שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האם כפתור ה"דיסלייק" של פייסבוק בדרך אלינו?
  אחד הפיצ'רים הכי מצופים, כפתור "דיסלייק" לפייסבוק, שוחרר למשתמשים באוסטרליה וניו זילנד במסגרת בדיקות, אבל הוא ממש לא נראה כמו שדמיינתם

  9 שנים חלפו מאז שהרשת החברתית הפופולרית בעולם הציגה למשתמשיה את כפתור ה"לייק", והמקבילה השלילית שלו עדיין לא נראית באופק: כפתור "דיסלייק" או "אנלייק" הוא אחד הפיצ'רים הכי מצופים ומדוברים בשנים האחרונות, ובכל פעם שקיבלנו רגשון חדש לאוסף קצת קיווינו שהוא יופיע שם באותה שורה עם הפרצוף הבוכה, הכועס או המופתע.

   

  בדרך אלינו? כפתור דיסלייק ()
  בדרך אלינו? כפתור דיסלייק

   

  עכשיו, נראה שפייסבוק החלה בניסוי מול מספר מצומצם של משתמשים שקיבלו לראשונה את כוחו של ה"דיסלייק" לידיים. ב"גרדיאן" מדווחים כי משתמשים באוסטרליה ובניו זילנד נהנים בימים אלה מהאפשרות לסמן תגובות בחץ למעלה (Up Vote) או למטה (Down Vote). הבדיקות נמצאות בשלבים ראשונים בלבד, והפיצ'ר החדש זמין רק בתוך מערך התגובות לפוסט.

   

  כך משתמשים יכולים למעשה "להצביע" עבור כל תגובה בנפרד, ולהודיע קבל עם ופייסבוק האם היא ראויה בעיניהם או אם לא. זה עדיין לא ה"דיסלייק" שכולנו חולמים עליו, זה פשוט חץ שמכוון כלפי מטה. אם אנשי הרשת החברתית יחליטו שמדובר בתוספת חיונית לפלטפורמה, ייתכן והפיצ'ר החדש ישוחרר בהמשך לכלל 2.2 מיליארד המשתמשים ברחבי העולם.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים