שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  חגי רזניק מתרגש עד דמעות
  וגם: אוניברסיטת ת"א מוקירה את וייסר, משפחת שמלצר נוהגים חכם, דל מכבד לאומיות, ממה מתפרנסים גל פרידמן וווילי סימס. רכילות עסקית

  המנכ"ל הדומע

  אל תראו את חגי רזניק, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, רק כשהוא צוחק. מתברר שהוא גם יודע לדמוע ברבים. ולהלן הסיפור: בכנס, שערך מכון ברנקו וייס, שמפעיל כ-30 בתי ספר בארץ, כמחציתם מתמחים בקידום נוער בסיכון, שיתף רזניק בסיפורו האישי, על הדרך שעשה מאז הוגדר נער בסיכון ועד משרד המנכ"ל.

   

  בין היתר סיפר על הרגע בו שאלה אותו נערה בסיכון על דרך זו, והוא השיב לה בדמעות, שהסוד הוא האמונה שלו בעצמו יותר מהסביבה, שלא האמינה בו. לסיכום אמר: "יש כאלו, שגם היום מסתכלים עליי ושואלים אם אני הוא המנכ"ל. אני משיב, שאני הבן שלו"... הפנימו את המסר: הח"כ מוטי יוגב, מנכ"לית ברנקו וייס - ניבה חסון, מנהלת בתי הספר האתגריים במכון - נעמה אזולאי, מנהל אגף ילדים ונוער בסיכון במשרד החינוך - חיים מויאל, ועשרות מנהלים ומורים לנוער בסיכון.

   

  חגי רזניק (צילום: קוסטנטין גרוסמן)
  חגי רזניק(צילום: קוסטנטין גרוסמן)
   

  איפון של בנק ירושלים

  איגוד הג'ודו האירופאי ואיגוד הג'ודו הישראלי ערכו ערב גאלה לרגל נעילת אליפות אירופה בג'ודו שהתקיימה בישראל, והוקירו את נותני החסויות. הנציגים הודו לבכירי בנק ירושלים, שנכחו באירוע, על החסות הראשית שהעניק הבנק לאליפות, בגובה מוערך של מאות אלפי שקלים. כחלק מהסכם החסות, הופיע לוגו הבנק על מדי החליפות הכחולות באליפות של הישראלים והזרים. נראו נרגשים: נשיא איגוד הג'ודו האירופי - סרגיי סולובייצ'ק, יו"ר איגוד הג'ודו הישראלי - משה פונטי, ומנכ"ל בנק ירושלים - גיל טופז.

   

  נעילת אליפות אירופה בג'ודו (צילום: ניר כפרי)
  נעילת אליפות אירופה בג'ודו(צילום: ניר כפרי)
   

  ופרס הכלכלה הולך ל...

  אוניברסיטת תל אביב העניקה ביום שישי את פרס הכלכלה ע"ש הוגו רמניסיאנו ל-2018 לדייב וייסר, מייסד ומנכ"ל Gett, האפליקצייה לשירות הזמנת מוניות ושליחויות. הפרס הוענק במסגרת אירועי חבר הנאמנים של האוניברסיטה, על תרומתו לחדשנות בתחום ההייטק, וגם על הובלת החברה לאימוץ ערכים חברתיים וסביבתיים.

   

  באותו מעמד הוענקה מלגת הצטיינות ע"ש רמנסיאנו לסטודנטית טטיאנה אופנהיים, תלמידת כלכלה ואמנות. להזכיר: מייסד הפרס, רמניסיאנו ז"ל, היה

  תעשיין מצליח בתחום הטקסטיל, נחשב אחד מגדולי התורמים לישראל, ובין היתר ייסד ושימש נשיא אגודת הידידים של אוניברסיטת ת"א בצרפת.

   

  נכחו: יו"ר חבר הנאמנים של האוניברסיטה - פרופ' יעקב פרנקל, נשיא האוניברסיטה - פרופ' יוסף קלפטר, ד"ר מוניק בראל - בתו של רמנסיאנו, שבירכה את וייסר. וייסר הודיע, שיתרום את הפרס שקיבל, בסך 10,000 דולרים, למלגות לסטודנטים באוניברסיטה. בין מקבלי תוארי הכבוד נמצאים ג'ק מא, מייסד קבוצת אליבאבא, על הישגיו כיזם וכאיש חזון, ששינה את עולם העסקים והאינטרנט בעולם, ונגידת בנק ישראל - ד"ר קרנית פלוג, על ניהול קפדני של מדיניות מוניטרית בישראל, ועל היותה הנגידה האישה הראשונה של בנק ישראל.

   

  דייב וייסר, מוניק בראל (צילום: ישראל הדרי)
  דייב וייסר, מוניק בראל(צילום: ישראל הדרי)
   

  ג'ק מא וסטודנטים מאונ' ת
  ג'ק מא וסטודנטים מאונ' ת"א(צילום: חן גלילי)
   

  יוסף קלפטר, קרנית פלוג, יעקב פרנקל (צילום: ישראל הדרי)
  יוסף קלפטר, קרנית פלוג, יעקב פרנקל(צילום: ישראל הדרי)

  תחבורה חכמה ע"ש שמלצר

  עוד באוניברסיטת תל אביב: התקיים טקס השקת המכון למחקר בתחום התחבורה החכמה על שמו של איש העסקים ומייסד קבוצת שלמה: שלמה שמלצר ז"ל. להשקה הגיעו נרגשים משפחת שמלצר: הרעייה עתליה שמלצר, נשיאת הקבוצה, שהקימה את הקרן המשפחתית, הבן אסי שמלצר, טובי שמלצר, והבת עופרה רייף–שמלצר ובעלה ישראל רייף, ומצד האוניברסיטה: ראש מכון שמלצר לתחבורה חכמה – ד"ר טל רביב, מנהלת המכון - עלית אופנהיים, ונציגי האוניברסיטה.

  ישראל רייף, אסי שמלצר, טובי שמלצר, עתליה שמלצר, עופרה רייף שמלצר (צילום: אלירן אביטל)
  ישראל רייף, אסי שמלצר, טובי שמלצר, עתליה שמלצר, עופרה רייף שמלצר(צילום: אלירן אביטל)
   

  הקטע הלאומי של דל

  מייקל דל, נשיא ומנכ"ל Dell טכנולוגיות, העניק לבכירי בנק לאומי את פרס "החברה החדשנית לשנת 2018", על פרויקט הבנק הדיגיטלי Pepper, בו הייתה דל שותפה טכנולוגית. הודו לו: מנכ"לית לאומי - רקפת רוסק עמינח, ראש אגף ייצור ותשתיות טכנולוגיות – שלמה ביסטרי, וראש ענף שירותי ענן - אלון קור, שקיבלו את הפרס בכנס הלקוחות השנתי של דל בלאס וגאס, בנוכחות של כ-14,000 איש.

  קארן קווינטוס (סגנית נשיא למכירות בדל טכנולוגיות), אלון קור, שלמה ביסטרי, מייקל דל (צילום: אמיר רימון, Dell EMC ישראל)
  קארן קווינטוס (סגנית נשיא למכירות בדל טכנולוגיות), אלון קור, שלמה ביסטרי, מייקל דל(צילום: אמיר רימון, Dell EMC ישראל)
   

  פיצה, בירה ושיכונים

  בכירי שיכון ובינוי קיימו אירוע MeetUp בת"א, שיועד ליזמים ונציגי קרנות הון סיכון, כדי לעודד יזמות הייטק בענף הבנייה והתשתיות החכמות. לאירוע הגיעו כ-300 מוזמנים, שבין פיצה לבירה הקשיבו לדוברי הפאנל, שדיברו על שילוב חדשנות טכנולוגית ומימון סטארטאפים בתעשייה המסורתית.

   

  בדוברים: אורי בן-פורת - סמנכ"ל קיימות וחדשנות בשיכון ובינוי, קרינה רובינשטיין - מנהלת זירת הזנק ברשות לחדשנות, לוטן לבקוביץ' - שותף בגרוב ונצ'רס, אבי פלדמן - מנכ"ל קפיטל נייצ'ר, יוגב קציר - מנהל מעבדת INFRLAB , מוטי בבצ'וק - מנהל החדשנות בשיכון ובינוי.

   

  אבי פלדמן, לוטן לבקוביץ', יוגב קציר, קרינה רובינשטיין, אורי בן-פורת (צילום: יחצ)
  אבי פלדמן, לוטן לבקוביץ', יוגב קציר, קרינה רובינשטיין, אורי בן-פורת(צילום: יחצ)
   

  פרנסת כוכבי העבר

  אייל מונטה, מנכ"ל מלון רימונים חוף התמרים בעכו, אירח חובבי ספורט, בסופ"ש שהוקדש לוולנס אקטיבי. שני ספורטאי עבר, שהפכו את עברם הספורטיבי לעסקים בהווה, נראו אקטיביים במיוחד: המדליסט האולימפי גל פרידמן, שהפך את שיעורי הסאפ למקור הכנסה, וכדורסלן העבר של מכבי ת"א - ווילי סימס, שמתמקד כיום בהעברת שיעורי קיקבוקסינג ואירובי.

   

  ווילי סימס (צילום: תומר פיינבורג)
  ווילי סימס (צילום: תומר פיינבורג)
   

  מטה ב-2.5 מיליון שקלים

  דודי כהן, מנכ"ל נעמן גרופ, ושלמה זוהר, יו"ר הקבוצה, חנכו את מטה החברה החדש ואולם התצוגה החדש בפארק התעשייה אפק שבראש העין, שבהקמתם הושקעו כ-2.5 מיליון שקלים. לאירוע הגיע גם השף אסף גרניט, על תקן היועץ הקולינארי של נעמן.

  שלמה זוהר אסף גרניט ודודי כהן ()
  שלמה זוהר אסף גרניט ודודי כהן

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים