שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אחרי תשעה ימים: אבו-מאזן שוחרר מבית החולים

  הנשיא הפלסטיני, שסבל מדלקת ריאות ואושפז במשך תשעה ימים בבית חולים ברמאללה, השתחרר מבית החולים. הוא אמר: "אני מודה לבני עמי ולכל המנהיגים הערביים והבינלאומיים שדאגו לבריאותי ודרשו בשלומי"

   

  אבו מאזן ()
  אבו מאזן עם בניו ביציאה מבית החולים

   

  לאחר תשעה ימים בבית החולים ברמאללה, הנשיא הפלסטיני אבו מאזן שוחרר בצהריים (יום ב') מבית החולים.

   

  אבו מאזן, שלווה על-ידי שני בניו, אמר לאחר שיחרורו: "אני יוצא בבריאות טובה ומחר אשוב לעבודה. אני מודה לבני עמי ולכל המנהיגים הערביים והבינלאומיים שדאגו לבריאותי ודרשו בשלומי. אנחנו נשיג את המדינה העצמאית שלנו ובירתה ירושלים. אני מודה לכולכם ומאחל לעמנו בריאות הצלחה וקידמה אל עבר המטרה - מדינה פלסטינית עצמאית. אנחנו יוצאים מבית החולים ונגיד - ירושלים היא בירת פלסטין".

   

  אבו מאזן בבית החולים בשבוע שעבר

  אבו מאזן בבית החולים בשבוע שעבר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ביום שלישי בשבוע שעבר אמר רופאו של אבו מאזן, כי "מצבו הרפואי הולך ומשתפר". לדבריו הוא סבל מדלקת ריאות ונמצא בטיפול תרופתי.

   

  בתיעוד שפורסם בטלוויזיה הפלסטינית הוא נראה מסתובב במסדרונות מבלי שהוא נזקק לתמיכה כלשהי, לבוש חלוק ומחייך. בתמונה אחרת הוא נראה יושב לקרוא עיתון לצידם של שני בניו, יאסר עבאס וטארק.

   

  אבו מאזן פונה לבית חולים ברמאללה ביום ראשון בשבוע שעבר. זו הייתה הפעם השנייה בתוך יממה שהנשיא הפלסטיני פונה לטיפול בבית חולים. מלשכתו נמסר בשבוע שעבר כי הוא הגיע לבית החולים כדי להשלים את הבדיקות הרפואיות לאחר הניתוח שעבר באוזנו. בהודעה צוטט מנהל בית החולים שאמר כי תוצאות הבדיקות "טובות" וכי מצבו הבריאותי של אבו מאזן "מניח את הדעת".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים