שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: פנה בניגוד לחוק - והתנגש בעוצמה בשתי מכוניות
  נהג שנכנס לנתיב הנגדי התנגש בשני כלי רכב שנזרקו לכיוון המדרכה כתוצאה מהפגיעה. שישה נפצעו קל בתאונה הזו. לא רחוק משם, בצומת אחיהוד, משאית עבודה פגעה בעמוד והתהפכה על צדה הימני

   

   

   

  היממה האחרונה בכבישי הצפון אמנם לא הייתה קטלנית, אך מצלמות התנועה של נתיבי ישראל תיעדו את התאונות שרק במזל לא נגמרו באסון. צפו בתיעוד.

   

  אתמול (יום א') התנגש נהג רכב פרטי, שניסה לפנות בצומת עכו בניגוד לחוק, בשני כלי רכב שהגיעו מהצד הנגדי. אחת המכוניות שהתנגשה בנהג נזרקה אל המדרכה הסמוכה בשל עוצמת הפגיעה. שישה נפצעו קל בתאונה זו.  

   

   

  תאונת דרכים בעכו (צילום: נתיבי ישראל)
  הרכב פונה בניגוד לחוק(צילום: נתיבי ישראל)

  תאונת דרכים בעכו (צילום: נתיבי ישראל)
  מתנגש בשני רכבים שניסו לחצות את הצומת(צילום: נתיבי ישראל)

  תאונת דרכים בעכו (צילום: נתיבי ישראל)
  המכוניות נזרקו לעבר המדרכה(צילום: נתיבי ישראל)

  הבוקר אירעה תאונה נוספת לא הרחק משם. נהג משאית סמיטריילר שהגיע לצומת אחיהוד בגליל איבד שליטה מסיבה שעדיין לא ידועה, ובמהלך פנייה שמאלה פגע בעמוד. המשאית התהפכה על צדה. הנהג נפגע באורח קל בלבד.

  תאונת דרכים בצומת אחיהוד (צילום: נתיבי ישראל)
  המשאית פוגעת בעמוד בצומת אחיהוד(צילום: נתיבי ישראל)

  תאונת דרכים בצומת אחיהוד (צילום: נתיבי ישראל)
  הנהג נפגע באורח קל בלבד(צילום: נתיבי ישראל)
   

  צחי שטרסר, מנהל אגף צפון בחטיבת הפיתוח וההנדסה בנתיבי ישראל: "מדובר בנס. בתיעוד הנדיר אנו רואים את הרכב הלבן נוסע בכביש 4 (חיפה-תל אביב הישן) מכיוון צפון ופונה מזרחה לכיוון כביש 85 אל נגד כיוון התנועה, במקום בו כלל אין פניה.

   

  "כמהנדס העוסק בתשתיות התחבורה אני יכול לומר בביטחון מלא - משרד התחבורה באמצעות נתיבי ישראל משקיעים בכל שנה מיליארדי שקלים בהקמת רשת

  כבישים בטוחה יותר וסלחנית יותר כלפי טעויות של נהגים, אך אסור להסתמך על זה. חובתנו האישית לקחת אחריות על התנהגותנו בכביש. המשוואה צריכה להיות ברורה - אחיזה בהגה היא כאחיזה בנשק דרוך. קלות דעת מצדנו או אפילו רגע של היסח דעת בזמן נהיגה, עלול לעלות לא רק בחיינו שלנו ומשפחתנו, אלא גם של משתמשי הדרך שסובבים אותנו".

   

  שטרסר קרא לנהגים לדווח על מפגעים בדרך במספר החירום של מרכז ניהול התנועה הלאומי 2120*. 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים