שתף קטע נבחר

עימות חריף במשטרה: המפכ"ל נגד ניצב הלוי

מקורבי רב ניצב אלשיך מספרים כי מתחילת הקדנציה נחשב ניצב הלוי לדמות יוצאת דופן בסגל הפיקוד הבכיר של המשטרה. עוד אמרו כי הם חושדים בכך שיש לו קשר מצוין עם פוליטיקאים - בין היתר עם ראש הממשלה נתניהו

מתיחות בין מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשיך לבין ניצב יורם הלוי. על אף הכחשות שהוציאה לשכת המפכ"ל, גורמים במשטרה מאשרים כי בין השניים יש חוסר אמון. ברקע הדברים, המתיחות סביב אפשרות הארכת הכהונה של אלשיך לשנה נוספת, כך שהוא יכהן בתפקיד ארבע שנים. הלוי עצמו הוא אחד המועמדים להחליף את אלשיך בתפקיד מפכ"ל המשטרה.

 

ניצב הלוי, המפכ"ל אלשייך והשר ארדן (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
ניצב הלוי, המפכ"ל אלשייך והשר ארדן(צילום: גיל יוחנן)

 

מקורבי רב ניצב אלשייך מספרים כי מתחילת הקדנציה נחשב ניצב הלוי לדמות יוצאת דופן בסגל הפיקוד הבכיר של המשטרה. עוד אמרו כי הם חושדים בכך שיש לו קשר מצוין עם פוליטיקאים, כגון השרה מירי רגב וגם קשר לראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

ניצב הלוי עצמו ולשכת ראש הממשלה מכחישים קשר שכזה, ואולם למרות זאת במשטרה בטוחים כי הרקע למתיחות בינו למפכ"ל נעוצה בעניין הזה.

 

מדוברות המשטרה נמסר: "במשטרת ישראל דוחים את הטענות בדבר עימותים או כל אמירות אחרות הנוגעות לאופי מערכת היחסים עם בכירי המשטרה. המפכ"ל הוביל רפורמות רבות במשטרה ביחד ובשיתוף מלא עם סגל הפיקוד הבכיר כולו. המפכ"ל ימשיך לפעול ביחד עם ניצב יורם הלוי לקיום שגרת חיים תקינה לתושבי ירושלים והסביבה. שוב אנו עדים לדיסאינפורמציה המובאת כביכול בשם המפכ"ל או 'מקורביו'".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ניצב יורם הלוי
צילום: גיל יוחנן
מומלצים