שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  לכל רווק יש שווי בבורסה של שוק הרווקים
  אני יודעת בדיוק מה השווי שלי. לטוב וגם לרע. כשהגעתי לסיבוב שני לשוק הזה של הפנויים לפני שנתיים וחצי, ידעתי שלא אוכל לקבל "הכול", ושאני צריכה לקבוע עדיפויות

  כשמישהו אומר לכם "זה לא אתה, זה אני" אתם יודעים ש-א', הוא שקרן, ברור. ו-ב', שהוא אדם טוב, כי אנשים טובים משתדלים שלא לפגוע באחרים, אז הם מפילים את המכה בסלואו מושן. כך או כך, אף אחד לא אוהב לשמוע משפט כמו: "אתה לא מספיק טוב בשבילי. אני יכולה להשיג מישהו מוצלח ממך בהרבה". רוב בני האדם יגידו "אאוץ'", יחסלו מנה הגונה של שוקולד, יקנחו בוודקה, ירוקנו את חשבון הבנק במסע קניות לא שפוי, ילכו לישון לשבוע, ולבסוף ימשיכו הלאה עם חייהם.

   

  אבל יש מי שלקח משאית ונכנס בדהרה בכמה עשרות אנשים במדרחוב בטורונטו בגלל שהוא לא היה מוכן להתמודד עם ה"לא" הזה. מסתבר שאותו דורס מקנדה השתייך לארגון שנקרא "אינסל" - חבורת גברים ששמה לה למטרה להתנקם בנשים. למה? כי הם הגיעו למסקנה שאף אישה לא רוצה אותם. "אתן לא רוצות אותנו? אנחנו נראה לכן מה זה!" היא האג'נדה שלהם. אגב, גם גברים נדרסו בפיגוע, אבל לך תתווכח עם היגיון של פסיכופטים.

  מירי וורצל. ידעתי שעליי לקבוע עדיפויות (צילום: נועה גוטמן) (צילום: נועה גוטמן)
  מירי וורצל. ידעתי שעליי לקבוע עדיפויות(צילום: נועה גוטמן)
   

  פסיכי אחר שהפך לקדוש באותו ארגון מפוקפק, לאחר שהתאבד בסיומו של מסע הרג המוני, העלה פוסט שבו סיפר איך "שתי בלונדיניות לוהטות שהמתינו לאוטובוס בתחנה לא סָפְרוּ אותו". כנקמה הוא שפך להן קפה על המכנסיים. לא ברור מדוע שתי הבלונדיניות הלוהטות לא התייחסו לנוקם. אולי הוא לא מצא חן בעיניהן, אולי שתיהן בזוגיות מונוגמית והן לא מסתכלות על גברים אחרים, או שסתם היו שקועות בשיחה ולא שמו לב שמישהו ניסה ללכוד את תשומת ליבן. יש כמובן עוד אופציה - ייתכן ששתי הבלונדיניות האלה נענות רק לפגזים בלונדינים אחרים, ואם אתה אינך כזה, אז מדוע שתידחף בכוח למקום שאתה לא שייך אליו?

   

  שווים אנחנו לא

  אבל כל זה לא באמת מעניין. הוא הרי רוצה דווקא אותן, ואם הן לא רוצות אותו - הוא ינקום! מה שמביא אותי לתהייה - עד כמה באמת כל אחד מאיתנו יודע להעריך נכונה את השווי האמיתי שלו בבורסה הזו של שוק הרווקים? וכשאני אומרת "שווי", הכוונה שלי היא לשילוב הכולל של מראה, אינטליגנציה וכישורים חברתיים. מה לעשות, בני אדם אינם שווים. אלה החיים. ללואי, בנה בן החודש של קייט מידלטון, יהיו חיים הרבה יותר קלים מאשר לתינוק שנולד באותו יום בדיוק בלונדון רק לאם מובטלת, חד-הורית, שמשפחתה מתנכרת אליה. וזה עוד חוסר השוויון הקל. ממצוקה אפשר להיחלץ ורבים נחלצים, אבל מנתוני בסיס דלים? קשה הרבה יותר.

   

  כל אחד מגיע לעולם הזה עם הקיטבג שקיבל באפסנאות. ככה וככה יופי, ככה וככה שכל, ועם זה לכו תעשו לעצמכם חיים. ואם הנתונים לא משהו, זו כבר הבחירה שלכם. אתם בהחלט יכולים לשפר ולשפץ ולשכלל ולשדרג המון, עד שאתם מגיע לנקודה שמשם אי אפשר יותר ושם נקבע השווי שלכם בשוק. אני יודעת בדיוק מה השווי שלי. לטוב ולרע. כשהגעתי לסיבוב שני לשוק הזה של הפנויים לפני שנתיים וחצי, ידעתי שלא אוכל לקבל "הכול", ושאני צריכה לקבוע עדיפויות.

   

   

  דבר ראשון ידעתי שאני מוותרת על כסף. ממילא זה סיבוב שני, לכל אחד יש את הכסף שלו, אז מה אכפת לי מהמיליונים שאולי יש לו בבנק? דבר שני - גובה. אני תמיד מספרת לכל מי שמזמין אותי להיפגש שאני גבוהה כדי שהוא לא יוּבָך, וכמובן שאני מעדיפה מישהו לפחות בגובה שלי. אבל אם יש לבחור את כל שאר הנתונים שאני עליהם לא מוותרת – סבבה.

   

  בסיום הרצאה של רופא מדהים שסחף את האולם בהשתלמות מקצועית לפני כמה חודשים, ניגשתי אליו והחמאתי לו. אצבעו נטולת הטבעת בישרה על התכנות של פְּנִיוּת, ואמרתי לו שאם הוא פנוי אני משאירה לו את מספר הטלפון שלי. האיש שהיה נמוך ממני בחצי ראש, שמנמן ושרוב שיערו כבר לא עמו, צחק בהנאה גדולה, אבל כמו כל השווים הודה שגם הוא תפוס.

   

  באחד מסרטי הנעורים המקסימים שאני מכירה, Sixteen candles , מלך התיכון היפה, החתיך, הנחמד והעשיר, מתאהב תוך שלוש דקות במולי ריינגולד, המאוד רגילה והמאוד ממוצעת בחזותה, וזונח עקב כך את זוגתו המלכותית שנראית כמו נערת אמצע. הסרט לא מספק הסבר הגיוני כיצד הוא, שנתפש כמציאה, התלהב דווקא מהנערה הסתמית. הסיבה היחידה בגינה הוא בכלל הבחין שהיא קיימת הייתה פתק בכתב ידה שנפל בטעות לידיו, שבו היא שרבטה לאורך ולרוחב את הקראש האדיר שיש לה עליו.

   

  אין ספק שחיבורים בין מי שנמצאים בשתי קצות הסקלה אפשריים בהחלט, אבל צריך סיבה טובה כדי שהם יתרחשו. אני יודעת בדיוק מהו המפרט הטכני שמתאים לי. "ריבועים" איננו חלק ממנו (ולמי בסיבוב שני יש בכלל ריבועים?). כמובן שאם הבחור ייראה גם מיליון דולר לא אזרוק אותו רק בגלל זה, אבל אמרנו שצריך להיות ריאליים. לכן את בראד פיט מלכתחילה מחקתי מהרשימה. ממילא הוא כבר נתפס על ידי ישראלית אחרת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים