שתף קטע נבחר

הבימה נתנה הצגה במוסקבה

אילי ההון ציוניים במוסקבה, הנחת סלב לאילדיס, הבן של מולי משתף באתגרים, הדואר למען חיילים בודדים, צהר פותח חוג ידידים, זק"א מקים מטה. רכילות עסקית

עסקים וציונות במוסקבה

באירוע שערכה שגרירות ישראל ברוסיה במלון ריץ' קרלטון שבמוסקבה, הופיעו שחקני תיאטרון הבימה שהגיעו לבירה הרוסית לרגל ציון שנת ה-100 לתיאטרון. מה שלא פחות עניין היו אנשי העסקים במקום, שבחישוב קל העלו את מפלס העושר במקום בכמה מיליארדי דולרים טובים: איש העסקים אהרון פרנקל, נשיא ״לימוד FSU״ ונשיא הקהילה היהודית במונקו, איש העסקים אלכסנדר משקביץ, איל הון יהודי-קזחי, שזכור, בין היתר, בשל העובדה, שלאחר אסון השריפה בכרמל דאג עם איש העסקים מיכאל מירילשוילי להקמת צי של כלי רכב למלחמה באש, איש העסקים לב לבייב, יו"ר קבוצת אפריקה – ישראל, וגם שגריר ישראל ברוסיה גרי קורן, שרת הקליטה סופה לנדבר, סגן שר החוץ הרוסי מיכאל בוגדנוב, הרב הראשי של רוסיה ברל לאזר, ויו"ר לימוד FSU, חיים צ'סלר.

 

רכילות עסקית הרב ברל לאזר, אלכסנדר משקביץ, לב לבייב, אהרון פרנקל, חיים צ׳סלר (צילום: לימוד FSU)
מימין: הרב ברל לאזר, אלכסנדר משקביץ, לב לבייב, אהרון פרנקל וחיים צ׳סלר(צילום: לימוד FSU)

שעון קיץ

מחיר השעון, שתראו על ידו של אלי אילדיס, אמנם עומד על 5,999 שקל, אבל לא באמת ציפינו שהוא ישלם מחיר מלא. אילדיס הגיע להצצה ראשונית על קולקציית השעונים לקיץ 2018 של המותג Tag Heuer והתחדש באחד השעונים מסדרת הפורמולה, שזו עלותו לפני הנחת הסלב שקיבל. ענדו לו: אלי הולנדר, בעלים ומנכ"ל רשת פלאנט, ומאיה רודיק, סמנכ"לית השיווק החדשה של הרשת.

 

רכילות עסקית מאיה רודיק ואלי אילדיס ()
מאיה רודיק ואלי אילדיס

הבן של אדן לא מאכזב

כ-200 מנהלות ומנהלים צעירים נכחו במפגש מועדון "הדור הבא" של אגודת ידידי מכון ויצמן למדע. במרכז הערב: הרצאתו של ד"ר ערן אדן, בנו של מולי אדן, בוגר המכון ומנכ"ל חברת MeMed , על "המסע שלנו מהמטבח של סבתא למיטת החולה, הסיפור של MeMed ". אדן שיתף את הנוכחים במסלול המכשולים של הסטארט אפ שלו: "אחרי הרבה "לאוים" היה זה עו"ד חנינא ברנדס, שהשקיע בנו, ואמר לנו: "פעם קודמת הימרתי על גיל שוויד, מריוס נכט ושלמה קרמר, אל תדפקו לי את הסטטיסטיקה". ואדן לא דפק את הסטטיסטיקה. במקשיבים: פרופ' ישראל בר יוסף - סגן נשיא מכון ויצמן למדע, יעל גורן וגמן - מנכ"לית אגודת הידידים, עמיר שאלתיאל - יו"ר וויצמן וייב ויו"ר קבוצת אלדר, אנשי עסקים ומנכ"לי בתי השקעות.

 

רכילות עסקית יעל גורן וגמן וערן אדן (צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן)
יעל גורן וגמן וערן אדן(צילום: אוהד הרכס ואיתי בלסון מכון ויצמן)

 

בולים לחיילים בודדים

בלשכת הרמטכ"ל בת"א העניקה חברת דואר ישראל לרא"ל גדי איזנקוט את גיליון בולי הכומתות שהונפק בימים אלה כהצדעה לצה"ל. הגיליון הוענק לו ע"י יו"ר דירקטוריון דואר ישראל - חזי צאיג, מנכ"ל דואר ישראל - דני גולדשטיין, ומנהל השירות הבולאי בדואר ישראל – אלחנן שפירא. הסכום של כל רכישת ערכה, 49 שקלים, שכוללת את הגיליון וכרטיסי ברכה, יועבר כתרומה לעמותה לחיילים בודדים "המרכז לחיילים בודדים ע"ש מייקל לוין".

רכילות עסקית גדי איזנקוט (צילום: דובר צה
גדי איזנקוט(צילום: דובר צה"ל)

הסדנה של אברכהן

אתי עמיעד וערן יסעור מארגון Superbrands Israel אירחו בהילטון תל אביב מפגש נוסף בסדרת כיתות האמן של הסופרברנדס, והפעם עם איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל, שהעביר כיתת אמן בניהול בסגנון ה"מאסטר קלאס". 25 סמנכ"לי שיווק בכירים, חברי ה-CMO CLUB של הארגון בישראל, נראו מתלהבים, בהם אורן הלמן, סמנכ"ל שיווק ורגולציה בחברת החשמל, איציק לוי מחטיבת הקוסמטיקה בש. שסטוביץ, עדית בכר-מגד, סמנכ"לית שיווק ומכירות במחלבות גד, עדי קריב, סמנכ"לית השיווק של קימברלי קלארק.

 

רכילות עסקית המשתתפים באירוע סופרברנדס (צילום: סטודיו A)
המשתתפים באירוע סופרברנדס(צילום: סטודיו A)

הידידים של צהר

ארגון רבני צהר חנך חוג ידידים בביתם של מוריאל וענת מטלון, בנוכחות כ-80 אנשי עסקים. בין המשיקים: מייסד חברת אורמד - נדב קדרון, בעלה של רעיה שטראוס - שמואל בן דרור, מוני ליימן - מבעלי קבוצת ליימן שליסל, ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי, איש העסקים מאיר נוגה, הרב דוד סתיו – יו"ר ארגון רבני צהר, הרב צחי להמן - ממייסדי צהר והרב משה בארי – מנכ"ל רבני צהר.

 

רכילות עסקית מורי מטלון, שמואל בן דרור, הרב דוד סתיו (צילום: אבשלום ששוני)
מורי מטלון, שמואל בן דרור, הרב דוד סתיו(צילום: אבשלום ששוני)

 

רכילות עסקית אפרים הלוי ומורי מטלון (צילום: אבשלום ששוני)
אפרים הלוי ומורי מטלון(צילום: אבשלום ששוני)

 

יש להם גזים

חברת נביעות, היבואנית והמשווקת בישראל של מותג המים המוגזים הטבעיים "פררלה", השיקה סדרת אירועים קולינאריים בתל-אביב. לשם כך הגיעו לישראל בכירי המותג מאיטליה, בהם מרטינה סרבון - מנהלת המותג העולמי ומריה רוסריו טוופו - מנהלת הסחר והייצוא העולמי.

 

עוד נכחו בהשקה: ג'יאנמרקו מצ'יאה - סגן שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו מאוצ'י - ראש המחלקה הכלכלית-מסחרית של איטליה בישראל, רוני קוברובסקי - נשיא החברה המרכזית, יורם שגיא - מנכ"ל קוקה-קולה ישראל, עופר ינקו - מנכ"ל נביעות, וחיים הורביץ - הבעלים של מסעדת ניטאן תאי, בה התקיימה ההשקה.

רכילות עסקית אירוע פררלה (צילום: דני גולן)
אירוע פררלה(צילום: דני גולן)

המטה של זק"א

עשרות אורחים נכחו בהנחת אבן הפינה למטה העולמי של ארגון זק"א בירושלים. באירוע השתתפו, בין היתר, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, מנכ"ל המשרד, חגי רזניק, הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, ורבה של ירושלים, הרב שלמה עמאר, יו"ר זק"א, יהודה משי-זהב, התורמים אדוארדו וחוויטה כוכב, שהגיעו ממקסיקו, יו"ר הועד המנהל של זק"א אורי שרף והיועץ המשפטי של זק"א, עו"ד ידידיה לאו ממשרד גדעון פישר.

רכילות עסקית יהודה משי זהב, הרב דוד לאו, אורי שרף, ידידה לאו (צילום: שלומי כהן)
יהודה משי-זהב, הרב דוד לאו, אורי שרף, ידידה לאו(צילום: שלומי כהן)

 

 

הנגב עוד יהיה פורייח

פלורין גדלבסקי מונתה למנהלת תחום פיתוח כלכלי ופרויקטים ברשות לפיתוח הנגב לאחר שזכתה במכרז לתפקיד זה. גדלבסקי (36) החלה את דרכה ברשות לפיתוח הנגב לפי שלוש שנים כמנהלת מיזם ביזבנגב, שמקדם את הכלכלה המקומית בנגב ובזכותו הוסטו בשנים אלה תקציבי עתק מהמרכז לטובת ספקים מהנגב.

פלורין גדלבסקי (צילום: אור אלכסנברג)
פלורין גדלבסקי(צילום: אור אלכסנברג)

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דני גולן
רכילות עסקית
צילום: דני גולן
מומלצים