שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אילנית לוי: "אייל קיבל בהבנה את הסירוב להנחות את התוכנית שלו"

  לא חושבת שהיחסים עם הגרוש שלה מעניינים, סולדת מרכילות ומנסה להפסיק להתחשב כל הזמן באחרים - רגע לפני עליית "כמה רחוק" בהנחייתה, אילנית לוי מסבירה בריאיון למה סירבה להנחות את התוכנית של אייל גולן ואביב גפן, ועונה לכל מי שחשב שהסיבה היא בן הזוג אלירז שדה

  הלחצים, ההצעה הכספית, הפחדים, הפריים טיים - שום דבר לא הצליח לשכנע את אילנית לוי להנחות את תוכנית הריאליטי החדשה בכיכובו של הגרוש שלה ואב ילדיה, אייל גולן. היא ידעה שהיא לא מעוניינת ברגע שקיבלה את ההצעה להנחות את התוכנית החדשה של גולן ואביב גפן,  אבל הדיבורים על האפשרות שתחבור לבעלה לשעבר לא פסקו, וכך גם הספקולציות לגבי הסיבה לסירוב שלה.

   

  "זו החלטה מקצועית לגמרי", מסבירה לוי בריאיון ל-ynet, "הרגשתי מקצועית שזה לא נכון לי להמשך הקריירה - מה שאני רוצה להראות ולתת, זה היה מחזיר אותי אחורה לתבנית שלא רציתי להיות בה".

   

   (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  (צילום: ענת מוסברג)
   

  אולי זה יכול היה להראות ששמת הכל מאחורייך?

  "שמה? שהכל בסדר בחיים הפרטיים שלי? שהיחסים שלי ושל הגרוש שלי במצב טוב? אנחנו יודעים שאנחנו במצב טוב, המשפחה שלי יודעת. אז מה זה יתרום לי. אני לא עובדת בלהוכיח לאנשים מה קורה לי בחיים הפרטיים. יש בעיה בעולם שלנו - שמצפים מאנשים מפורסמים לענות על השאלות של האנשים בבית, להשלים להם פערים. זה בסדר שיש עניין, לא ברור לי מה מעניין אחרי עשר שנים, אבל אני שואלת מה טוב לי, אז אנשים יגידו - 'איך הם עובדים יחד, איזה יופי'. אבל מה זה היה עוזר לי? נכון, ויתרתי על מניה בטוחה בטלוויזיה, אבל הצלתי מניה בטוחה יותר מבחינתי".

   

  היה מי שאמר שמדובר בווטו של אלירז שדה, בן הזוג הנוכחי שלך.

  "כן, הפילו על אלירז את הסירוב. אם יש משהו שמאוד עצבן אותי זה שהפילו עליו. אנחנו אחרי קמפיין עולמי על מעמד האישה, אבל היה מאוד נוח להגיד שאין מצב שאישה תגיד לא להצעה כזאת, כאילו זה מובן מאליו שאני צריכה ללכת על זה. היה נוח להגיד שהגבר שחי איתה מנע ממנה. ואלירז שמע את הדיבורים האלה ואמר לי בבית בצחוק 'אם היו יודעים כמה את לא מקשיבה לי'".

   

  עם בן הזוג, אלירז שדה. בערוצים מתחרים (צילום: עודד קרני) (צילום: עודד קרני)
  עם בן הזוג, אלירז שדה. בערוצים מתחרים(צילום: עודד קרני)
    

   

  אז מה קרה בעצם?

  "היה משא ומתן. זה יכול להיות מפתה - כסף ופריים טיים ותוכנית באנקר, אבל סדרי העדיפויות שלי אחרים ואני מאמינה שמה שצריך לקרות קורה. היו פחדים ממה שיקרה אחר כך, אחרי שאומרים לא לגוף חזק, במיוחד אני, שחייבת להיות נחמדה לכולם. אבל אם אני מחליטה - אז החלטתי, אין ערעורים. הסברתי לכולם בצורה יפה, גם לאייל והוא הבין אותי. ידעתי שהוא יבין אותי. זאת הייתה החלטה מאוד מקצועית, הוא קיבל את זה בהבנה יפה כמו כולם".

   

   

   

  הפחדים של לוי לא התממשו, וההצעה האחרת לא איחרה לבוא - היא נבחרה להנחות את תוכנית הריאליטי החדשה "כמה רחוק" שתעלה היום (ג') בקשת. מדובר בפורמט מקורי ישראלי, שבמרכזו שלושה רווקים ישראלים שגרים בחו"ל, הצליחו בחייהם, וכעת מוכנים לחפש אהבה.

   

  "זה מסע חוצה יבשות, אנחנו נמצאים בשלוש יבשות שונות לגמרי, משהו שעוד לא היה פה, אתה הולך אל הלא נודע, ברגע שזה עונה ראשונה אתה יוצר תוך כדי עשייה. הייתי שם ופגשתי אותם - יש להם הכול ברמה החומרית, הם חיים טוב והצליחו וחיו את החלום ושמו את דגל ישראל - כל אחד בארץ שהוא כבש אותה. והם כאילו לא מוצאים את עצמם שם, והם רוצים אהבה ישראלית ברמה המנטלית".

  הולכת אל הלא נודע. אילנית לוי ב"כמה רחוק"(צילום: רונן אקרמן)

   

  לא מפחיד לנסות תוכנית חדשה - ואם תיכשלי?

  "יש פחד, אבל מצד שני אני אוהבת להגיע למשהו חדש, אני לא קונה אוטו יד שנייה, יש רצון להטביע את החותם קודם ולא להיכנס לדגם שמישהו אחר עשה".

   

  כבר 18 שנה שלוי (36) חיה תחת אור הזרקורים, שלעיתים גם סנוור אותה. היא הגישה והשתתפה בעשרות תוכניות טלוויזיה - מ"ברז" ששודרה בימיה הראשונים של yes, "רוקדים עם כוכבים", "היחידה" ועד ל"שישי עד הגג" ששודרה עוד בימי ערוץ 2. אבל איכשהו השם שלה נקשר לרכילויות, והיא בכלל סולדת מזה לדבריה.

   

  "הייתי אולי בחמש השקות בכל החיים שלי, וגם הן היו בגלל מחויבות מקצועית או חברית", היא אומרת, "אני לא אוהבת את זה. קשה לי עם העניין הזה של לקבל מתנות. אני לא משחקת את המשחק, אני לא עושה מהלימון לימונדה".

   

  אז למה אנשים נתפסים לרכילות כשזה קשור בך?

  "אני רחוקה מזה. זה עדיין מעצבן שהדביקו תווית - אני לא הולכת להשקות, ואתה רואה שכתוב במדורי הרכילות 'פוקדת את ההשקות'. אולי זה בגלל שאני לפעמים יותר מדי נחמדה".

   

  למדת מהטעויות שגרמו לזה?

  "בשנים האחרונות יותר קל לי, הבגרות עשתה אותי יותר מודעת ומציבה את הגבולות, יותר נוח לי. כנראה שזה מנגנון טיפשי שאימצתי - היה חשוב לי שאנשים ירגישו בנוח לידי וככה גם בראיונות, ובגלל זה הסתבכתי הרבה בחיים שלי. אני חושבת על האדם שמולי, ורוצה לדעת אם סיפקתי לו את מה שצריך כדי שלא יצעקו עליו אחר כך, ואז בסוף אני רואה כותרות שלא קשורות. אני גם לא בן אדם שנכנס לעימותים, אני תמיד מעדיפה את החוסר נוחות שלי, מעדיפה להיפגע מאשר לפגוע. יש בי משהו שאני עובדת עליו - שיותר קל להיות בצד הנפגע, כי הצד הנפגע זה בעל כורחו. אבל בהחלט למדתי". 

   

  זו לא הפעם הראשונה שלוי תנחה תוכנית שידוכים - מאחוריה גם "הרווק" ו"מפרץ האהבה". "האמת שזה לא הקטע שלי, אבל כנראה כשעולות תוכניות אהבה באופן אוטומטי השם שלי עולה. אני מאוד אוהבת לשדך. שידכתי בחיים הפרטיים שלי, יש שני זוגות שחיתנתי והם עדיין נשואים, אז בינתיים אני בגן עדן".

   

  התוכנית הזו יכולה לסבך אותך בבית - את מגישה עכשיו בקשת ואלירז ברשת, הערוץ המתחרה.

  "קודם כל אנחנו לא באותן השעות. אבל אנחנו מאוד מפרגנים, זה לא שבאמת יש תחרות. אני רוצה שהוא יצליח והוא רוצה שאני אצליח. זה כאילו שהוא מוכר בגדים בחנות אחת ואני בחנות אחרת. הלוואי ששנינו נצליח".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ענת מוסברג
  אילנית לוי
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים