שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  כוכבת הילדים רינת גבאי תככב בקמפיין של חברת אלדד פרי נדל"ן
  גבאי, ילידת לוד, תככב בקמפיין לקידום תדמית העיר כעיר חינוך, ולקידום פרויקט של החברה בעיר שבו יושם דגש על נושא החינוך. בפרוייקט, שיכלול 450 יחידות דיור, ייבנו גם מתחמי לימוד משותפים וכיתות לימוד

  כוכבת הילדים רינת גבאי, ילידת העיר לוד, תככב בקמפיין של חברת אלדד פרי נדל"ן, לקידום תדמית העיר לוד כעיר חינוך ולקידום פרויקט חדש של החברה בעיר שבו יושם דגש על נושא החינוך. כמו כן תפיק גבאי במשותף עם החברה דיסק חדש שבו ישתתפו אלפי ילדים, ואחד השירים אף יוקדש לעיר לוד.

   

  פרויקט PERIBEST, שיוקם במרכז העיר, יכלול 5 בניינים בני 22 קומות הכוללים 450 דירות. היקף ההשקעה בפרויקט נאמד בסכום כולל של כ-600 מיליון שקלים. מחירי הדירות בפרויקט בתקופת ההשקה יתחיל ב-1.19 מיליון שקל. בשלב הראשון ישווקו 170 דירות בלבד.

   

  השבוע חתמה אלדד פרי נדל"ן על הסכם אופציה לרכישת הקרקע מנתנאל גרופ בהיקף כספי של כ-180 מיליון שקל.

   

  בבניית הפרויקט יושם דגש על נושא החינוך במספר היבטים. כך לדוגמא, בכל בניין תיבנה כיתת לימוד עבור ילדי הפרויקט, לצורך הכנת שיעורי בית, שיעורים פרטיים של מדריכים חיצוניים וכדומה. כמו כן חללי הלימודים בפרויקט יהיו שיתופיים, במתכונת הדומה לחללי העבודה המשותפים.

   

  ליאור ברדוגו, מנכ"ל אלדד פרי נדל"ן ותושב העיר לוד, מסר: "החזון שלנו הוא לסייע לעירייה להפוך את לוד לעיר מובילה בכל קנה מידה. הפרויקט ישים דגש על נושא החינוך מתוך אמונה כי הילדים שלנו הם העתיד של המדינה שלנו, וההשקעה בחינוך - היא השקעה בעתיד ילדנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים