שתף קטע נבחר

אבו מאזן פונה לבית חולים: "סובל מדלקת ריאות וחום"

יו"ר הרשות הפלסטינית פונה לבית החולים ברמאללה בפעם השנייה ביממה. לשכתו: "הגיע לשם השלמת בדיקות לאחר הניתוח שעבר באוזנו". מקור פלסטיני ל-ynet: "הוא סובל מדלקת ריאות וחום"

 

אבו מאזן נאום ב רמאללה (צילום: EPA)
אבו מאזן(צילום: EPA)

יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן פונה היום (ראשון) לבית חולים ברמאללה. זוהי הפעם השנייה בתוך יממה שהנשיא הפלסטיני מפונה לטיפול בבית חולים. מלשכתו נמסר כי הוא הגיע לבית החולים כדי להשלים את הבדיקות הרפואיות לאחר הניתוח שעבר באוזנו בשבוע שעבר. בהודעה מצוטט מנהל בית החולים שאומר כי תוצאות הבדיקות "טובות" וכי מצבו הבריאותי של אבו מאזן "מניח את הדעת".

 

בכיר פלסטיני אמר: "אבו מאזן שב לבית החולים בשל עלייה בחום גופו. ההערכה שהעלייה של חום גופו נובעת מדלקת שהתפתחה באוזנו אחרי הניתוח". מקור בבית החולים ברמאללה לסוכנות הידיעות הטורקית כי אבו מאזן יישאר בהשגחה בבית החולים הלילה וייתכן שיותר מיום אחד כדי לעקוב אחר מצבו הרפואי. הוא נמצא במחלקה הקרדיולוגית וסובל מעלייה בחום גופו. עם זאת אמר המקור כי מצבו הרפואי יציב וכי הוא מרגיש טוב ולא נשקפת סכנה לחייו.

 

קודם לכן אמר מקור פלסטיני ל-ynet כי "אבו מאזן סובל מתעוקה בחזה. הוא בבדיקות כעת בבית חולים. אין קשר בין הגעתו לבית החולים אתמול לצורך קבלת תוצאות הבדיקות של הניתוח באוזנו לבין הגעתו היום, למרות הזמן הקצר בין שניהם". מקור אחר הוסיף כי יו"ר הרשות הפלסטינית "סובל מדלקת ריאות וחום".

 

אחד ממנהלי בית החולים הפרטי ברמאללה מסר כי יו"ר הרשות הפלסטינית "עובר בדיקות החל משעות הבוקר". עם זאת, לא נמסר מהו אופי הבדיקות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים