שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ביום ירושלים: עימותים בהר הבית בין יהודים לערבים
  ממשטרת ירושלים נמסר כי בעת סיור מבקרים יהודים בשטח הר הבית, כמה מהם הפרו את כללי הביקור ועוררו פרובוקציה, בעקבותה הוצאו משטח ההר לצורך זיהויים ובירור הנסיבות

   

   

  הר הבית, לאחר שהיהודים פונו

  הר הבית, לאחר שהיהודים פונו

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  עימותים ביום ירושלים במקום הקדוש ליהדות ולאיסלאם: הבוקר (יום א') פרצו עימותים בין יהודים לערבים בהר הבית. כוחות משטרה הפרידו בין שני הצדדים ופינו את היהודים מההר. לפי עדי ראייה, היהודים שעלו להר הבית שרו שירים ואילו הערבים קראו קריאות "אללה אכבר".

   

  עימותים בהר הבית ()

  עימותים בהר הבית ()
   

   

  גרפיקה הסדרי תנועה חסימה חסימות יום ירושלים ()
  הסדרי התנועה היום בירושלים

  ממשטרת ירושלים נמסר כי בעת סיור מבקרים יהודים בשטח הר הבית, כמה מהם הפרו את כללי הביקור ועוררו פרובוקציה, בעקבותה הוצאו משטח ההר לצורך זיהויים ובירור הנסיבות. הביקורים בהר הבית נמשכים כסדרם.

   

  עוד נמסר מהמשטרה כי היא פועלת במיכלול של איזונים תוך שמירה על החוק וכללי המקום ולא תאפשר לאף גורם להפר את החוק בכל דרך.

   

  השבוע נחשב לאחד השבועות הנפיצים והמאתגרים ביותר השנה. משטרת ירושלים נמצאת בהיערכות נרחבת עם עם כוחות בכוננות שיא. בדיוני הערכת מצב שקוימו באחרונה הוחלט לנקוט, בין היתר, צעדים לצמצום החיכוך בין האוכלוסייה היהודית והערבית בעיר. כמו כן, נלקחים בחשבון גם המתיחות בגזרה הצפונית וכן התסיסה ברצועת עזה שעלולים להבעיר את השטח.

   

  במשטרה עיבו באחרונה את מערך הכוחות בגזרת ירושלים, ושוטרים וכוחות משמר הגבול הוקפצו מגזרות וממחוזות אחרים כדי לתגבר את הכוחות בבירה - כך שאלפי לובשי מדים פרוסים החל מהבוקר ברחבי ירושלים כדי לאבטח, לשמור על הסדר ולכוון את התנועה.

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים