שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  דיווחים: התפתחויות בחקירות רה"מ נתניהו

  החקירה הבאה של ראש הממשלה תתקיים ב-12 ביוני. בנוסף, ניר חפץ סיפק מידע חדש וסיפר כי שוחח לפחות 6 פעמים ביום עם בעלי השליטה בבזק שאול אלוביץ'. עוד דווח שמסרון ששלחה שרה נתניהו מעיד על קשר השוחד בתיק בזק. הערכה: נתן אשל ייחקר

   

  חוקרי המשטרה מגיעים למעון ראש הממשלה בירושלים (צילום: אוהד צויגנברג)
  חוקרי המשטרה מגיעים למעון בבלפור בחקירה הקודמת בחודש מרץ(צילום: אוהד צויגנברג)
  חקירתו הבאה של ראש הממשלה בנימין נתניהו צפויה להתקיים ב-12 ביוני. כך דווח אמש (ו') בחדשות 2. בנוסף, דווח כי המשטרה העבירה לפני כחודש בקשה ללשכת ראש הממשלה לחקור את נתניהו. ההערכה, כך לפי הדיווח, היא שיידרשו עוד שלוש או ארבע חקירות לראש הממשלה בכל שלושת התיקים: תיק המתנות (1000), תיק שיחות נתניהו-מוזס (2000) ותיק בזק (4000).

   

  עוד דווח כי בשבוע הבא צפויה הפרקליטה המלווה, עו"ד ליאת בן ארי, להעביר לפרקליט המדינה שי ניצן את סיכום תיק 1000. כמו כן נטען כי עד המדינה ניר חפץ סיפק שמות נוספים לחוקרים וטען שבמהלך נסיעה למנהטן קיבלה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו כרטיסי אשראי ועמם היא קנתה לעצמה מתנות.

  בנימין נתניהו (צילום: אלכס קולומויסקי)
  בנימין ושרה נתניהו(צילום: אלכס קולומויסקי)
   

  באשר לתיק 4000 דווח כי חפץ סיפק מידע שמעיד שנתניהו וגם בעלי החברה שאול אלוביץ' היו מודעים לקשר המושחת, כך שנתניהו היטיב רגולטורית עם בזק בעת ששימש כשר התקשורת ואלוביץ' השיב לו בתמורה על-ידי גיוס אתר וואלה לצרכיו. לפי הדיווח, חפץ שוחח עם אלוביץ' לפחות שש פעמים ביום.

   

  בערוץ 10 דווח כי מסרון ששלחה אשת ראש הממשלה ונמצא בידי המשטרה מהווה ראיה מרכזית בתיק בזק. במשטרה ובפרקליטות סבורים שזה המסרון שמראה על קשר השוחד. בנוסף, דווח אמש כי חפץ העביר מידע גם על תיק 2000 ולפי הנטען מי שצפוי להיחקר בקרוב הוא מקורבו של ראש הממשלה נתניהו, נתן אשל, שיובא כנראה לחקירה באזהרה.

   

  במשפחת נתניהו הדפו את הטענות ומסרו: "מדובר במחזור של הדלפות שקריות, שגם מהן לא יהיה כלום".


  פורסם לראשונה 25/05/2018 21:56

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים