שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זה הסטוץ הכי הזוי שקרה לי

  השכן הילדותי מטינדר, הברזילאי ששכח לעדכן את אימא שלו והבחור עם המכנסיים הצמודים והגרביים: נשים משתפות בסטוצים הכי מופרכים שקרו להן

  לפני מספר שנים טיילתי בארצות הברית, ויצאתי עם חברתי למסיבת קולג' מקומית. רוב המסיבה רקדתי בכלל עם עצמי בצד, עד שבחור אמריקני, גבוה וחתיך ניגש אליי והתחיל לנשק אותי בהפתעה. הייתי צעירה וסקרנית אז זרמתי איתו, וכך מצאנו את עצמנו פורשים יחד לחדר שלו, מבלי שהחלפנו בינינו מילה. רק אחרי שסיימנו את העניינים שלנו הוא שאל לשמי. המצאתי לו שם בדוי כי לא באמת התכוונתי להישאר איתו בקשר, וברחתי משם מאושרת ומרוצה מעצמי ומהחוויה.

   

  אני מודה, זה היה ממש מרגש לשכב עם גבר זר לחלוטין שלא היה לי עליו שום מידע מקדים. זה גרם לי להרגיש גאה בעצמי על שהעזתי להיות כל כך ספונטנית וזורמת, וגם קצת להתבייש בעצמי על הפזיזות. סטוצים הם בכלל דבר מוזר – בכל זאת, מדובר פה בשני זרים שמוכנים לעשות ביחד את הפעילות האינטימית ביותר, תוך ידיעה ברורה שרוב הסיכויים שהם לא יראו יותר האחד את השני.

  שני זרים שעושים ביחד עם הפעילות האינטימית ביותר. סטוץ (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  שני זרים שעושים ביחד עם הפעילות האינטימית ביותר. סטוץ(צילום: Shutterstock)
   

  מצד אחד, זה מאוד משחרר כי כשאין ציפיות להמשכיות רומנטית אפשר ליהנות מהחוויה ברמות גבוהות יותר, ללא כל אחריות, שיפוט או ביקורת. מצד שני, אין במפגש אינטימי כזה רגש בכלל, ואני, אישית, יותר נהנית מסקס כשיש רגש וחיבור בין שני העוסקים בדבר. אין ספק אבל שסטוצים הם דבר מרגש שכמעט תמיד מסתיים בסיפור מעניין, וכדי להמחיש לכם עד כמה ביקשתי מנשים בגילאים שונים לשתף אותי בסטוץ הכי מוזר שקרה להן. הכינו את הממחטות, אתם הולכים לדמוע מרוב צחוק.

   

  אימא! טינדר!

  "פעם אחת התחיל איתי מישהו מהטינדר. הוא היה נראה סבבה לגמרי והתכתבנו ודיברנו בטלפון למשך כמה ימים. בסוף גילינו שהוא גר לא רחוק ממני, אז קבענו לשבת בשבת בצהריים לקפה. כמובן שרמזתי לו בעדינות שמצפה לו פינוק שלא מהעולם הזה. הגעתי אליו הביתה רק כדי לגלות את אימא שלו פותחת לי את הדלת! כמעט התעלפתי! היא אמרה לי שהוא בחדר שלו. נכנסתי, אמרתי לו שלום וחזרתי הביתה חרמנית אש וצוחקת לעצמי על מה שקרה, בזמן שאני חוסמת אותו מכל הנכסים הדיגיטליים" (מיטל, 38, בת ים).

   

  אימא! ברזילאי לוהט!

  "כשטיילתי בברזיל הגעתי לאי אחד שהיה פשוט מהמם ביופיו. התחלנו את היום בטרק בגשם ואחריו החלפנו בגדים כל הקבוצה, ויצאנו למצוא את המסיבה שאמורה הייתה להיות בקרחת יער בסביבה. כשהגענו, המקום היה מלא בתיירים כמונו, ובשעה אחת בלילה כל החברים כבר היו עייפים והחליטו ללכת בחזרה להוסטל. במצב רגיל לא הייתי נשארת, אבל הפעם משהו בתוכי אמר לי להישאר. אחרי חצי שעה הגיעו למסיבה 20 צעירים יפים ויפות, והתחילו לרקוד ריקודים מטורפים במעגל. בחיים לא ראיתי אנשים שרוקדים כל כך יפה!"

  הוא נישק כל איבר ואיבר בגוף שלי (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  הוא נישק כל איבר ואיבר בגוף שלי(צילום: Shutterstock)
   

  "פתאום אחד מהם דחף אותי לתוך המעגל לרקוד מול הבחורה שעד עכשיו קרעה את כל המתחרים הקודמים שלה. רקדתי בצורה כל כך שונה ממה שהם מכירים, וניצחתי! לאות ניצחון כל הגברים שנכחו במעגל הורידו חולצה ונפנפו אותה סביבי. הבחור שדחף אותי פנימה התגלה כבחור שפלרטט איתי לפני כן מרחוק, והיה לו מראה ברזילאי, שזוף, שרירי וגבוה. התחלנו לרקוד, ואחרי שהיינו מאוד להוטים הוא שאל אותי אם ארצה להכיר את האי בלילה. ברור שהסכמתי. עברנו בין חופים רומנטיים, ספינות דייגים קטנות ואפילו הכוכבים השתקפו על פני המים. הכול פשוט היה מושלם וחלומי". 

   

  "רקדנו והתנשקנו, ומשם הלכנו ביער שהיה כל כך חשוך עד שלא הצלחנו לראות את הירח. לבסוף הגענו לבית שלו, מעין יחידת מגורים נפרדת שכזאת. הוא הפשיט אותי כל פעם מבגד אחר, ונתן את מלוא תשומת הלב לכל חלק וחלק בגוף שלי. לא הייתה פיסת עור שלא נושקה או לוקקה. סוף-סוף התחתונים ירדו, ובדיוק אז הדלת נפתחה! אני קפצתי מאחורי הספה, ואימא שלו (שגרה ביחידת הדיור הצמודה ומסתבר ששמעה יותר מדי מהשיחות שלנו) ממש התעצבנה על הגילוי הזה, וצעקה עליו! כך נגמר לו ערב רומנטי ומטורף וצחוק בלתי נגמר. זו הייתה חוויה מטורפת!" (מיכל, 38, כפר סבא).

   

   

  כובע גרב

  "יצאתי פעם אחת למועדון ופגשתי שם גבר שהיה מטר תשעים לפחות. הוא לבש גופיה שחורה ומכנסיים צמודים שנראו כאילו שהם אוטוטו מתפוצצים עליו באזור הרגיש. רקדנו צמוד כל הערב, התגריתי בו עם טוורקינג צמוד, וכל הזמן הרגשתי התקשות קלילה. בסוף משכתי אותו לצד ושלחתי יד לאזור הנפוח. כשפתחתי לו את המכנסיים, מיד הרגשתי משהו רך ומוזר. הכנסתי את היד שלי לתחתונים שלו בלי הודעה מוקדמת, ושלפתי משם זוג גרביים מגולגלים! אין צורך לציין שהתעלפתי מצחוק ושהוא נורא נעלב. אז סטוץ של ממש לא יצא לנו. הוא הלך לדרכו ואני לדרכי" (יפית, 34, נתניה).

  "מפה לשם, עשינו את זה שלוש פעמים באותו הלילה" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "מפה לשם, עשינו את זה שלוש פעמים באותו הלילה"(צילום: Shutterstock)
   

  סטוץ מסריח

  "לפני שנתיים יצאתי לבר בתל אביב והייתה שם ממש אווירה מסיבתית כזו. פגשתי בחור חמוד וחתיך, התחלנו להתמזמז ובסוף הזמנתי אותו אליי לדירה, שהייתה לא רחוקה מהבר. עלינו לדירה, שכבנו והיה כיף אבל היינו מאוד מאוד שיכורים והחלטנו לשכב גם מאחורה. כלומר, לעשות אנאלי. בדרך כלל אין לי בעיה עם זה, אני אפילו אוהבת את זה, אבל אנאלי לא עושים סתם ככה. חשוב להתכונן לזה מראש! בקיצור, זה עשה לי בלגן מטורף במיטה. הייתי צריכה להחליף את כל המצעים אחר כך, ומיותר לציין שלא דיברתי עם אותו בחור יותר לעולם. סטוץ מסריח זה השם הכי טוב לתאר את החוויה הדוחה הזו" (זוהר, 41, תל אביב).

   

  חוזה לך ברח

  "הסטוץ הראשון שלי היה מאוד ספונטני. הכרתי בחור בקומזיץ שעשינו בים עם כל החברים. היינו כל כך להוטים להגיע כבר הביתה ולהזדיין עד שהשארנו את כל הציוד שלנו באוטו שלו. מפה לשם, עשינו את זה שלוש פעמים באותו הלילה ונרדמנו בעייפות כבדה. בבוקר, כשרצינו להתלבש וללכת ללימודים, גילינו שאבא שלו לקח את הרכב ונסע איתו לעבודה, עם כל הדברים שלי, כולל הנעליים, החזייה והארנק. הייתי צריכה לחזור הביתה עם החולצה שלו ועם סנדלי שורש שגדולים עליי בשמונה מידות בערך" (דלית, 24, חיפה).

   

  זה לא מה שהבטיחו לי

  "הסטוץ הראשון והאחרון שלי בחיים קרה עם הקראש שלי מהתיכון, בחור שדחה אותי במשך כל הלימודים. הפנטזיות שלי עליו השתוללו אצלי בראש כל התקופה הזו. אחרי השחרור מהצבא, הוא פתאום יצר איתי קשר והציע שניפגש. אני כמובן קפצתי על ההזדמנות לסגור מעגל, אבל בסוף זה היה הסקס הכי גרוע שהיה לי בחיים. כנראה עדיף שזה היה נשאר בגדר פנטזיה. מסתבר שבראש שלנו דברים באמת נראים טוב יותר מאשר במציאות" (שרון, 22, אילת).  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  אני מודה, זה היה מרגש לשכב עם גבר זר לחלוטין
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים