שתף קטע נבחר

חתונה קלה

אהבה לא בוחרים, ואם רוצים למסד אותה - הלימודים או המצב הכלכלי לא ימנעו זאת. הפתרון לתפרנים: חתונה בהתאמה אישית ובמחיר מוזל. תכירו את חברת Happy Wedding, מיסודה של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל

רועי ולידור שני סטודנטים צעירים, הכירו במסגרת העבודה שלהם במשרדי פיליפס בחיפה, ויחד עם העבודה החדשה פרחה גם הזוגיות. רועי חלילי, בן 33, היה אז סטודנט להנדסת חשמל בטכניון. לידור מיארה, בת 26, הייתה אז חיילת משוחררת טרייה, שהחלה לעבוד במחלקת QA, בחברה. אחרי שלוש שנות זוגיות, הם החליטו כי הגיע הזמן לעמוד מתחת לחופה ולהתקדש כדת וכדין.

 

לפני כשנה, כשרועי כבר סיים את לימודיו בטכניון, ולידור, הייתה עדיין סטודנטית לתואר שני בבית ספר למדעי המוח באוניברסיטת תל אביב, הם חיפשו חברה לארגון החתונה. כזאת שתהפוך את הפקת האירוע שלהם לתהליך קליל, הגון, נעים - ובעיקר בלתי נשכח. "בהתחלה ניסינו ללכת לחברה מוכרת בתחום, אבל אחרי פגישה וחצי לא היה לנו חיבור עם מי שטיפלה בנו", הם מספרים.

 

לימודים ()
משרדי Happy Wedding | צילום: אסף ספקטור

 

איפה התעורר הקושי?

לידור: "התהליך עצמו לא היה לנו נעים ומבחינתנו הכימיה הייתה הדבר הכי חשוב".

 

ורועי מפרט: "יש המון שיקולים שצריך לקחת בחשבון כשבאים להתחתן: השיקולים שלי, השיקולים של לידור וגם של ההורים משני הצדדים. לכן האדם המקצועי שעובדים מולו צריך להיות זורם ולהתאים את עצמו לצרכים שלנו. במקום זה, הרגשנו שהם מנסים בעיקר למכור לנו, ולדחוף כמה שיותר. בסופו של דבר אחרי פגישה וחצי החלטנו שלא להמשיך איתם את התהליך".

 

בני הזוג היו אובדי עצות. רועי כבר איבד את האמון בחברות מהסוג הזה, אבל אז לידור שמעה מהעמיתים שלה באוניברסיטת תל אביב, על חברת Happy Wedding והחליטה לבדוק בעצמה את העניין מקרוב. על החתונה הקסומה שערכו בסיוע החברה, עוד נרחיב בהמשך.

 

לימודים ()
החתונה של לידור ורועי | צילום: אוריאל מלסטר

 

להתחתן בשמחה

קשיים מסוגים שונים - הן בירוקרטים והן כספיים - שמלווים זוגות סטודנטים רבים כל הדרך אל החופה, לא נעלמו מעיניה של התאחדות הסטודנטית הארצית.

 

מהצורך הזה הוקמה חברת Happy Wedding על-ידי שלושה גורמים שצמחו מהשטח, וליבת עיסוקם מתמקדת בעולם הצעירים, הפנאי והלייף סטייל: התאחדות הסטדונטים הארצית, חברת הפקת האירועים "בליס" וקבוצת הברים של דיזי פרישדון: המזג, ביגי זי, טנג'יר, החוג הצפוני, ג'אבה ובקי. שילוב הכוחות המעניין הזה נוצר, כדי להפוך את כל העיסוק לקראת החתונה למשתלם, חווייתי וקל. הייחודיות בחברת Happy Wedding היא שזוג הרוצה להינשא, יכול להרכיב את האירוע באופן המותאם אישית לצרכיו ואופיו, והכי חשוב: מבלי שיידרש לשלם על השירות. זוג הנכנס למשרדי החברה מגיע עם החלום והמסגרת התקציבית

 

שלו, ובחברת Happy Wedding מגישים לו את רשימת כלל הספקים המתאימים להגשמת הפנטזיה. אל דאגה: החברה פועלת מול מגוון רחב של ספקים, בעלי סגנונות מגוונים ותעריפים שונים, כך שהזוג יכול לבחור את הספק לפי תעדוף אישי.

 

לימודים ()
החתונה של לידור ורועי | צילום: אוריאל מלסטר

 

מנכ"לית חברת Wedding Happy נועה שמואלי, מפרטת: "כשהקמנו את החברה היה לנו ברור שלכל אחד מהזוגות הנישאים חשוב ליהנות בערב עצמו, ולא פחות מכך לדאוג שבני המשפחה והאורחים ייהנו באותה מידה ויהיו מרוצים, אבל גם ההנאה כל הדרך לערב המיוחל - היא לא פחות חשובה. צריך להבין שהפקת חתונה היא לא עניין של מה בכך, ואנחנו שומעים על המון זוגות שמתישים עצמם בדרך, מבזבזים זמן יקר ולא מעט כסף, ומגיעים לא פעם למתחים ולריבים בינם לבין עצמם על הרקע הזה ערב האירוע עצמו. החברה שלנו - Wedding Happy -

 

הוקמה במטרה למנוע את כל זה, ולהפוך את חוויית ארגון החתונה לקלילה, זורמת ומדויקת לצרכיו של כל זוג וזוג. אנחנו מבינים כי לכל זוג יש את האופי המיוחד שלו, את החלומות האישיים ואת הרצון בייחודיות. מצד שני, להפיק חתונה שונה ומיוחדת - עולה המון כסף וזאת עבודה של ממש. חברת Happy Wedding מצאה את השיטה להפוך את התהליך לנעים, איכותי והכי חשוב - ללא מרדפים וטלפונים בלתי פוסקים. אנחנו פה בפירוש מושיטים יד, על מנת להפוך את הארגון לחוויה של ממש. זאת כמובן בעזרת ספקים אחראיים ואיכותיים שנבחרו על ידנו בקפידה ועם מחירים המותאמים לכל אחד ויכולותיו". 

 

במילים אחרות: בניגוד להפקת אירוע רגיל אשר כוללת בחירת מיקום ספציפי, הכשרת השטח לאירוע, עלויות מפיק, תשתית ואלמנטים רבים נוספים - לבני הזוג ניתנת האפשרות לארגן את כל נושא החתונה בחברה. הם מגיעים למשרדי Happy Wedding עם התקציב והפנטזיה שלהם - ומקבלים סיוע במציאת הספקים שהכי מתאימים להם באופן מדויק. החל מגן האירועים ועד לתכשיט לכלה וכל מה שבאמצע - והכל ללא עלות נוספת, אלא אפילו עם האפשרות לחסוך.

 

לימודים ()
החתונה של לידור ורועי | צילום: אוריאל מלסטר

 

הכל פתוח

בחברת Happy Wedding מבטיחים כי הכל פתוח ו"על השולחן". כך במידה ובני הזוג רוצים לברר בעצמם מי הספקים ש-Happy Wedding עובדת איתם, החברה מאפשרת להם להיחשף ולעיין כבר בביתם בחלק גדול ממגוון הספקים שהיא קשורה אליהם בכל תחום - דרך אתר האינטרנט של החברה. הדבר מאפשר לבני הזוג, עוד לפני שהגיעו למשרדי החברה, את היכולת לברר ולהרכיב לעצמם בלי לחץ את רשימת הספקים שהם רוצים לחתונתם. הכל בהתאם לתקציב הכללי שיש להם. השירות הזה חינמי. החברה עצמה מקבלת את התשלום שלה דרך הספקים ולאחר שהשיגה עם בני הזוג את המחירים האטרקטיביים ביותר עבורם.

 

מבחינת מיקום החתונה - מבטיחים ב-Happy Wedding - כי השמיים הם הגבול. החברה מהווה בפועל בית לחתונות, ולכן ניתן לערוך במסגרתה חתונות שטח, טבע או בתוך אולם. זאת יכולה להיות חתונה בשדה חמניות, בבריכת קיבוץ, על שפת הים או במטע פורח - הכל כיד הדמיון הטובה על בעלי השמחה.

