שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אפליקציית המיחזור עם דדי החתול הפכה ללהיט
  לאיזה פח מיחזור יש לזרוק קרטון חלב ולאיזה קרטון ביצים? האפליקציה Catomolo של תאגיד המיחזור תמיר תלמד אתכם בדרך חווייתית על הפרדת אריזות. בתאגיד אומרים כי האפליקציה הורדה למעלה מ-100 אלף פעמים בשבוע

  אתם עומדים ליד פחי המיחזור ומתלבטים להיכן לזרוק את קרטון החלב, איפה לשים את קרטון הביצים ולאיזה פח להשליך קופסה של גבינה לבנה. כדי לנסות לעזור לכם לזכור פיתחו בתאגיד המיחזור תמיר את האפליקציה Catomolo שבדרך משעשעת ובעזרת דדי החתול מסייעות לנו בתהליך המיחזור. בתמיר אמרו כי האפליקציה זכתה ליותר מ-100 אלף הורדות בשבוע.

   

  תמונה מתוך האפליקציה
  תמונה מתוך האפליקציה

   

  תוך כדי המשחק, צוברים השחקנים נקודות על תשובות נכונות. מספר תשובות נכונות ברצף, ימלא את "מד האש" של המשחק. כאשר ממלאים את מד האש עד הסוף, מספר הנקודות אותן צברתם - יוכפל. לכבוד עליית האפליקציה, ועידוד המשתמשים ללמוד על הפרדת פסולת בצורה הנכונה, אמרו בתמיר כי השחקנים שייצברו הכי הרבה נקודות ייכנסו לטבלת השיאים, ויוכלו לזכות בפרסים.

   

  מנתוני תאגיד המחזור תמיר עולה כי עד היום, נפרסו קרוב ל110,000 פחים כתומים בישראל, המאפשרים למעל ל-3.2 מיליון ישראלים לקחת חלק בתהליך. כ- 50 טונות של פסולת מופרדת - אריזות, זכוכית, מתכת ונייר - כבר נאספו מהפרדת פסולת של ישראלים, ולא הוטמנו.

   

  קובי דר, מנכ"ל תאגיד מחזור האריזות תמיר, אמר: "אנחנו שמחים מאוד להשיק אפליקציית משחק חווייתית, אשר נותנת עוד נפח לפעילות ההסברה השנתית הענפה של תמיר, לטובת לימוד האזרחים על חשיבות הפרדת האריזות. תאגיד תמיר והרשויות המקומיות בישראל, משקיעים משאבים רבים ביצירת תשתית חינוכית, לצד תשתית פחים נוחה ומתאימה להפרדת פסולת בבתי התושבים בצורה נוחה בקרב כלל האוכלוסייה. עד סוף שנת 2021 אנו צפויים להרחיב את פריסת הפחים ל-80% מתושבי המדינה, כך שכמעט כל תושב בישראל יוכל להשתתף בעשייה החשובה".

   

  להורדה באנדרואיד

   

  להורדה ב-iOS:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים