שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תקלת מיקרופון באייפון 7 ואייפון 7 פלוס
  אפל מודעת לתקלת המיקרופון בחלק ממכשירי האייפון 7 והאייפון 7 פלוס לאחר שעברו עידכון לגרסה 11.3 ומעלה. אם לא עדכנתם עד כה מומלץ להמתין עד לפתרון התקלה

  האתר MacRumors מדווח על תקלה מוזרה בצמד מכשירי האייפון 7 והאייפון 7 פלוס, אשר משביתה את המיקרופון של המכשיר במהלך שיחות טלפון, ככל הנראה בשל באג בעדכון לגרסה 11.3 של מערכת ההפעלה iOS.

   

  אייפון 7 פלוס (צילום: אבי דוד) (צילום: אבי דוד)
  אייפון 7 פלוס(צילום: אבי דוד)

   

  מסמך פנימי של חברת אפל, שהגיע לידי העורכים ב-MacRumors, מצביע על כך, שאפל מודעת לתקלה והיא העבירה דיווחים עליה לכל מפיצי המכשירים בעולם - כולל בישראל. התקלה לא משפיעה על כל המכשירים באופן גורף אבל מאות דיווחים התקבלו באתרי התמיכה של אפל עד כה.

   

  התקלה משביתה את המיקרופון של המכשיר בזמן שיחה והיא משפיעה ככל הנראה גם על שיחות אפליקציית Face Time, כך שהצד השני לא יכול לשמוע אתכם בכלל במהלך השיחה.

   

  תקלת מיקרופון באייפון 7 ו-7 פלוס (צילום: Apple.com) (צילום: Apple.com)
  תקלת מיקרופון באייפון 7 ו-7 פלוס(צילום: Apple.com)

   

  המסמך מנחה את המפיצים כיצד לבדוק את התקלה וכיצד לוודא שהמכשיר אכן סובל ממנה ולא מתקלה אחרת, אולם הוא לא כולל הצעה לפתרון שיוצע ללקוח. לא מצוין גם האם תקלה במכשיר שאינו נמצא כבר באחריות תטופל ללא עלות כספית, או שהלקוח יחוייב בדמי תיקון מסויימים.

   

  תגובה רשמית מחברת אפל לגבי התקלה טרם התקבלה. בכל מקרה, אנחנו ממליצים לא לעדכן כרגע את מכשירי האייפון 7 שברשותכם עד שיימצא פתרון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים