שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אסי עזר נגד שי גולדשטיין: "איחל לי למות"

  מנחה הטלוויזיה פרסם פוסט זועם בפייסבוק בעקבות קטע ששודר בתוכנית הרדיו של גולדשטיין. "לאחל למישהו למות רק כי הוא מעצבן אותך זה לא מצחיק", כתב עזר. "יש הרבה טנפת ושנאת חינם, זה לא יכול לעבור בשתיקה". גולדשטיין בתגובה: "קצת הומור עצמי, אל תהיה קפוץ תחת"

   

  שי גולדשטיין ואסי עזר (צילום: רונן פדידה, אמיר מאירי)
  שי גולדשטיין ואסי עזר (צילום: רונן פדידה, אמיר מאירי)

  מנחה הטלוויזיה אסי עזר תקף אמש (יום א') את מגיש הרדיו שי גולדשטיין בעקבות דברים שאמר עליו בתוכנית הרדיו שלו בתחנת 103FM.

   

  "היום שלחה לי חברה קטע מתוכנית הבוקר של שי גולדשטיין ולאה לב", כתב עזר בחשבון הפייסבוק שלו. "יש שם פינה שהם כנראה משמיעים קטעים מהאינסטגרם של אנשים ,והפעם לאה בחרה להשמיע קטע שלי. שי כמובן הסתלבט עליי, לגיטימי.

  הפוסט של אסי עזר (צילום מסך)
  הפוסט של אסי עזר(צילום מסך)
   

   

  "עד שבשלב מסוים הוא אמר (תוך כדי שהקול שלי מושמע ברקע) 'מות, מות'! (יענו 'תמות, תמות'). כן, זה נאמר בהומור וכן רגע אחר כך הוא אמר 'סתם...' אבל זה לא מצחיק אותי. לאחל למישהו למות רק כי הוא או הקול שלו או הפרסונה שלו מעצבנים אותך זה לא דבר מצחיק", כתב עזר.

   

  "בעבר, כשהוא עוד שידר עם דרור רפאל הם דיברו עליי ולאורך כל השיחה הוא כינה אותי 'ההומו הזה', גם אז זה לא הצחיק אותי, אבל הבלגתי. חשבתי לעצמי שגם אני לא טלית שכולה תכלת ועשיתי ואמרתי בעבר דברים שאני לא גאה או עומד מאחוריהם".

   

  עזר הוסיף כי "בעולם שבו קורים כל כך הרבה דברים מכוערים ועצובים וברשת יש כל כך הרבה טנפת ושנאת חינם - לאחל ל'הומו הזה' למות... לא יכול לעבור בשתיקה מבחינתי. גם כשזה מתחבא מאחורי 'הומור'.

   

  שי גולדשטיין הגיב הבוקר (יום ב') לאסי עזר בתוכנית הרדיו שלו: "לא מצחיק אותך אז אל תצחק. זו מניפולציה זולה, הוא יודע שלא איחלתי לו למות. הפוסט מניפולטיבי ושקרי. המטרה פה עוד מניפולציה ולהוציא אותי הומופוב, אני לא הומופוב. הכי קל זה להאשים מישהו בהומופוביה, ולא אכפת לי שאתה הומו. הבן אדם כזה מניפולטיבי. אסי עזר כל התוכניות שהוא עשה היום ריאליטי שהמהות שלהן מניפולציות תקשורתיות וכנראה שהוא הפנים בתוך תוכו את המניפולציות וזה מה שהוא עושה פה. אסי, קצת הומור עצמי כפרה עליך, אל תהיה קפוץ תחת".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רונן פדידה, אמיר מאירי
  שי גולדשטיין ואסי עזר
  צילום: רונן פדידה, אמיר מאירי
  לאתר ההטבות
  מומלצים