שתף קטע נבחר

חקלאי ניסה למנוע מגנבים לברוח עם הטנדר - הוכה ונדרס

אורי עדן מבני עטרות שמע את הטנדר שלו מונע בצורה מחשידה, וגילה ארבעה גנבים שמנסים לברוח עם רכבו. החקלאי נאבק בגנבים, נגרר לאורך עשרות מטרים עם הרכב, ולבסוף נדרס. "עבדתי קשה בשביל הרכב, לא רציתי לוותר עליו"

נלחם בגנבי הרכב, הוכה ונדרס: כשאורי עדן ממושב בני עטרות שבחבל מודיעין, שמע אתמול (ה') את הטנדר שלו מונע - החקלאי בן ה-64 לא היסס לרגע ויצא להיאבק בארבעת הגנבים. התקרית הסתיימה ביד שבורה ובכמה חבלות, והמשטרה איתרה את הטנדר הגנוב בשעות אחר הצהריים.

 

"היינו בבית ופתאום שמענו את הטנדר שלו נדלק בצורה מוזרה", נזכרת אשתו תמי בשיחה עם ynet. "אורי יצא החוצה וראה שני אנשים על הארגז של הטנדר ושניים נוספים בפנים. הוא ניסה להיכנס מהדלת של הנוסע שליד הנהג, והגנב החל לנסוע בפראות, בעוד שחברו ניסה לשחרר את אצבעותיו של אורי מהאחיזה ברכב".

 

 

הרכב של אורי עדן החקלאי ()
רכבו של אורי עדן החקלאי
הרכב של אורי עדן החקלאי ()

הרכב של אורי עדן החקלאי ()
נגרר לאורך עשרות מטרים - ונדרס

השכנים של בני הזוג סיפרו לתמי שאורי נגרר עם הרכב כ-100 מטרים, עד ששוחרר והגנבים נעלמו מהמקום. במהלך מנוסתם, החליטו ארבעת הגנבים לוודא שאורי לא יקום בשנית ודרסו אותו בעודו שוכב על הכביש.

 

"הגעתי למקום כשהוא שכב שם אחרי הדריסה", אמרה תמי. "פחדתי מאוד, כי הוא אדם חזק ולמרות שעברנו

הרבה בחיינו - כזה דבר עוד לא קרה".

 

כתוצאה מהניסינות להציל את הטנדר, אורי נחבל בכל חלקי גופו ופונה לבית החולים תל השומר, שם עבר ניתוח בידו. "לא פחדתי לרגע", אמר החקלאי. "אני אדם נחוש. זה הרכב שלי ועבדתי קשה בשבילו, כך שלא רציתי לוותר עליו. נלחמתי בגנבים כי הדבקות במטרה היא לעיתים הדבר החשוב ביותר".

 

כמה שעות לאחר גניבת הטנדר והמאבק בגנבים, הודיעה לו המשטרה כי הרכב נמצא במצב תקין ויוחזר אליו בימים הקרובים.


פורסם לראשונה 24/05/2018 22:56

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים