שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  8 נשים מאשימות את מורגן פרימן בהטרדה מינית ובהתנהגות בלתי הולמת

  רשת CNN חושפת עדויות רבות על הטרדות מיניות מצד השחקן מורגן פרימן בן ה-80: "ניסה להרים לי את החצאית ושאל אם אני לובשת תחתונים". פרימן בתגובה: "אני מתנצל אם גרמתי לאי נעימות, זו מעולם לא הייתה כוונתי"

  האשמות חדשות נגד שחקן בכיר בהוליווד: שמונה נשים טוענות כי נפלו קורבן להתנהגות בלתי הולמת והטרדה מצד השחקן מורגן פרימן - כך חושפת היום (ה') רשת CNN. אחת המתלוננת היא עוזרת הפקה שטענה כי פרימן נהג להעיר לה הערות בוטות וניסה להרים לה את החצאית.

   

  אותה עוזרת סיפרה כי התקבלה לעבוד על הסט של קומדיית הפשע "פורשים בסטייל" בשנת 2015 לצד השחקנים מייקל קיין ואלן ארקין. לדבריה, פרימן נגע בה בצורה לא נאותה כשהניח את ידיו על גבה התחתון ונהג להעיר לה הערות על המראה החיצוני שלה. כמו כן, המפיקה זוכרת תקרית ובה פרימן תהה אם היא לובשת תחתונים ובמשך יום שלם ניסה להרים לה את החצאית כדי לבדוק זאת. לאחר שלא הצליח, ארקין העיר לו שיפסיק. בתגובה, "מורגן השתגע ולא ידע מה להגיד".

   

  מורגן פרימן (צילום: Gettyimages)
  מורגן פרימן(צילום: Gettyimages)

   

  זה לא המקרה היחיד שבו פרימן מואשם בהתנהלות בלתי הולמת על סט הצילומים. מפיקה בכירה נוספת שעבדה עם פרימן בסרט "האשליה" סיפרה לרשת הטלוויזיה כי השחקן נהג להטריד אותה מינית ואת שאר העוזרות שלה מספר פעמים, בכך שהעיר הערות על גופן. "ידענו שאם הוא מגיע לא ללבוש חולצה שמדגישה את החזה שלנו ולא ללבוש משהו שמבליט את האחוריים שלנו", היא אמרה.

   

  סך הכול במסגרת התחקיר רשת CNN דיברה עם 16 אנשים שונים שעבדו עם פרימן בעבר. שמונה מהן טענו כי חוו התנהלות לא הולמת ופוגענית מצדו. שאר האנשים טענו כי היו עדים להתנהגות בעייתית מצד השחקן בן ה-80. לדבריהן הן לא התלוננו כי חששו לאבד את מקום עבודתן וכי מצאו שיטות שונות להימנע מהטרדה, בין השאר על ידי שינוי סגנון הלבוש שלהן כשידעו שהוא בסביבה.

   

  האשמות נגד פרימן אינן מסתכמות אך ורק בעבודה על סט הצילומים, אלא גם מחוצו. שלוש עיתונאיות סיפרו כי פרימן פנה אליהן באופן לא הולם. אחת מהן היא קלואי מלאס שהגיעה לראיין את פרימן במסגרת עבודתה ב-CNN. מלאס הייתה בהריון מתקדם וכשפגשה את פרימן הוא לחץ את ידה ממושכות, הסתכל על בטנה ואמר לפני כל הנוכחים בחדר: "הלוואי והייתי שם בפנים". האירוע החריג הוא שגרם לרשת הטלוויזיה, ולמאלס בפרט, לצאת לתחקיר נגד אחד השחקנים האהובים והפופולרים בארה"ב שזכה בפרס האוסקר על תפקידו בסרט "מיליון דולר בייבי" וכיכב בסרטים רבים בהם "חומות של תקווה", "הנהג של מיס דייזי", "שבעה חטאים" ועוד.

   

  בתגובה לתחקיר, פרימן שחרר הצהרה ובה הוא מביע את התנצלותו. "כל מי שמכיר אותי או שעבד איתי יודע שאני לא אחד שמעליב בכוונת תחילה או אחד שגורם למישהו להרגיש לא בנוח באופן מודע. אני מתנצל בפני כל אחד שגרמתי לו אי נעימות או לתחושת חוסר כבוד, זו מעולם לא הייתה כוונתי", כתב.

   

    

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים