שתף קטע נבחר

דורון מדלי: "אני מבקש ממך סליחה, נטע"

"הוליכו אותי שולל והפכו אותי לטרף קל לשונאים. אני אשם בכול", אמר דורון מדלי בטקס פרסי אקו"ם כהתנצלות על כך שאמר בריאיון כי נטע ברזילי "נקלעה לסיטואציה". דנה ויס שהגישה את התוכנית במסגרתה שודר הריאיון: "טוב יותר לו היה מסתפק בלהגיד את האמת"

"הסיפור התקלקל, נפלתי בלשוני, הוציאו אותי מהקשר והפכתי טרף קל לשונאים שמחכים מעבר לכל פינה בארץ המשוגעת הזאת.

אני אשם בהכול אני יודע שאת לא רוצה שאתנצל בפניך, אבל מבקש ממך סליחה. ממך ובעיקר מבקש סליחה מעצמי".

 

דורון מדלי (צילום: מוטי קמחי)
דורון מדלי. מתנצל(צילום: מוטי קמחי)

את הדברים הללו אמר דורון מדלי בטקס פרסי אקו"ם שהתקיים הערב (ד'), כהתנצלות על כך שבריאיון לחדשות 2 לפני כמה ימים אמר כי ברזילי "נקלעה לסיטואציה" כשנשאל "מי ניצח יותר - אתה או נטע". "זה ברור שאני ניצחתי יותר, זה הניצחון האמיתי מכיוון שאני לוקח את זה איתי כל החיים", הסביר באותו ריאיון. כעת, כאמור, התנצל.

 

הופעה נטע ברזילי בכיכר (צילום: אור גפן)
נטע ברזילי "למדתי שיעור גדול מאוד באגו"(צילום: אור גפן)

ברזילי עצמה עלתה על הבמה בטקס, ואמרה: "אני לא רגילה לעמוד ולדבר. אבל ברגעים האלה אני נורא אוהבת לאלתר, כמו תמיד. אדבר מהלב, וחשבתי ללמד את כולם שיעור שאני למדתי במסע הזה, שיעור מאוד גדול באגו, ביצירה. לא ציפיתי לזכות בכוכב הבא, עשיתי משהו די נישתי. כשזכינו ב"כוכב" הבנתי שאני יכולה לעשות משהו מאוד טוב בשביל אנשים. יש איש שחלם את הזכייה שלו באירוויזיון כבר עשר שנים וכיוון לשם. כתבנו שיר, אחר כך הגיעה הטלטלה שאתה שר מול 200 מיליון איש שיר שהוא לא שלך. היינו צריכים לשבת ולחשוב עם עצמנו. חשבתי לעצמי 'אני? לשיר משהו שאין בו שום דבר ממני? לא אצליח לנצח עם זה׳. אז כולנו עברנו מסע די מטורף של פתיחות ועבודה ביחד בתוך Toy. זה אחד הדברים הכי מלמדים על שיתוף פעולה. ככה מנצחים, כשאתה מנצח את עצמך, את הגבולות והקירות".

 

דנה ויס, מגישת חדשות סוף השבוע ששידרו את דבריו של מדלי, הגיבה להתנצלותו היום בחשבון הטוויטר שלה: "מפאת כבודו של מדלי לא נחשוף ולא נגיב. אבל אולי במקום לומר שהוצא מהקשרו והוליכו אותו שולל, טוב יותר לו היה מסתפק בלהגיד את האמת - 'אמרתי, טעיתי - אני מתנצל".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים