שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
    זירת הקניות

    פצמ"ר מעזה גרם להפסקת החשמל לדרום הרצועה

    ניסו לפגוע בישראל - ופגעו בעצמם: הופסקה פעילות שלושה קווים שמזינים לחשמל לרצועה עקב נפילת הפצמ"ר. מתאם פעולות הממשלה בשטחים לפלסטינים: "תתעוררו, אתם בני ערובה של חמאס והג'יהאד האיסלאמי"

    מתיחות דרום פצמ
    המתקנים של חברת החשמל שנפגעו(קרדיט: חברת החשמל)

    חברת החשמל הודיעה הערב (ג') כי אספקת החשמל לרצועת עזה נפגעה מפגיעת פצצת מרגמה ששוגרה מהרצועה במתקנים של החברה. מתאם פעולות הממשלה בשטחים פנה לפלסטינים ואמר להם: "תתעוררו, חמאס והג'יהאד האיסלאמי משתמשים בכם כבני ערובה".

     

    בהודעת חברת החשמל נאמר כי פצצת מרגמה שנורתה מהרצועה פגעה במתקנים של החברה הקשורים לאספקת החשמל לרצועת עזה. בעקבות הפגיעה ניזוק חלק מהציוד במתקנים והופסקה פעילותם של שלושה קווים שמזינים את דרום הרצועה.

     

    מהערכה ראשונית שביצעו אנשי החברה במקום עלה כי יידרשו כמה ימים לתיקון הציוד עד שתושב אספקה סדירה של חשמל. שר האנרגיה, יובל שטייניץ, הנחה את החברה שלא לסכן את עובדיה ולתקן את התקלה רק לאחר הרגיעה.

    מתיחות דרום פצמ
    פצמ"ר ליד מתקן חברת החשמל(קרדיט: חברת החשמל)

     

    מתיחות דרום פצמ
    מתקן שנפגע. יתוקן רק כשתהיה רגיעה(קרדיט: חברת החשמל)

     

    הרמטכ"ל בהערכת מצב ברצועת עזה    (צילום: דובר צה"ל)

    הרמטכ"ל בהערכת מצב ברצועת עזה    (צילום: דובר צה"ל)

    סגורסגור

    שליחה לחבר

     הקלידו את הקוד המוצג
    תמונה חדשה

    שלח
    הסרטון נשלח לחברך

    סגורסגור

    הטמעת הסרטון באתר שלך

     קוד להטמעה:

    בתוך כך, מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, פנה אל תושבי הרצועה דרך עמוד הפייסבוק של המתפ"ש בערבית: "לכל מאות אלפי העזתים שמתגוררים בשטח שבין צפון רפיח ועד לדרום עזה ולא מבינים למה נפסקה אספקת החשמל התשובה ברורה - הירי המסיבי לאורך היום של ארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי, בחסות ארגון הטרור חמאס, פגע בתשתית וגרם לתקלה".

     

    "תושבי רצועת עזה - הגיע הזמן להתעורר ולהבין שחמאס והג'יהאד האיסלאמי משתמשים בכם כבני ערובה וממשיכים בניסיונותיהם החוזרים והנשנים להביא להסלמה של המצב על חשבונכם, כשאתם אלה שנפגעים מכך בראש ובראשונה", נכתב בפוסט.

     

    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    קרדיט: חברת החשמל
    פגיעה במתקנים של חברת החשמל
    קרדיט: חברת החשמל
    מומלצים