שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זמן מלחמה: הורוסקופ חודש יוני
  תקופה מאוד אינטנסיבית, מאוד מלחמתית ומאוד אקוטית - מה זה אומר על כל אחד מאיתנו ומה זה אומר על עתידנו נוכח המצב הביטחוני בהווה? האסטרולוגית שלי רום מסבירה וגם מרגיעה עם חדשות טובות

  בעוד אנחנו צועדים אל תוך חודש יוני, השפעתו של מרס כבר תוקפת אותנו והרבה לפני התחלתה 'של הנסיגה'. שהרי כוכב מרס, אחראי על אש הפעולה והוא כבר נמצא בטריטוריה הדליית (גלובלית), שם הוא הולך לבצע את תחילתה של הנסיגה ב-27.6 ויסיים אותה רק ב-27.8 ואז בחפיפה תחל ונוס את נסיגתה.

   

  איך זה קורה שהשפעת הנסיגה מורגשת כבר חודש לפני, ומה תפקידה של ונוס?

   

  כדי להבין את הסיבה צריך להבין קצת באסטרונומיה, שהרי כוכב מרס נמצא קרוב לכדור הארץ, והוא בעצם הכוכב הראשון אחרי כדור הארץ, זה שאחראי להניע אותנו לפעולה (כל פעולה). אך לפני כדור הארץ נמצאת ונוס שהיא זו שאחראית לשפוך עלינו אנרגיה מרגיעה - כמה שזה נשמע מצחיק, יש סדר כוחות ופעולות שם למעלה. כל זה גורם לשני הכוכבים האלו, ונוס וגם מרס, להיות הדומיננטיים ביותר בשמיים והמשפיעים עלינו יותר מכל, במיוחד בתקופה זו.

   

  אם תציצו בפעילות כוכבית תבחינו שישנן תנועות רבות של מרס וגם של ונוס בהלימה. על כן בתקופה זו יש עימות בין הצד הזכרי לבין הצד הנקבי.

  מרס בתקופה שלפני הנסיגה קרוב מאוד לכדור הארץ ובזמן הנסיגה הוא נשאר באותו הטווח למשך כמה חודשים. אך לפני הישארותו באותו הטווח, הוא מגביר את ההשפעה שלו על הפלנטה שלנו ומתעורר כאוס שלם שקשה מאוד לעצור אותו. אנשים רבים מושפעים מפעילות זו ואלו הם בעיקר אותם אנשים שחלשים בשליטה עצמית.

   

  לסיכום, זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית, מאוד מלחמתית ומאוד אקוטית. החדשות הטובות הן שהמלחמה נועדה כדי להגיע למסקנות או תוצאות ולא כדי להרוג אחד את השני. כוכב מרס וכוכבית ונוס הם הפכים. מרס בתקופה זו של 3 החודשים הקרובים נועד להעיר אותנו ולהפעיל אותנו, כל אחד מושפע באופן אחר מפעילות מרסיאלית זו, אך בעיקרה היא נועדה להפעיל את הכוחות ולהשיג מטרות מתוך התמודדות בין שני קטבים.

   

  הצד הנקבי שיופעל רק לקראת נובמבר מתקשה לרכך את האווירה. התוצאה היא שצד זה הופך קשוח, דורש צדק, או אפילו להתנקם או לנצח את הקרב. האנושות מקבלת תוספת של אש זכרית, של ג'ינג'יות מתפרצת. יש פחות רחמים וגם הצד האימהי פורץ כחיה טורפת.

   

  בעוד המוח שלנו עלול להרגיש כאילו הוא בסוג של ערפל, ככל שנכנס אל תוך יוני, האש תעלה ותהפוך לחדה וממוקדת. הכוכבים מרקורי ונפטון ב-6 לחודש בולמים את האש עם טבילת מים רגשית וכאן חשוב לנו להזכיר כמה חשוב לעשות אתנחתא ולהרטיב את הגוף.

   

  הירח החדש בתאומים יגיע אלינו ב-13 ביוני, יתרום ליוזמות חברתיות, אך גם יתסיס את האווירה בכל הקשור לתקשורת. זה יאפשר לצדדים מסוימים להיכנס למשא ומתן על תנאי חוזים והסכמים אחרים, עד לקבלת החלטות שיגיעו רק מאוחר יותר (כנראה בזמן הנסיגה).

   

  כוכבית ונוס המדוברת תעבור לאריה ב-13 ביוני שם היא תישאר עד 9 ביולי. אז אם שאלתם על רומנטיקה, הופעה מרשימה, פעילות עם הילדים או בכלל הנאות של אקשן - זה הזמן.

   

  המוטיבציה שלנו לחזור לחיים הרגילים תתרחש בין 26 ביוני עד 27 באוגוסט. ליתר דיוק, התוצאות אמורות להגיע רק בתקופת הנסיגה וזה לאחר זמן רב של מאמץ. זה יכול להופיע כמעט בכל תחום, אך בעיקר בתחומים המדעיים, הטכנולוגיים ואפילו ההומניטריים או פוליטיים שסביר שמתנהלים כמו פצצה מתקתקת וללא פתרון מוחשי או אמתי.

   

  כל מי שמוצא את עצמו במבוי סתום, בחוסר סיפוק, באין תוצאות - בפעילות ארגונית או שיתופית, או אפילו מול עובדים – כדאי שיידע שתקופת נסיגת מרס נועדה להוביל לפתרונות, אך גם סביר שהם ילוו בהתלקחויות לפני. לפיכך, כשיש לפנינו את הידע המוקדם, כדאי שנפעל מתוך מודעות כדי לקדם את המהלכים ולהגיע לתוצאות המיוחלות.

   

  הירח המלא במזל גדי שאפתני ב-28 ביוני עלול להוביל לתוצאה או להגשמה מקצועית שבה נמצא את עצמנו, מרוצים ומתמוגגים. אך שימו לב, אמנם הירח המלא הוא סימן לפסגת שאיפות שאולי יכול להראות את הזרקור העתידי, אך עוד לא בהכרח יוביל אותנו לתוצאות.

   

  מוכנים לנסיגה של מרס? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  מוכנים לנסיגה של מרס?(צילום: shutterstock)

   

  החודש בפירוט יומי:

  1.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי 120 מרס ב-16:00

  ונוס 120 יופיטר ב-16:00

  ירח בגדי

   

  2.6 מעבר/ היבט:

  ונוס 120 נפטון ב-10:00

  מרקורי 60 ראש דרקון ב-10:00

  ירח בגדי

   

  6.6 מעבר/ היבט:

  צמידות שמש מרקורי ב-04:00

  ונוס 180 פלוטו ב-04:00

  מרקורי 90 נפטון ב-16:00

  ירח רבע אחרון 15 מעלות דגים-תאומים ב-21:00

  ירח בדגים

   

  7.6 מעבר/ היבט:

  שמש 90 נפטון ב-08:00

  ירח בדגים

   

  8.6 מעבר/ היבט:

  מרס 180 ראש דרקון ב-07:00

  ירח בטלה

   

  12.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי לסרטן ב-23:00

  ירח בתאומים

   

  13.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי 60 אוראנוס ב-13:00

  וסטה לקשת במהלך נסיגה ב-17:00

  מולד ירח ב-22 מעלות תאומים ב-22:00

  ירח בתאומים

   

  14.6 מעבר/ היבט:

  ונוס באריה ב-01:00

  ירח בסרטן

   

  15.6 מעבר/ היבט:

  ונוס 90 אוראנוס ב-05:00

  ירח בסרטן

   

  16.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי 180 שבתאי ב-04:00

  אוראנוס 45 מעלות נפטון ב-11:00

  ירח באריה

   

  19.6 מעבר/ היבט:

  נפטון פונה לנסיגה ב-02:00

  צמידות ונוס ראשון דרקון ב-14:00

  מרקורי 120 יופיטר ב-21:00

  ירח בבתולה

   

  20.6 מעבר/ היבט:

  רבע ראשון של ירח ב-29 מעלות תאומים ובתולה ב-13:00

  ירח עובר למאזניים באמצע היום

   

  21.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי 120 נפטון ב-06:00

  שמש לסרטן ב-13:00

  ונוס 180 מרס ב-19:00

  ירח במאזניים

   

  23.6 מעבר/ היבט:

  שמש 60 אוראנוס ב-08:00

  מרקורי 180 פלוטו ב-23:00

  ירח בעקרב

   

  25.6 מעבר/ היבט:

  ונוס 90 יופיטר ב-19:00

  ירח בקשת

   

  26.6 מעבר/ היבט:

  מרס מתחיל נסיגה ב-9 מעלות דלי בחצות הלילה

  ירח בקשת

   

  27.6 מעבר/ היבט:

  שמש 180 שבתאי ב-15:00

  ירח לגדי בשעות הערב

   

  28.6 מעבר/ היבט:

  ירח מלא ב-6 מעלות גדי ב-07:00

  קרס-דמטר לבתולה ב-12:00

  ירח בגדי

   

  29.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי לאריה ב-08:00

  ירח בגדי

   

  30.6 מעבר/ היבט:

  מרקורי 90 אוראנוס ב-15:00

  ירח בדלי

   

  מזל טלה

  הכוכב שלכם, מרס, יחל את נסיגתו ב-27.6 במזל דלי שאחראי על הארגונים, וההתארגנות החברית. סביר שבתקופת הנסיגה עד 27.8 תקבלו הזדמנות שנייה בכל הקשור לפעילות חברתית או ארגונית. חשוב שתדעו שאתם פחות טובים בשיתופי הפעולה. אתם מעדיפים לקחת אחריות אישית ופחות לשתף פעולה או להיות חלק מצוות גדול, במיוחד אם אתם לא מנהלים או יוזמים.

   

  כאנשים סוליסטים ומובילי דעה – על מנת להגיע לתוצאות, סביר להניח שתצטרכו גם שיתופי פעולה, לכן נסו להתנהל בשיתופיות בתקופת הנסיגה. אך לא רק, נסו לחשוב מה כדאי לכם מבחינה עסקית, משפחתית ואפילו חברית ונתבו את האנרגיה רק למה שכדאי ומקדם אתכם (אנחנו מבטיחים שזה ישתלם).

   

  זוגיות: כשמדובר בחיי האהבה שלכם, ונוס, כוכבת הלכת שאחראית על בית הזוגיות, תעבור לגזרת הרומנטיקה שלכם ב-13 ביוני ותישאר שם עד 9 ביולי. סיכויי ההיכרויות מתחזקים במהלך תקופה זו, אך שימו לב שבעקבות נסיגת מרס, ההיכרות יכולה להיות טובה לרומנטיקה, אך פחות טובה - או אולי מוגזמת – לקשר מיני, זאת בעקבות נסיגת מרס.

   

  משפחה: ב-12 ביוני מרקורי עובר למזל סרטן והתקשורת הופכת להיות יותר רגשית ואמוציונלית. ההמלצה היא להתרכז במשפחתיות ולהקדיש לה גם זמן.

   

  קריירה: ירח מלא ברום השמים ב-28 ביוני ילווה באור הזרקורים ותחושה שאתם לוקחים פיקוד על החיים המקצועיים שלכם. זוהי הזדמנות להגיע להישגים ובעיקר להרשים את השותפים שלכם.

   

  בריאות: מרס בנסיגתו עלול לגרום לדלקות או לפציעות. בתקופת נסיגת מרס אנחנו ממליצים להתחיל תהליך בריא, לסגל משמעת או אורח חיים שמתאים לכם.

   

  מזל שור

  מרס, שליט בית הזוגיות שלכם, מתחיל נסיגה שכבר ניתן להרגיש את השפעתה מתחילת החודש. הנסיגה הרשמית תתחיל ב-26.6 ותסתיים ב-27.8.

   

  השפעתו של מרס היא מעט אגרסיבית בניגוד לאנרגיה הטבעית שלכם. אתם מרגישים צורך עז לקדם תהליכים הקשורים בזוגיות או במערכות יחסים ויכול להיות שזה לא בדיוק תלוי בכם, אך אתם מרגישים סוג של נחישות ואפילו תסכול.

   

  הרעיון הכללי של מרס הוא להפעיל לכם את הרצון, לגרום לכם לפעול ולהוציא אתכם מאזור הנוחות שאתם לעתים מורגלים אליו. זאת אומרת שאם אתם מעוניינים שתהיה התקדמות הקשורה במערכות יחסים, אתם אמורים בתקופה זו ליזום ולא רק להיות פסיביים או לצפות שהצד השני יזום או יניע. כשמדובר במזל שנשלט על ידי ונוס אתם בעיקר מצפים שהצד השני יגיע אליכם ויעניק לכם, אך השפעתו של מרס משנה את כללי המשחק ודורשת מכם לפעול.

   

  שימו לב: פעולה זה לא בהכרח לקחת שליטה או לקנא, או לכעוס. הנעה לפעולה יכולה להיות חווייתית או כייפית ומאתגרת. כדאי לכם לנסות.

   

  הרמוניה זוגית: בניגוד להשפעתו של מרס הדוחק, בתחילת החודש משולש הרמוני של מים בשמים יכול לעזור לכם ליצור תקשורת חמימה ורגשית. אז אם חשבתם לקחת יוזמה, יש לכם עזרה של הכוכבים עם תוספת של חום רוך ואהבה. מי ביקש אהבה ולא קיבל?

   

  כספים: מולד ירח בתאומים ב-13 לחודש מאפשר לכם לקחת יוזמות הקשורות למסחר. תאומים נחשב למזל אוויר משתנה, שיכול לעורר בכם התחלה חדשה בכל הקשור לתקשורת, ללימודים.

   

  השפעת ונוס: שליטת המזל שלכם ונוס יוצרת היבטים רבים וחשובים החודש. ב-15 היא יוצרת היבט של 90 לאורנוס שנמצא במזל שלכם, השפעת אורנוס מוציאה אתכם מאזור הנוחות ומכריחה אתכם לשנות את כללי המשחק וביום זה אתם עלולים להיות אגרסיביים ופחות נעימים. בתקופה זו של המעבר של אורנוס למזל שלכם אולי אתם פחות חביבים. אורנוס מחבר אתכם לתודעה הגבוהה וגורם לכם לחשוב כדאיות ומיקוד ואת כל הסמול-טוק התפל הוא מוחק מהלקסיקון שלכם.

   

  ב-19 ונוס תיצמד לראש הדרקון ונפטון יפנה לנסיגה. צמידות של ונוס לראש הדרקון עשויה לרכך את הצד הנקבי/נשי שלכם ולהפעיל אצלכם את הרכות או את הצד המכיל, נותן, מתמסר. צמידות זו יכולה להחזיר לכם הזדמנויות שאולי לא צלחו בעבר בכל הנוגע לזוגיות או אהבה ואנו מזכירים לכם שכדי לתקן את העבר, חשוב שתשנו גישה.

   

  ב-25 ונוס יוצרת 90 מעלות ליופיטר. גם ביום זה סביר שתהיו עקשנים כלפי הרצון שלכם, אנו מזכירים לכם שזה בסדר להפעיל את הרצון אבל השתדלו שלא לפגוע על הדרך עם כוחנות מוגזמת. אם נסתכל על הצד החיובי של ההיבט, אולי הוא יפעיל רצון לחופש.

   

  אירופה הקלאסית: ב-28 ירח מלא בבית ה-9 שלכם יכול לאפשר לכם להגיע לתוצאות בכל הקשור ללמידה, התפתחות, אולי אתם מורים אז זה גם יכול לעזור. וגם, אם לא יצרתם קשר עסקי עם חו"ל, אז אולי סתם יתחשק לכם לבקר במדינה שהיא בסגנון אירופה הקלאסית.

   

  מזל תאומים

  החודש נפתח עם השמש במזל שלכם ומרקורי שרודף אחריה כדי לא לפספס כלום. אנחנו מאחלים מזל טוב לאלו מכם שחוגגים יום הולדת. השנה ימי ההולדת מצפים מכם להיות תקשורתיים, חבריים, לצאת לבלות בקבוצות גדולות. השפעת מולד הירח במזל שלכם ב-13 ידליק לכם התחלות חדשות, הזדמנויות הקשורות למסחר או שיתופי פעולה כאלה שאתם אוהבים. מרקורי שנע מהר החודש מכניס אתכם לקצב מסחרר ומפגיש אתכם עם סיטואציות חברתיות.

   

  ב-2 לחודש האש עולה וכדאי שתבחרו באיזה צד אתם, או במי אתם בוחרים, זה לא הזמן לשבת על הגדר.

   

  ב-12 מרקורי יעבור לסרטן והתקשורת תהפוך רגשית, אך גם אסרטיבית בכל הקשור להישגיות חומרית. ב-21 מרקורי יצור 120 מעלות לנפטון היצירתי, כדאי שתשימו לב שאתם בקיאים בפרטים ולא מתבלבלים.

   

  נסיגת מרס, שהשפעתה מורגשת כבר בהתחלת החודש, תגיע לשיא בין 26.6-27.8 זוהי הזדמנות עבורכם להדליק את זרקור ההתפתחות, לקחת יוזמות הקשורות ללימודים, לקורסים חדשים, לראות עולם וליצור קשרים חדשים, ולא רק להישאר באזור המוכר והידוע שלכם.

   

  האש של מרס שנמצאת בבית ה-9 שלכם היא הזדמנות אדירה להתפתחות עבורכם. וכשמרס מאט את הקצב הוא צועד במקום ומכריח אתכם לפעול. אז קדימה. הגלובליזציה החברתית מאפשרת לכם יותר מתמיד לקשור קשרים חובקי עולם, ללמד וללמוד ולא לבזבז זמן יקר בלי לנוע קדימה.

   

  בריאות: נסיגת מרס משפיעה על הספורט והאימונים שלכם, חשוב שתשימו לב לא להפעיל שרירים או את הגוף הפיזי באופן אגרסיבי. כדי להצליח באימונים חשוב להתחבר לתהליך נכון ולא ללחוץ.

   

  מימוש עצמי: ב-13 מולד ירח במזל שלכם יכול לקדם אתכם בכל הקשור לרעיונות חדשים הקשורים לקדמה, להתפתחות ולשיתופי פעולה. זהו יום מעולה להתחיל התחלות חדשות הקשורות ביעוד שלכם.

   

  עוד בריאות: יופיטר שנמצא בבית הבריאות שלכם ויוצר משולש הרמוני בשמים, רומז לכם להתגבר על בעיות בריאותיות אקוטיות שהפריעו לכם בדרך של טיפול יסודי.

   

  שינויים: אותו משולש יופיטרי בשמים שמלווה אתכם בכל החודש יכול בהחלט לעזור לכם לשנות את מקום העבודה ולהפוך אותו יותר נעים או מזמין. השקיעו בעיצוב, בדקורציה והפכו את האזור שאתם שוהים בו לחמים.

  לפעול כדי להשיג את הייעוד: ב-13 בחודש האסטרואידית וסטה חוזרת למזל שלכם במהלך נסיגה. היא מכוונת אתכם כלפי היעוד ודורשת מכם להפעיל את החיישנים לכיוון המטרה ולא לוותר. נסו לחדד ולדייק את הרצון שלכם כלפי המטרות – סביר שאתם סובבים סחור סחור ולא לגמרי מכוונים או מכוילים – וסטה תעזור לכם לדייק ולהינעל על מטרה שהיא משמעותית עבורכם.

   

  פסגת השאיפות: ב- 28 ירח מלא במזל גדי והאסטרואידית קרס שעוברת לבתולה יובילו אתכם לתוצאות. אלו יכולות להיות תוצאות בתחום העבודה, אך גם בתחום הבריאות.

   

  מזל סרטן

  סרטנים יקרים, בחודש הבא צפוי ליקוי חמה במזל שלכם ב-13.7 ומדוע אנחנו בוחרים להתחיל עם ליקוי שהוא עתידי? כיוון שזהו סימן מאוד משמעותי לשינוי עבורכם. השמים עוזרים לכם לדחוף את גלגלי השיניים לכיוון המטרות שלכם וסביר שאתם מייחלים לכך. הליקוי במזל שלכם פותח לכם צוהר חדש של הזדמנויות של פעם בחיים ומצד שני סביר שאתם תתמודדו עם אתגרים.

   

  מה צפוי לכם החודש? ונוס נמצאת במזל שלכם עד ה-14 ומחממת את גזרת הרומנטיקה. ב-6 ונוס משלימה היבט של 180 מעלות לפלוטו, זהו היבט שיכול להוביל למאבקי כוח אך מצד שני תוכלו להגיע להישגים זוגיים אם לא תפעילו יותר מידי כוח. ב-15 ונוס תיצור היבט דיסהרמוני של 90 לאוראנוס, מה שיכול לגרום לתפנית בתחום הקריירה שלכם, גם קצרים בתקשורת יכולים לצוץ. אם אתם עובדים במחשבים אנו ממליצים לגבות ולשמור קבצים.

   

  מאבקי כוחות: ב-21 ונוס תיצור 180 מעלות למרס כשמרס נימצא באזור של תחילת נסיגה – מה שיוצר עימות משמעותי בין הכוחות, הזכרי והנקבי. סביר שקיים כאן סיפור נסתר מאחורי הקלעים – סיפור של מאבק, אך השאלה היא איך מגיעים לפתרון. המאבק גורר אחריו את נסיגת מרס (בין התאריכים 27.6-27.8) ומאוחר יותר גם נסיגת ונוס שעשויים להסתיים רק בנובמבר. אנו מציעים לכם מראש להחליט האם שווה לכם להילחם? ואם החלטתם שכן, כדאי לדעת על מה אתם נלחמים ולבחור בטקטיקה חכמה.

   

  הפלנטות ממשיכות להגיע למזל שלכם: ב-12 לחודש מרקורי יעבור לסרטן והאנרגיה השמימית תתחיל לפעול לכיוון שלכם. מרקורי בסרטן דוחף לשינוי הקשור במשפחה או אפילו תקשורת שקשורה לאיחוד. ב-21 השמש תעבור למזל סרטן וחגיגות ימי ההולדת שלכם יחלו. סביר שהשנה תחגגו בחיק המשפחה.

