שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גלבוע/גליל: "היריקות על ארצי פרטי - אירוע חמור"
  במועדון זועמים על האדומים בעקבות אירועי המשחק אתמול: "רמי כהן שקילל וההנהלה שלהם התנהגו בצורה הראויה לכל גינוי". בהפועל ת"א הגיבו: "אנחנו קורבן נוח להאשמות והכפשות, אם הם לא יתנצלו נגיש תביעה"

  זעם בגלבוע/גליל בעקבות האירועים המבישים שהיו אמש בסיום המשחק בו הפסידה הקבוצה (86:78) להפועל ת"א. חברי ההנהלה של המועדון היו מעורבים בעימות עם ההנהלה של האדומים והאוהדים, עד שהרוחות התלהטו בסיום ושני המחנות האשימו זה את זה באחריות למהומה.

   

  "אנחנו המומים ומאוכזבים", נמסר מגלבוע/גליל. "במוקד האירועים עמדה תקיפה מכוערת של אלימות מילולית קשה המלווה ביריקות, כלפי המנכ"ל ארצי פרטי. במהלך המהומה גם הותקף פיזית אחד מבני הנוער אשר הגיעו לתמוך בקבוצה מהגלבוע".

   

  צפו בניצחון הפועל ת"א על גלבוע/גליל

  צפו בניצחון הפועל ת"א על גלבוע/גליל

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בקבוצה הוסיפו: "האירוע אמש מוגדר כחמור במיוחד לנוכח מעורבותם הבזויה של חברי הנהלת קבוצת הפועל ת"א, ובראשם היו"ר רמי כהן, אשר התנהגו בצורה הראויה לכל גינוי. אלימות היא אלימות, ויש להוקיע אותה מכל, אך בשונה מאלימות בין אוהדים, הרי שבאלימות של חברי הנהלה יש בבחינת התרת רסן וסימון דרך רעה במיוחד לאוהדים. בגלבוע לא מתכוונים לשתוק לנוכח התנהגות שכזו".

   

  עוד טענו בקבוצה מגן נר: "האירוע החמור התרחש בסוף המשחק כאשר ידידיה רפפורט ורמי כהן עצמו, החלו במסע אישי מכוער של גידופים ונאצות כלפי מנכ"ל גלבוע/גליל, בדרכו למנהרה המובילה לחדרי ההלבשה. רפפורט התנפל על פרטי עוד מאחורי ספסל הקבוצה ונראה מטיח בו האשמות קשות ומקלל אותו תוך כדי תנועות ידיים מאיימות, שבסיומם הוא יורק לעבר פרטי.

   

  רמי כהן (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  רמי כהן(צילום: עוז מועלם)

   

  "לא ברור על מה יצא קצפם ובשל מה 'זכה' ארצי פרטי לכזו התנהגות, כאשר לאורך כל האירוע הוא שומר על קור רוח ולא מגיב למילים הקשות שהוטחו בו. ככול הנראה ברקע הדברים עומדים טענות מופרכות מצד אוהדי הפועל ת"א כלפי ארצי (שכבר התגלו כלא נכונות), במהלך משחקה האחרון של הקבוצה בגן-נר. לא מיותר לציין את מידת כפיות הטובה המקוממת. בתחילת השנה נאלצה הפועל ת"א לארח משחק רחוק ממגרשה, בשל התפרעות אוהדיה. הייתה זו הנהלת גלבוע/גליל, בראשותו של ארצי פרטי, שנעתרה לתחנוני הנהלת הפועל ת"א והעמידה לרשותה את המגרש בגן נר, ובתמורה זכתה ליחס מביש, מבזה ופטרוני".

   

  במועצה האזורית הגלבוע הוסיפו: "אנו במוא"ז הגלבוע מגנים את התנהגות קהל הפועל ת"א ויותר מכך מגנים בתוקף את התנהלות הנהלת הפועל ת"א. לא יעלה על הדעת שבעל תפקיד בקבוצה יתנהג כאחרון האוהדים האלימים והמוסתים. אנו קוראים למנהלת הליגה להיכנס לעובי הקורה ולחקור לעומק את אירועי המשחק, ולדאוג לכך שלא יחזרו. בגלבוע, ספורט זה קודם כל חינוך לערכים, וקבוצת הכדורסל היא של הקהילה, כאשר במשחקיה נוכחים מאות מילדי הגלבוע. לא נעבור לסדר היום לנוכח התנהגות אלימה של הנהלת הפועל ת"א, ונדרוש את התערבות כל הגורמים המוסמכים לטפל באלימות, לרבות המשטרה".

   

  אוהדי הפועל תל אביב (צילום: יאיר שגיא)
  אוהדי הפועל תל אביב(צילום: יאיר שגיא)

   

  מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: "הפועל תל אביב מבינה שהיא קורבן נוח להאשמות והכפשות ואין לה עניין להיכנס להתנצחות מיותרות עם אנשי הגלבוע. רק נדייק בעובדות: 1. בסיום

  המשחק הקודם עשה ארצי פרטי תנועות מגונות מלוות בקללות לאוהדי הפועל (בהמשך להתנהגות דוחה וההפך הגמור ממכניסת אורחים במשך כל המשחק), והעידו על כך דו"ח המשקיף וצוות השידור באולם. נציין רק כי מר פרטי הינו היחיד שהתנהגותו צויינה לרעה על ידי המשקיף במשחק זה.

   

  "2. איש לא ירק על ארצי פרטי. אנו מציעים לאנשי הגלבוע להתנצל ב-24 השעות הקרובות אחרת נגיש תביעת דיבה כנגדם לבית המשפט. 3. יו''ר הקבוצה רמי כהן לא קילל איש. אנו מציעים גם במקרה זה לאנשי גלבוע להתנצל טרם הגשת תביעה. 4. גם אתמול, כמו במשחק הקודם בין הקבוצות, האירוע היה נמנע אלמלא התנהגותו ה'גנגסטרית' של מר פרטי. 5. אנו בהחלט נברך את מנהלת הליגה באם תיכנס לעובי הקורה, תבדוק את פרטי האירוע, ותדאג להרחיק את השריף מהצפון ממגרשי הכדורסל. אם בעבור גלבוע ספורט זה קודם כל חינוך וערכים. אנו תוהים מה ארצי פרטי עושה במועדון?".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים