שתף קטע נבחר

רחפנים יסייעו למדוד ולמפות את הנמל החדש בחיפה

חברת אירובוטיקס תסייע לחברת הבנייה שפיר-אשטרום, לבצע מדידות ומיפוי של נמל המפרץ החדש והגדול שמוקם בימים אלו בעיר חיפה

ענף הרחפנים הופך אט אט להיות ענף תומך לתחומים רבים ואחד מהתחומים שמסתייעים בו אולי יותר מכל, הוא ענף הבנייה. כעת אנחנו מתבשרים שחברת אירובוטיקס תסייע במדידות ובמיפוי של פרויקט נמל המפרץ הענק שהולך ומוקם בימים אלו בעיר חיפה.

 

 

הקמת הנמל החדש היא פרויקט גדול ומורכב, אולי מהגדולים שנעשו בישראל כאשר הקמתו כוללת בין היתר שוברי גלים, מזחים ופעולות מורכבות של ייבוש ופיתוח ואירובוטיקס תסייע בתחום הסקירה של האיזורים המיועדים לייבוש, ניטור של תהליך בניית שוברי הגלים ואף מדידה של ערימות חומרי בנייה.

 

אירובוטיקס (צילום: אירובוטיקס)
פרויקט הבנייה המורכב בישראל(צילום: אירובוטיקס)

 

אירובוטיקס קיבלה אישורים מיוחדים מרשות התעופה האזרחית בישראל (רת"א) להטיס רחפנים ללא מטיס באיזור מורכב לטיסה, כאשר האוטומציה המלאה שלהם מאפשרת לייעל את תהליך העבודה תוך כדי ביטול מכשולים ומגבלות שעומדים בפני הטסות ידניות של רחפנים, על ידי כך שמסלולי הטיסה של הרחפנים נקבעים ומתוכננים מראש.

 

אירובוטיקס (צילום: אירובוטיקס)
אירובוטיקס מסייעת במיפוי וניטור(צילום: אירובוטיקס)

 

"רחפנים הם העתיד. השימוש ברחפנים אוטומטים של Airobotics בפרויקט זה הוכיח את עצמו כבחירה יעילה, ואני משוכנע כי טכנולוגיה זו הינה בעלת ערך רב בחדשנות שאנו מציגים בתפעול אתרי בנייה", אמר אופיר אוזנה, מהנדס ראשי בשותפות שפיר-אשטרום של נמל המפרץ "הצלחנו לבנות מנגנון עבודה אמין ביותר באמצעות המערכת של Airobotics, אשר מספקת תוצאות בזמן אמת, וזה הישג ענק."

 

אירובוטיקס (צילום: אירובוטיקס)
רחפנים בהתאמה מיוחדת לתפקיד(צילום: אירובוטיקס)

 

"אנו גאים לקחת חלק בפרויקט הגדול ביותר בישראל להקמת נמל המפרץ, ולהמשיך לשרת סביבות תעשייתיות מורכבות יותר בעזרת רחפנים אוטומטיים", אומר רן קראוס, מנכ’’ל ומייסד Airobotics. "שותפות זו היא צעד נוסף בדרכנו למנף את טכנולוגיית האוטומציה שיצרנו לטובת כל אתר תעשייתי."

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אירובוטיקס
אירובוטיקס
צילום: אירובוטיקס
מומלצים