   

  ב-23 בחודש השמש תיצור היבט חיובי לאורנוס שנמצא בשור, אלו יכולות להיות הפתעות לטובה בתחום הקריירה וההתפתחות שלכם. יחד עם זאת ובהמשך למצב הכוכבים בשמים, אנחנו מזכירים לכם שאין תוצאה ללא דרך חתחתים. אז אם יש לכם אמונה – סביר שתגיעו להצלחה.

   

  ירח מלא במזל גדי (בית הזוגיות שלכם) ב-28 – זהו יום שהירח זורח עבורכם ומוביל אתכם לתוצאות. סביר שיש קשר לזוגיות או למערכות יחסים באותה הישגיות שלכם.

   

  מרס בנסיגה: אנחנו רוצים להוסיף כמה אנקדוטות חשובות לגבי הנסיגה של מרס שהשפעתו תורגש כבר בתחילת החודש (כשהזמן המדויק של הנסיגה יחל ב-26 לחודש ויסתיים ב-27.6) - מרס הוא כוכב האש, הוא מגביר פעילות ואקשן, הוא חוזר בנסיגתו למזל היורד שלכם ב-13.8 – על כן הנסיגה מאוד משמעותית עבורכם.

   

  אזור הזוגיות שלכם הופך להיות מאתגר וחם וכדאי להמיר את האנרגיות הבוערות בחוויה ולא לחכות שהאש תיצור פעילות מוגברת שתוביל לתוצאות, כמו מריבות או תאונות, דלקות או חום. אנרגיית האש מאוד אופיינית למזל שלכם, לכן כדאי שתתעלו את האנרגיה ליצירה, לפעילות ספורטיבית, לחוויות משותפות עם הפרטנרים או בני זוג. זוהי תקופה שכדאי שתפעילו את האקשן בגזרת האהבה.

   

  לרווקים שביניכם, או לפרודים, זוהי הזדמנות להתפייס או לבוא במגע שוב ולנסות לתקן את שלא צלח בעבר. חשוב מאוד שתנסו לגשת בדרך שונה ולא תחזרו על אותם דפוסים שנהגתם בהם בעבר.

   

  מזל אריה

  החודש נפתח עם פעילות דרקונית שקשורה לציר ההתפתחות, ראש הדרקון שנמצא במזל שלכם (ממאי 17 ועד נובמבר 18) מכוון אתכם ליעוד שלכם, למימוש עצמי בכל תפארתו ואילו הזנב מזכיר לכם שאתם חלק ממערכת שלמה ולא נמצאים לבד על הבמה.  ולמרות שזה הזמן שלכם לפרוץ את כל המחסומים, להגשים או לכבוש יעדים, זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית שכדאי, לצד הלחץ, שגם תיהנו ותפרגנו לעצמכם ועל הדרך – כן, גם לאחרים.

   

  נתחיל עם ראש הדרקון (היעוד) הנמצא במזל שלכם ונצמד למרקורי (ב-2) סביר שאתם תקשורתיים ומלאי כריזמה, אך שימו לב שאתם לא כופים את דעתכם על אחרים. יכול להיות שתתקלו בבעיות שקשורות לבירוקרטיה או חוסר זרימה מערכתית. הצמידות למרקורי מכוונת אתכם להיות יצירתיים, לכתוב מיילים, לנסח את הדברים על הכתב ולא לוותר.

   

  ב-3 בחודש צמידות של מרס וזנב דרקון מתחילה כשהירח נמצא אף הוא בקרבת מקום, זהו יום מאוד מודלק, אך אנרגיה זו מלווה אתכם בכל החודש. חשוב שתהיו רגישים כלפי הצד השני, בני זוג או פרטנרים האחרים נמצאים שם כדי לתרום את חלקם, לפעמים הם משקיעים בכם את כל מרצם. אז אל תזלזלו או תהפכו אגרסיביים מידי. האדם שעומד מולכם יש לו חלק חשוב בחייכם וסביר שאתם קצת מפספסים את תרומתו או מרגישם נוח מידי להוציא עליו את כל הכעסים שלכם. ונכון זה הזמן שלכם, אבל איי, לפרגן על הדרך רק יכול להעצים אתכם.

   

  ב-19 ונוס תיצמד גם היא לראש דרקון (היעוד) המדובר בתחום הזוגי (ונוס) או במערכות יחסים בהן תחוו אתגר שיכול להוביל למיזוג, אך סביר שזה יהיה מתובל בקשיים. כשמדובר בצמידות לראש הדרקון, כנראה שהיחסים הם קרמתיים, כאלה שמנסים ללמד אתכם משהו שחוזר אליכם מן העבר או אפילו מגלגול קודם ואתם מרגישים כמו דה ז'ה וו. החוכמה היא לתקן ולשעוט קדימה.

   

  כוכב מרס שנמצא במזל היורד שלכם (דלי) מתחיל נסיגה ב-26, אך ההשפעה מורגשת כבר בתחילת החודש. מה זה אומר? מרס הוא כוכב הפעולה ובתקופה זו הוא מפעיל את כל הכוח שלו כדי להזיז דברים. כתוצאה מכך, סביר להניח שאתם נמצאים בתקופה מלאה בשינויים מאתגרים שכוללים שיתופי פעולה או קשורים באופן הדוק לתחום הזוגי.

   

  הפעילות של מרס במזל היורד וכשזנב הדרקון נמצא שם, היא מאוד אקוטית ויכולה להזניק אתכם או להכאיב לכם - הכל תלוי בכם. אנחנו מזכירים לכם להפעיל את דוושת הגז באופן מתון, להשתמש בקשרים שלכם, לבקש עזרה אם צריך, לשתף פעולה, אבל להשתדל מאוד להיות פחות אגרסיביים או אפילו דורסניים כלפי הפרטנרים שלכם. אם במקרה אתם מרגישים שזה כבר לא עובד, היו אדיבים ותודו לצד השני לפני שאתם נפרדים, ואם שורות אלו גורמות לכם סוג של נקיפות מצפון, לכו אל הפרטנרים שלכם וחבקו אותם באהבה.

   

  ב-14 ונוס עוברת למזל אריה, זוהי בשורה טובה עבורכם עם כל הלחץ והמתח, קצת לשחרר שרירים לחוצים ומתח בפעילות זוגית או אפילו חברית. ונוס באריה תגרום לכם להיראות מושכים ואטרקטיביים, אז כדאי שתנצלו תקופה זו לצאת, לבלות וליהנות. ב-25 ונוס יוצרת היבט מתוח עם יופיטר – בימים אלו כדאי שתיזהרו ממתיחות בתחום הזוגי או היחסים. ואולי כדאי שתפרקו כל עול בפעילות מינית או תתנו אהבים.

   

  בריאות: מרס בנסיגתו מלווה באנרגיה מודלקת, הוא קשור גם למערכת הדם אצלכם. על כן חשוב לבצע בדיקות בתקופה זו ולהישמר מפציעות.

   

  לסיום וקצת על חודש הבא – בו יתרחש ליקוי חמה ב-13.7- השפעה זו, שנוגעת באופן ישיר במשפחתיות וגם בכספים, תגרום לכם להסתכל על החיים במבט על ולזכור שאתם חלק ממשפחה וקבוצה. גם אם אתם מרגישים שאתם אלו שמנהלים את המנגנון כולו, המשפחה שלכם היא הגאווה שלכם ובזמן הליקוי סביר שתרגישו פידבק משפחתי. אולי הפידבק גם יצבוט טיפה בלב, בכל זאת ליקוי, אבל אנחנו מציעים לכם להסתכל על חצי הכוס המלאה בגאווה.

   

  מזל בתולה

  החודש מתחיל עם נסיעות או פעילות חברתית. אתם אמנם לא אנשים של יחסי ציבור, אך אתם לגמרי כאלו שמארגנים אירועים, מזמינים אנשים ויוצרים קשרים למען קידום אינטרסים עסקיים ארגוניים או אפילו משפחתיים.

   

  עבודה וקריירה: מולד הירח במזל תאומים ב-13 ידליק לכם התחלות והזדמנויות הקשורות למסחר או שיתופי פעולה. מרקורי שנע מהר החודש מכניס אתכם לקצב מסחרר ומפגיש אתכם עם 'סיטואציות' חברתיות.

   

  ב-2 בחודש כדאי שתבחרו באיזה דרך אתם ממשיכים, או במי אתם תומכים. ב-12 מרקורי יעבור לסרטן והתקשורת תהפוך רגשית, אך גם אסרטיבית בכל הקשור להישגיות חומרית. ב-21 מרקורי יצור 120 מעלות לנפטון היצירתי, שימו לב שאתם בקיאים בפרטים.

   

  נסיגת מרס שהשפעתה מורגשת כבר בהתחלת החודש, תגיע לשיא בין 26.6-27.8 זוהי הזדמנות עבורכם להדליק את זרקור ההתפתחות, לקחת יוזמות הקשורות ללימודים, לקורסים חדשים וליצור קשרים חדשים.

   

  האש של מרס שנמצאת בבית ה-6 שלכם יכולה לחבל לכם גם בבריאות, אך היא יכולה להיות הזדמנות אדירה להתפתחות ולמתן שירות. כשמרס מאט את הקצב הוא צועד במקום ומכריח אתכם לפעול ולא להתלבט יותר.

   

  בריאות: תחילת החודש צמידות מרס לראש הדרקון, מזהירה מתאונות. אם אתם סובלים מדלקת או כאבי ראש, נסיגת מרס תעזור לכם לפתור בעיות אקוטיות, חוזרות ונשנות. היא גם משפיעה על הספורט והאימונים שלכם, חשוב שתשימו לב לא להפעיל שרירים או את הגוף הפיזי באופן אגרסיבי.

   

  זוגיות: בתוך כל הקלחת של מרס מצטרף לו גם משולש של אנרגיה רגשית, כזו שתעזור לכם לפתוח את הלב, להתרכך ואפילו להתאהב. השפעה זו היא כמעט לאורך כל החודש, אז אם אתם מוצאים שיש לכם משיכה, נצלו אותה.

   

  ב-28 האסטרואיד קרס יכנס למזל שלכם, זוהי הזדמנות עבורכם להשקיע במראה שלכם, בהופעה, אולי אפילו לפצוח בדיאטה או בשינוי תזונה. הכל כדי להשביח את המראה של הגוף הפיזי שלכם. קרס טובה גם לזוגיות והתאהבות, אז תתכוננו.

   

  מזל מאזניים

  החודש ישנה פעילות מוגברת של הכוכבים מרס, שליט הזוגיות שלכם, וונוס השליטה שלכם. ראשית, זה אומר שישנה פעילות מוגברת הקשורה לזוגיות. על כן, ההמלצה היא לנסות לנתב את האנרגיה לחוויות, לפעילות ולאקשן כדי שהאנרגיות לא ינותבו למריבות או מתחים.

   

  קריירה: נתחיל עם ונוס שנמצאת בתחילת החודש בבית ה-10 שלכם, בית הקריירה, זהו אזור קרדינלי עבורה כך שהיא דורשת להניע את המערכת, לפעול ולא לדגור. ונוס בבית ה-10 שלכם מרמזת גם על שיתופי פעולה.

   

  ב-6 ונוס יוצרת 180 מעלות לפלוטו ומאפשרת לכם להגיע להישגים בתחום העבודה, רק שימו לב שאתם לא מגזימים עם הלחץ או הכוחנות כלפי הסביבה.

   

  ב-15 לחודש ונוס עוברת למזל אריה, שם היא באזור של אש ויצירה, היא מעדיפה פעילות חברתית, נסיעות, אך גם להציג את עצמכם או את הפרזנטציה שלכם.

   

  זהירות: ב-21 בחודש ונוס ומרס יוצרים היבט של מולות – 180 מעלות, כך שסביר שייווצר כאן עימות או אפילו סוג של מלחמה, אנחנו ממליצים להיות מודעים לזמן הנפיץ הזה ולא להיגרר למלחמות מיותרות. כמו כן, זמן זה יכול להוביל בתחום הקרייריסטי למפגשי פסגה שאולי לא חלמתם שניתן להפגיש ביניהם (כמו, למשל, טרמפ וקים).

   

  ב-25 ונוס יוצרת 90 מעלות ליופיטר, אנרגיה זו מתאימה לבילויים וליציאות. אולי אפילו לצאת להפגנות. מה שכן, יש בה הרבה אש, כך שכדאי שתזכרו לנשום קצת לפני.

   

  ומה לגבי מרס? כוכב מרס נמצא על 'בימת חייכם', הוא מדליק את האנרגיה וגורם לכם להתחבר לתשוקה כלפי החיים, אבל לא רק, גם כלפי השגיות ורצונות אחרים. מרס במיקומו יכול לזמן לכם רומן קצר או אפילו פגישות טובות בעבודה, במיוחד אם אתם פרזנטורים.

   

  העניין הוא שמרס נכנס לנסיגה ב-27 לחודש, נסיגה שתיארך כחודשיים בנטו ותהווה זמן טוב לדגור על הפרויקטים שהתחלתם (וסביר שהתחלתם כמה במקביל) ואך ללא זמן לרדת לפרטי פרטים. זה הזמן לשנס מותניים ולעבד את הפרויקט ולהיות ממוקדי מטרה.

   

  בריאות: מרס שנמצא באזור כל כך אקוטי, קצת מחבל לכם בבריאות וגם במראה החיצוני, הוא יכול ליצור דלקות או חום. החדשות הטובות הן שמרס יכול להשיל ממשקלכם, גם אם לא יצאתם לעשות ספורט (אז כדאי שתסכלו על חצי הכוס המלאה). אנחנו ממליצים לתרגל נשימות לפחות פעם ביום ולנהל רשימות כדי לסדר את יומכם.

   

  לסיום, ב-28 ירח מלא בגדי, זהו ירח טוב למשפחתיות והתכנסות פנימית. אנחנו יכולים לומר לכם שאתם זקוקים לזמן משפחתי, אז נצלו אותו לחיוב.

   

  מזל עקרב

  מרס, שליט המזל שלכם, מתחיל נסיגה שניתן להרגיש את השפעתה מתחילת החודש. הנסיגה הרשמית תתחיל ב-26.6 ותסתיים ב-27.8. השפעתו של מרס היא מעט אגרסיבית אך הפעם היא מנותבת לתחום המשפחתי או לחיזוק הביטחון העצמי שלכם. מה זה אומר?

   

  מיקומו של מרס בתקופת הנסיגה משמעותי עבורכם, אנחנו קוראים לזה הבטן הרכה שלכם, מיקום הקשור לטראומות ישנות או לנוסטלגיה או זיכרונות שמעוררים את העבר שלכם.

   

  מרס במיקומו קשור לסיפורים קרמתיים שמעוררים את האמוציות או את הרגש האימהי או האבהי. לכן, חשוב שתנסו להתבונן מהצד על חייכם, בדרך שכלתנית ככל שניתן ופחות פגיעה.

  זכרו שכל מה שקורה בחיים על פני האדמה - יש לו סיבה גבוהה, אנחנו נמצאים בבית ספר של החיים שיש לו התחלה, אמצע וסוף, אז קחו את הדברים בפרופורציות. דווקא מרס במיקומו מנסה להרים אתכם מעל הרגש, ללמד אתכם לתעל את האנרגיה לחיוב. אם לדוגמה איבדתם בן משפחה אהוב, נסו לחשוב על דרכים להנציחו, או להמשיך את דרכו.

   

  ב-8 בחודש ישנו זמן מאוד אקוטי בו ראש הדרקון נצמד למרס. בשבוע זה סביר שתרגישו שכל הקושי מתנקז ואין לכם מושג מהי הסיבה. זוהי לא דרך להכאיב לכם, זוהי דרך לגרום לכם לשחרר את הכאוס הפנימי כדי לנקות את המערכת הפנימית (ממש כמו שמנקים בית) ולהמשיך הלאה.

   

  בריאות הגוף והנפש: ב-19 נפטון משנה כיוון וגורם לכם להיות מרוכזים בעצמכם. כן, זה הזמן בו תוכלו לתת תשומת לב לגוף הפיזי שלכם, בקטע יצירתי, להשקיע במראה החיצוני ובכרטיס הביקור שלכם. זה יכול להשפיע גם על הבריאות שלכם, כך שאנחנו ממליצים לא לקחת תרופות בלי להיות בקיאים במרשמם. החוכמה היא לחשוב על חלופות, לקחת תחליפים בריאים ומזינים לגוף הפיזי.

   

  כספים ואיכות חיים: ב-13 מולד ירח בתאומים, זוהי קריאה אנרגטית פנימית, להתחבר להגיון בראי ולפתוח בחשיבה מושכלת לגבי כספים וניהולם. אל תוותרו על להבטיח את עתידכם.

   

  משפחה: ב-28 ירח מלא בגדי, זו השעה לקצור פירות בכל הקשור לתוצאות בתחום המשפחתי. זה יכול להיות בדרך של שמחה, אך יכול להיות שתזדמן לכם רווח שקשור לנכס משפחתי. אל תהססו לקחת הזדמנות ולבצע שינוי וזה כמובן לאחר שאתם בודקים שאתם במוכנות לכך.

   

  מזל קשת

  החודש אתם מקבלים הזדמנויות למהירי החלטה – על כן, אם תחשבו מהר, תפעלו מהר ותחשבו מסלול בזריזות, תוכלו להרוויח ובגדול. אז מה עוד צפוי לכם החודש הזה?

   

  איך לנצל הזדמנות? כוכב מרס שאחראי על האש והסטרטר שלכם, מתחיל נסיגה שניתן להרגיש את השפעתה מתחילת החודש. הנסיגה הרשמית תתחיל ב-26.6 ותסתיים ב-27.8.

   

  השפעתו של מרס היא מעט טריקית ולמה? כי הוא יכול להניע אתכם לפעולה אם אתם מהירים, אך יכול גם להפוך אתכם עצבניים או אפילו עלול להיות גורם לתאונות או דלקות. זה אולי נשמע לכם מופרך, אך מרס חייב להביע עצמו בפעולה ואם אין פעולה יש תגובה של אש בתוך הגוף. מכיוון שמרס נמצא בבית ה-3 שלכם, ההזדמנות היא בעיקר של מסחר ומשא ומתן. זה יכול להיות גם הזדמנויות שקשורות לנסיעות, לחוזים וגם למשפטים.

   

  הנאות החיים: כוכב מרס הוא כוכב שיכול להיות זרז מעולה עבורכם כמזל שהוא בעצמו אש. אז אנחנו ממליצים לכם לנצל אותו, אך יחד עם זאת כמזל של אש, לפני הכל, אתם אוהבים ליהנות מהחיים, לבטא את האש בדרך של שמחה, חברתיות, מפגשים חובקי עולם. אתם הראשונים לחשוב שחיים פעם אחת ובכל הזדמנות ממהרים ליהנות מהחיים – זה כמובן שיקול שלכם איך תנצלו את אותו המרס.

   

  מפגשים זוגיים וחבריים: ב-13 מולד ירח במזל היורד שלכם, אז אם דיברנו על הנאות החיים, זוהי הזדמנות עבורכם לחוות יחד עם בן הזוג, או עם הפרטנר שאתם אוהבים (וכן יש מצב שתבחרו בהרבה חברים).

   

  משפחה: נפטון פונה לנסיגה ב-19 לחודש (עד נובמבר) באזור המשפחתי שלכם, זה יכול להוביל לאחווה משפחתית ורצון ליהנות יחד (חופשה וזה), אך זה יכול להוביל לרגשנות מוגזמת כזו שמובילה לדאגה אולי אפילו לא מוצדקת.

   

  זוגיות: עוד באותו היום ב-19 ונוס נצמדת לראש דרקון, תוכלו ליהנות מתקופה רומנטית (זו כמובן בחירה) לקחת פסק זמן מהחיים ולנצל הזדמנות זוגיות או אפילו להציע הצעות עתידיות. זוהי הזדמנות גם לרווקים שביניכם.

   

  כספים: ב-28 ירח מלא בגדי, כמו גם האסטרואידית קרס שתעבור לבית הכספים שלכם, זוהי הזדמנות מעולה לנצל חודש של השמנה כספית. מסתבר שלא חייבים להשמין רק מאוכל, אפשר בהחלט להשמין מנחת או להשמין מכסף שטופח (בהצלחה).

   

  מזל גדי

  גדיים יקרים, נתחיל עם עתידות, בחודש הבא צפוי ליקוי חמה במזל היורד שלכם, בית הזוגיות. זה קורה ב-13.7 ויהווה סימן מאוד משמעותי לצד הזוגי שלכם. סביר שתצטרכו להתמודד עם סיטואציה של בחירה וכדי לבחור נכון, אנחנו מספרים לכם על הליקוי חודש מראש.

   

  אז מה תצטרכו לבחור - האם ללכת עם עצמכם עד הסוף, או לבחור בוויתורים שקשורים לזוגיות? אנחנו יודעים שזוהי בחירה לעתים לא פשוטה. לכן יש לכם חודש לנסות לחשוב להתגמש ולא להיות טוטליים, החיים הם לא שחור ולבן, יש גם צבעים נוספים וכדאי שתנסו אותם.

   

  מרס שנסוג אל המזל שלכם: בין 26.6 ל-27.6 מרס יבצע נסיגה רשמית. תפקידו להגביר פעילות ואקשן והוא יחזור מנסיגתו למזל שלכם ב-13.8 – על כן הנסיגה מאוד משמעותית עבורכם. אנרגיית האש מאוד אופיינית למזל שלכם וכדאי שתתעלו אותה לפעילות, יצירה, לפעילות ספורטיבית. רק שימו לב שלא להיפצע או ללחוץ על הגוף הפיזי קצת יותר מידי, הגוף הפיזי שלכם לא יכול להכיל אש בכמויות מוגזמות.

   

  מומלץ לקחת פסקי זמן ולהתרחק מן הסביבה, אולי קצת להתבודד, לראות סרט טוב, או אפילו משהו משעשע שירגיע אתכם ויחליף לכם את האנרגיה המודלקת. דבר נוסף שכדאי שתדעו הוא שבתקופת הנסיגה תוכלו לתקן את מה שלא צלחתם בעבר או אולי נתקעתם באמצע, זוהי הזדמנות לשפר.

   

  כוכב שבתאי שעדין נמצא בנסיגה במזל שלכם, מכשיר אתכם להתמודד עם המערכת הבירוקרטית - היא אולי לא חביבה עליכם, אבל אתם המזל שיודע הכי טוב להתמודד איתה וכן, לנצל אותה לטובתכם. אז בין אם אתם חיילים או תלמידים, או עובדים בארגון, או כל דבר אחר מול המערכת הגדולה, נסו לתעל אותה לטובתכם.

   

  חיזוקי חיובי: וזה מוביל אותנו לנקודת שיא שמימית שקשורה ישירות למזל שלכם ב-28 בחודש הירח מלא במזל שלכם וזוהי בהחלט נקודת אור של הצלחה, נקודת שיא בהישגיות שלכם. רק שכדאי לשים לב לפרטים הקטנים ולתת לעצמכם גם חיזוקים חיוביים על ההצלחות שלכם.

   

  נחזור לכוכבית ונוס וזוגיות שנמצאת בבית הזוגי שלכם עד 14.6 והיא דווקא מחממת את גזרת הרומנטיקה, למעשה עד כדי כך שיש מצב שאתם לוחצים יותר מידי ולא משחררים (אולי אפילו קצת מקנאים). אנחנו מציעים לא ללחוץ, לשחרר את הצד השני ולהתפנות להישגיות שלכם.

   

  ב-6 ונוס משלימה היבט של 180 מעלות לפלוטו שנמצא במזל שלכם, זהו היבט שיכול להוביל למאבקי כוח, אך גם להחלטות הרות גורל לגבי העתיד המשותף.

   

  שינוי מפתיע בתוכניות: ב-15 ונוס תיצור היבט דיסהרמוני של 90 לאוראנוס, מה שיכול לגרום לתפנית משפחתית, אולי גם קצרים בתקשורת שיכולים לצוץ, ואולי כדאי שתוותרו מראש ולא תיכנסו לעימותים, מה שנקרא – תצאו גדולים, השאלה היא האם אתם מסוגלים לכך.

   

  נקודת השיא במאבקי כוחות: ב-21 ונוס תיצור 180 מעלות למרס וכשמרס נימצא באזור של תחילת נסיגה – הוא יוצר עימות משמעותי בין הכוחות, הזכרי והנקבי. סביר שקיים כאן סיפור ואולי הוא נסתר מאחורי הקלעים – סיפור של מאבק, אך השאלה איך מגיעים לפתרון? המאבק גורר אחריו את נסיגת מרס (בין התאריכים 27.6-27.8) ומאוחר יותר גם נסיגת ונוס שעשויים להסתיים רק בנובמבר. דווקא עבורכם הגדיים, כטיפוסים מלחמתיים, אנחנו ממליצים להשתמש בטקטיקה חכמה ולתת לצד השני להחליט, אולי זה יהיה לכם קשה, אבל אנחנו מבטיחים לכם שזה יפעל לטובתכם.

   

  תקשורת: ב-12 לחודש מרקורי יעבור לבית מערכות יחסים ודיבורים יתחילו להישמע ברקע. הפרטנרים שלכם פתאום ידברו וישפכו את הלב (אז תקשיבו).

   

  הזדמנויות לרווקים שביניכם: ההמלצה היא לשנות את דרך התחלת הקשרים, להיות פחות רשמיים או קורקטיים ולהציע חוויות משותפות, להציע הצעות שיהיה קשה לסרב לכם. בהצלחה.

   

  מזל דלי

  החודש נפתח עם פעילות דרקונית שקשורה לציר ההתפתחות שלכם וגם של האריות היושבים ממולכם. ראש הדרקון נמצא במזל אריה והזנב נמצא אצלכם (זה נמשך ממאי 17 ועד נובמבר 18) ומה ההבדל בין הראש לבין הזנב? אם הראש מכוון אותנו אל כיוון הייעוד, הזנב מאפשר לכם לשחרר את כל מה שאינו משרת אתכם יותר. מכיוון שכבר בחודש הבא מתחילים הליקויים במזל סרטן, השפעת הדרקונים תלך ותפחת.

   

  זה הרי ידוע שהחלק האנושי אוהב להגיע להישגים, לזקוף לעצמו ניצחונות או טפיחות על השכם, אבל לא כולם מגיעים להישגים באותה תקופה ובאותו הזמן - אם נסתכל על הנוף הדליי, נוכל להתרשם מאחת שהגיעה להישגים דווקא בתקופה זו, גם כשהיא דלייה, וזו כמובן נטע ברזילי. אז איך זה קורה? אם נעמיק בסיפורה של נטע נשים לב שהיא הקפידה לפעול בשיתוף וכחלק מתוך צוות, היא הקפידה לפרגן לכולם ולא רק לעצמה. היא אפילו טרחה להסביר שזה ניצחון של העם כולו.

   

  השינוי שלכם כדליים בתקופה זו תלוי ביכולת שלכם בשיתופי פעולה, להסכים ולחבור לפעילות כצוות, כארגון, כקבוצה, כך תוכלו לכבוש יעדים. נסו לנצל את הקשרים שלכם, לצאת מתוך אזור הנוחות, כי אם תצפו לכבוש פסגות לבדכם, בלי לפרגן לסביבתכם, או לשתף פעולה, כנראה שתתקלו בקשיים ואף תחושו בדידות.

   

  אנחנו ממליצים, במקום להקשיח עורף כלפי הסביבה או אפילו בני הזוג, נסו להיות חלק משלם, פרגנו גם לאחרים, היו קשובים לדעתם, לחולשותיהם. נסו להיות שם בשבילם, זה הזמן שלכם להיות בשביל האחר, בדרך שפותחת את הלב. ולפני שאתם מתגוננים, קראו את הכתוב כמה פעמים. ורק אז, לכו אל הפרטנרים שלכם ותודו להם על עצם היותם.

   

  אז מה צפוי לכם עוד? ראש הדרקון (היעוד) הנמצא במזל היורד ונצמד למרקורי (ב-2) יעזור לבני הזוג או הפרטנרים להיות כריזמטיים כלפיכם. הצמידות למרקורי מכוונת אתכם להיות יצירתיים כלפיהם ולא להיכנע להם, להראות להם גם את הצד השני של המגרש. אם קשה לכם לומר את הדברים במילים, כתבו להם.

   

  אותה אנרגיה מלווה אתכם כל החודש, חשוב שתהיו רגישים כלפי הצד השני, בני זוג או פרטנרים אחרים נמצאים שם כדי לתרום את חלקם - אז אל תזלזלו או תהפכו אגרסיביים מידי. האדם שעומד מולכם יש לו חלק חשוב בחייכם וסביר שאתם קצת מפספסים את תרומתו או מרגישם נוח מידי להוציא עליו את כל הכעסים שלכם.

   

  נקודת הישג, היוצרות מתהפכות ב-19: בימים אלו ונוס תיצמד גם היא לראש דרקון (היעוד) המדובר בתחום הזוגי או במערכות יחסים בהן תחוו אתגר שיכול להוביל להישג, מיזוג, או אפילו תוצאה חומרית או מקצועית. כשמדובר בצמידות לראש הדרקון, כנראה שהיחסים הם קרמתיים, כאלה שמנסים ללמד אתכם משהו שחוזר אליכם מן העבר או אפילו ואתם מרגישים כמו דה ז'ה וו. היינו פה כבר פעם, רק שהפעם סביר שתגיעו לתוצאות חיוביות. בהצלחה.

   

  מרס והכוח שלו לשנות: הסיבה להיפוך קטבים היא לא רק ונוס, אלא בראשית מרס שנמצא במזל שלכם (דלי) ומתחיל נסיגה ב-26, אך ההשפעה מורגשת כבר בתחילת החודש.

   

  מה זה אומר? מרס הוא כוכב הפעולה ובתקופה זו של הנסיגה הוא מפעיל את כל הכוח שלו כדי להזיז דברים. סביר להניח שמדובר בתקופה מלאה בשינויים מאתגרים שכוללים שיתופי פעולה או קשורים באופן הדוק לתחום הזוגי. הפעילות של מרס במזל היורד וכשזנב הדרקון נמצא שם, היא מאוד אקוטית ויכולה להזניק אתכם או להכאיב לכם, הכל תלוי בכם.

   

  אנחנו מזכירים לכם להפעיל את דוושת הגז באופן מתון, להשתמש בקשרים שלכם, לבקש עזרה אם צריך, לשתף פעולה, אבל להשתדל מאוד להיות פחות אגרסיביים או אפילו דורסניים כלפי הפרטנרים שלכם.

   

  ב-14 ונוס עוברת למזל אריה, למזל היורד שלכם, בית הזוגיות והמערכות יחסים, זוהי בשורה טובה עבורכם עם כל הלחץ והמתח, קצת לשחרר שרירים לחוצים ולהתנות אהבהבים, לשחרר את המתח בפעילות זוגית או אפילו חברית.

   

  כספים: מרס בנסיגתו ובעימות עם ונוס יכולים להיות מלחמתיים, אבל גם להשיג בדרך של הפוך על ההפוך, זאת אומרת שאם חוויתם קשיים כספיים לאחרונה, סביר שתמצאו נקודת אור בתוך כל הכאוס, דווקא עכשיו אתם יכולים למצוא את ההכנסה הנוספת, או הסכום המיוחל שיסגור לכם את הפינה. נסו לחשוב על הכנסה פסיבית כזו שתייצר לכם תזרים חודשי בלי שתעבדו קשה בשבילו. אנו יודעים שאתם מורים בנשמה, אולי אפילו תציעו את עצמכם כמורים פרטיים או מרצים אחת לתקופה.

   

  בריאות: מרס בנסיגתו מלווה באנרגיה מודלקת, הוא קשור גם למערכת הדם אצלכם. על כן חשוב לבצע בדיקות, לשנות את התזונה, לשתות קר ולא חם. והכי חשוב בתקופה זו ולהישמר מפציעות או דלקות.

   

  מזל דגים

   דגים יקרים, אתם כמאסף, צריכים תמיד לזכור שיש חשיבות רבה לעצם היותכם מעודדים, תומכים, מזריקים כוח ואנרגיה לשאר האנושות. זה קורה בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא, זו ההשפעה הטבעית שלכם. והחודש כשהכוכב ששולט במזל שלכם פונה שוב לנסיגה ארוכה – אנו מדברים על נפטון שמתחיל נסיגה ב-19 וצפוי לסיים אותה רק בנובמבר.

   

  איך זה ישפיע עליכם? זה באמת תלוי בכם, אם אתם אנשים רוחניים, סביר שתתחילו לתקשר יותר או אפילו באופן מסיבי (זה הזמן להקשיב לקול היקום שמדבר אליכם). אם אתם פחות כאלה, סביר שתרגישו סוג של מיסוך אנרגטי, בלבול או אפילו שכחה. תקופה זו, יש לה מטרה – היא מכוונת אתכם לפנות לתחום היצירתי הקיים או חבוי בכם. יצירתיות זה לא רק להיות צייר, או אומן, זה גם לחשוב בדרך שונה ולא קונבנציונלית.

   

  חשוב שתקפידו בתקופה זו לא למהר לקחת תרופות (כי תהיינה תופעות לוואי) או לא למהר לצאת אל הים (אנחנו מדברים על מתחת למים) וגם להקפיד באזור הבית לבדוק שהצנרת פועלת כשורה ואין רטיבות מוגברת.

   

  זוגיות בסיסית: מרקורי שליט המזל היורד שלכם נמצא בתחילת החודש בתאומים, כמובן שתחוו תקשורת מוגברת ואקשן וורבלי. ב-12 מרקורי עובר לסרטן, הזוגיות תהפוך קרדינלית ומשפחתיות תוססת. בסוף החודש מרקורי יעבור למזל אריה (ב-29) מה שמסביר את העובדה שלאורך כל החודש תחוו אקשן יוצא דופן בתחום הזוגי ואם אתם לא אוהבים גלים סוערים, כדאי שתתרחקו מידי פעם מבני הזוג ומכולם - כדי להירגע עם עצמכם.

   

  ואם מדברים על ייעוד: בתקופה זו בה ראש הדרקון המחבר אתכם לייעוד נמצא בפעילות מוגברת, אתם תרגישו צורך עז להתחבר לכל מיני סוגים של פעילות חברתית, או התנדבותית או כזו שדוגלת באידאלים או אפילו הפגנות. ראש הדרקון שפעיל בכל החודש באופן מסיבי יכול לחבר אתכם לאנשים מן העבר, לפרסונות שמשפיעות עליכם באופן די מסיבי. ההמלצה היא לדעת את כוחכם ולא רק את כוחם, להסכים להיות חלק ממערכת ולשתף פעולה למרות הפחדים התת הכרתיים - לא להיכנע. השיא של הפעילות הזו יתרחש ב-8 לחודש כשמרס ייצור 180 מעלות לראש הדרקון, כדאי שתנשמו עמוק כי האנרגיה כוחנית ואפילו יכולה להיות מקוטבת לשלילית. אנחנו ממליצים על שאלת חלום - להבין מה תפקידו של האדם שמפר את האיזון שלכם? מה הוא בא ללמד אתכם? מלבד שיעור בכוח ושליטה.

   

  שיחות אל תוך הלילה: מולד ירח ב-13 באזור המשפחה שלכם, יגרום לכם לדיבורים רבים, לשיחות ארוכות ואולי אף אל תוך הלילה, שימו לב שאתם לא מבזבזים אנרגיה יקרה. אם אתם משוחחים, נסו להבין מהי מטרת השיחה ולכוון אל תוצאה מכוונת מראש (ולא להיכנס ללופ).

   

  יום טוב לעסקים או חו"ל: ב-19 מרקורי 120 יופיטר זהו יום מופלא עבורכם, אולי תסגרו דיל לחו"ל או אפילו עסקה עם חו"ל. (השפעה כזו יכולה להשפיע גם כמה ימים לפני ואחרי)

  ירח מלא ב-28 יוביל אתכם לתוצאות בתחום הכריזמה שלכם. תוכלו להציג את עצמכם לעולם, להרצות, להשפיע וגם ליהנות מחדוות היצירה. גם שינוי במראה שלכם יכול לבוא בחשבון, אולי תבקרו במספרה או תשקיעו במלתחה.

   

  השפעה חיובית מהצד הזוגי: עוד באותו יום קרס האסטרואידית עוברת למזל היורד שלכם זוהי בשורה טובה לזוגיות שלכם או אולי אפילו לבן או בת הזוג שלכם שיכולים להפתיע עם בונוס או איזשהו שכר לעמל שלהם. בכל מקרה האסטרואידית משפיעה לטובה גם בפעילות שקשורה לבית ולמשפחה, אז תוכלו לזכות לתרומה משפחתית, לפידבק חיובי. ואולי כדאי שתבקשו מהצד השני, זה הזמן להיענות בחיוב.

   


  פורסם לראשונה 30/05/2018 13:26

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  מרס משלהב
  צילום: shutterstock
  צילום: שרית צרפתי
  שלי רום
  צילום: שרית צרפתי
  מומלצים