 

לאחר שהזוג בחר את סגנון החתונה ואת המיקום המועדף עליו, הוא מגיע למשרדי החברה וחותם שם על חוזה.

 

במידה והזוג ירצה להרחיב את השירות שהוא מקבל - זה אפשרי. נציגי Happy Wedding יתאמו איתו ספקי חתונות נוספים, כמו: די' גי', צלם סטילס, צלם וידאו, קייטרינג וכו' - הכל בהתאם לתקציב ולפי בחירתו מתוך הרשימה.

 

גם במקרה הזה, הזוג ישלם פעם אחת עבור כל הספקים במשרדי החברה. כך תיחסך ממנו אחר-כך הריצה לתשלומים אחרי כל אחד ואחד מהם בתום האירוע, ופיזור כספי המתנות שקיבלו במזומן בכל מיני מקומות. מצד שני, אין שום מניעה לזוגות אשר מעוניינים להביא ספקים משלהם לאירוע - לעשות זאת.

 

בשורה התחתונה, בחברת Happy Wedding, מבטיחים לכם שתקבלו למעשה שותף לדרך. זה שמבין את שוק החתונות בצורה המקצועית ביותר, וזה שיוביל אתכם בדרך הכי נכונה לכם עם השאלות, הבקשות והתקציב שלכם. החברה מבטיחה להיות זמינה לכם לאורך כל התהליך - לכל התייעצות והובלה קדימה, ולעשות את מירב המאמצים כדי שתהיה לכם חוויה שמחה ומרגשת וכמובן גם חסכונית.

 

החתונה של לידור ורועי | צילום: אוריאל מלסטר ()
החתונה של לידור ורועי | צילום: אוריאל מלסטר

 

תחושת ביטחון

ובחזרה לבני הזוג רועי ולידור: לאחר הפגישה הראשונה שלה עם גל, המלווה שהוצמדה ללידור, נוצר ביניהן לדבריה קליק מיידי. לפגישה השנייה הצטרף גם רועי ומשם הם כבר יצאו לדרך בטוחה, חיובית ובעיקר רגועה, כל הדרך לחתונה. "חברת Happy Wedding עזרה לנו מאוד", הם מספרים. "זה התחיל עם מציאת האולם: רצינו משהו מאוד ספציפי, שהיה גבולי מבחינת התקציב שלנו. אבל גל ידעה לקשר אותנו עם האנשים הנכונים, ובעיקר היא ידעה להמליץ לנו על מפיקת האירוע שהייתה מדהימה. התהליך היה פשוט ונעים".

 

רועי: "אתה מאוד לא בטוח בעצמך בתהליך הארגון. זה משהו שאתה עושה בפעם הראשונה - וכנראה גם האחרונה, וקיבלנו תחושת רוגע בעבודה עם מישהו שזה לא האירוע הראשון שלו. מה שהכי זכור לי לטובה מהתהליך, זה שגל מ-Happy Wedding, הייתה איתנו לאורך כל הדרך עד לחתימת החוזה מול האולם, כולל כל מיני סעיפים שרצינו להכניס פנימה. זה ממש להוסיף עוד צד למשא ומתן, ונותן תחושת ביטחון שאתה לא לבד".

 

את שאר הספקים לחתונה, בחרו רועי ולידור לארגן בעצמם, וגם ההחלטה הזו התקבלה בהבנה. "בשונה ממקומות אחרים שמנסים רק למכור לך, ברגע שידעו מה הצרכים שלנו לא לחצו עלינו".

 

התגובות והמחמאות שקיבלו הזוג אחרי החתונה, עוד מהדהדים עד היום. "הייתה חתונה מהממת. כמובן שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל קיבלנו ערימות של מחמאות, ועד היום זוגות שעתידים להתחתן מתקשרים אלינו להמלצות".

 

*** משרדי Happy Wedding ממוקמים ברחוב בן יהודה 215, תל אביב.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, חייגו: 03-9016333

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים