שתף קטע נבחר

הראפרית אזיליה בנקס אחרי הביקור בארץ: "לעולם לא אשוב לישראל"

בנקס, שבעבר כבר יצרה פרובוקציות, שיתפה את העולם בתחושותיה אחרי ההופעה בארץ וכתבה: "אני אוהבת את מעריציי, אבל כדי לראות אותי שוב תיאלצו לטוס, כי המדינה שלכם מטורללת"

הראפרית אזיליה בנקס רגילה להסתכסך כמעט עם כל מי שנקרה בדרכה, אבל כעת היא מצאה לעצמה מטרה חדשה: מדינת ישראל. הראפרית הפופולרית, שהופיעה השבוע בישראל (בהופעה שארכה פחות משעה), צייצה במשך זמן שהותה בישראל בחשבון הטוויטר שלה שלל ציוצים שטענו כי נחשפה לגזענות מצד ישראלים, וגם להטרדה מינית מצד אדם דתי.

 

כמה שעות לפני ההופעה כתבה בציוץ (שנמחק מאז): "אני מקבלת המון מבטים לא נעימים וגזעניים מצד נשים בתל אביב. באופן אירוני, מדובר רק בנשים החומות/בעלות מראה אתני. כל הנשים הבלונדיניות/אירופאיות נחמדות ומסבירות פנים". בהמשך סייגה את דבריה וטענה כי "הנשים הבלונדיניות המכוערות הזקנות נותנות בי מבטים מלוכלכים".

 

אזיליה בנקס ()
אזיליה בנקס

כעת, כשחוויית ישראל מאחוריה, החליטה לשתף את העולם בתחושותיה אודות המדינה בה התארחה. "לעולם לעולם לעולם לא אשוב עוד לישראל", כתבה בסדרת ציוצים שפרסמה הלילה (ב'). "אני אוהבת את מעריציי, אבל כדי לראות אותי שוב תיאלצו לטוס, כי המדינה שלכם מטורללת". עוד תיארה בנקס את חוויותיה משדה התעופה. "מדוע האנשים האלה מתנהגים ככה? אני לא מבינה", כתבה. "כמות הפעמים שהשתעלו עלי בכוונה, דרכו עלי, עקפו אותי בתור, היא רבה מדי. אני זקוקה למשקה". לא הרבה לאחר מכן צייצה "שוב דרכו עלי. איזה בחור התנהג כאילו הוא לגמרי לא רואה אותי עומדת כאן". ולבסוף, סיכמה בנקס גם את חוויית שדה התעופה שלה בציוץ שבו נאמר בהקלה: "אוקי, הנה זה קורה. לקחתי את הכבודה שלי. סיימתי עם הטיול הזה לישראל. חופשייה סופסוף".

 

כאמור, בנקס לא זרה לשערוריות או חפה מפרובוקציות. לצד קריאה להרג גברים לבנים, היא נוהגת להיכנס למריבות מתוקשרות עם שלל שמות מתעשיית הבידור (בהם ראסל קרואו והזמר זיין מאליק), דיילים במטוסים (על אחד מהם ירקה בעבר), הומוסקסואלים ועוד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים