שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  משפחתו של אלי כהן נגד הסדרה של נטפליקס: "הוצג כמו בליין"

  נטפליקס כבר הודיעה כי היא מפיקה סדרה על המרגל אלי כהן ואף ליהקה את סשה ברון כהן לתפקיד, אולם עתה מתברר שבני משפחתו מביעים התנגדות לאופן הצגתו בסדרה ומתקשים להגיע להסדר כלכלי בינם לבין ענקית הסטרימינג

  נטפליקס כבר הודיעה על ליהוקו של סשה ברון כהן לסדרת הטלוויזיה אודות חייו של המרגל הישראלי אלי כהן שהוצא להורג בסוריה, אולם ל-ynet נודע כי קיימת מחלוקת בין משפחתו של כהן ז"ל לבין ענקית התוכן בכל הקשור ליציאת הסדרה לדרך.

   

  על הסדרה אמון גידי רף ("חטופים") שנמצא בקשר שוטף עם משפחתו של כהן, במטרה להגיע להסדר. גורמים המקורבים למשפחה אומרים כי עדיין לא נחתם הסכם, וכי קיימים פערים כלכליים גדולים בין הצדדים.

   

  סשה ברון כהן ואלי כהן (צילום סשה ברון כהן: Getty Images)
  מימין: סשה ברון כהן ואלי כהן ז"ל(צילום סשה ברון כהן: Getty Images)

   

  נדבך נוסף שמקשה על חתימת ההסכם הוא אופן הצגתו של המרגל הישראלי בסדרה. "המשפחה מבקשת להיות קצת יותר שמרנים", אמרו הגורמים, "בתסריט הראשוני

  שהוצג להם כהן נראה כמו בליין והם לא אהבו את זה במיוחד". עם זאת, מקורב אחר למשפחה אומר כי "אלי היה בליין בגלל סיפור הכיסוי שלו ודווקא בפן הזה לא עלו בעיות".

   

  גם ליהוקו של הכוכב הההוליוודי סשה ברון כהן לתפקידו של המרגל הישראלי לא עבר בקלות. "בהתחלה היו הרמות גבה", אמרו מקורבים למשפחה והוסיפו כי בסופו של דבר הם התרצו. "גידי רף הבטיח להם שמדובר בשחקן אופי מצוין ועמוק ולכן הם הסכימו".

   

  אם אכן הסדרה תצא לדרך היא תיקרא "המרגל" והיא צפויה לכלול שישה פרקים. "אנחנו רוצים להגיע להסכמות, אף אחד לא רוצה להפיל את העסקה", סיפרו המקורבים למשפחה אולם הדגישו כי "למרות הכול - טרם נחתם ההסכם".

   

  גידי רף טרם השיב לפניית ynet. מסוכנות "ייצוג 1" המייצגת את המשפחה מסרו בתגובה "כשיהיה מה להודיע - נודיע".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום סשה ברון כהן: Getty Images
  סשה ברון כהן ואלי כהן
  צילום סשה ברון כהן: Getty Images
  לאתר ההטבות
  מומלצים