
(צילום: אבישי פינקלשטיין)

בהתאם לבקשות מצד מיליוני הלקוחות שלה בישראל, סונול משיקה אפליקציה מחודשת המאפשרת תשלום סלולרי בתחנות ובחנויות הנוחות של סונול, לצד מגוון הטבות בלעדיות. למרבה הצער, היא עדיין לא למדה לעשות כלים ולסדר את הבית. אולי בגרסה הבאה!

 

 

הארנק הדיגיטלי של סונול - תשלום נוח, בטוח ומהיר מהמכשיר הנייד

מה תוכלו למצוא באפליקציה של סונול? בתור התחלה, תוכלו לנווט לתחנה או לחנות הקרובה באמצעות Waze. בתחנת סונול ובחנות Sogood תוכלו לשלם ישירות מהנייד, באמצעות קוד אותו יש להציג במקום ולשלם ישירות מהאפליקציה. את התשלום ניתן לחייב מכל סוגי כרטיסי האשראי ואפילו מחשבון ה-PayPal שלכם, בעסקה מאובטחת.

 

בנוסף, האפליקציה כוללת כרטיסיית קפה (כוס קפה שישית עלינו!), קופונים בלעדיים למשתמשי האפליקציה, מבצעים ועוד.

 

  ( )

רוצים עוד? בעת תשלום מהאפליקציה, תצברו "נקודות ליטר" (בתדלוק ליטר בנזין/סולר או קנייה ב-5 ₪ בחנות הנוחות), אותן תוכלו להמיר להטבה או הנחה. בכל רגע נתון תוכלו לראות באפליקציה כמה נקודות צברתם וכמה נקודות חסרות לכם למימוש ההטבה הבאה.

 

  (צילום: אבישי פינקלשטיין)
(צילום: אבישי פינקלשטיין)

 

לרגל השקת האפליקציה המחודשת, סונול שמחה להעניק למשתמשי האפליקציה הנחה של 25 אגורות על כל ליטר בנזין, בכפוף לתקנון. המבצע לזמן מוגבל, מהרו להוריד את האפליקציה החדשה של סונול - ולהתחיל לחסוך!

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים