שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  זהו החשוד באונס ובהונאת נשים: "נאשם ב-4 מקרים דומים"
  הוארך מעצרו של דודי שטיינהרטר, שעל פי החשד אנס וביצע מעשים מגונים בנשים. שטיינהרטר התגלה בתחקיר ynet ו"ידיעות אחרונות" שמצא שבעודו נשוי ואב לילדים, הוא הונה נשים. המשטרה: "נולדו לו שני ילדים ועוד שתי נשים בהיריון ממנו. מתנהל נגדו משפט בעבירות דומות"

   

  תחקיר ynet ו"ידיעות אחרונות" על שטיינהרטר

  תחקיר ynet ו"ידיעות אחרונות" על שטיינהרטר

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בית משפט השלום בירושלים האריך הבוקר (יום ה') את מעצרו של דודי שטיינהרטר, שנעצר אתמול בחשד שאנס, ביצע מעשים מגונים והונה נשים ברחבי הארץ. שטיינהרטר, בן 38 ממודיעין עילית, היה במרכזו של תחקיר שפורסם ב-ynet וב"ידיעות אחרונות", ובו התברר כי הוא ניהל קשרים רומנטיים עם שמונה נשים לפחות. חלקן אף נכנסו להיריון ממנו ואחרות טענו שנפלו קורבן לעוקץ כלכלי מצידו.

   

  קורבנות נוספים נחשפו: ניצול, פגיעה ו"הלם מוחלט"

   

  משטרת מחוז ש"י ניהלה חקירה סמויה במשך כמה שבועות עד למעצרו אתמול בהוד השרון של שטיינהרטר, שלא התנגד למעצר. לאחר מעצרו הוא נלקח לחקירה במשטרת ש"י. בחקירה התברר כי החשוד סיפר לנשים שהוא רווק או גרוש והבטיח להתחתן עמן, ואחרי שרכש את אמונן גנב מהן כספים במרמה.

  דודי שטיינהרטר ()
  עם אחת מהנשים

  נציגת המשטרה אמרה בדיון כי לפי החשד יש לו שני ילדים מנשים נוספות ושתי נשים שהרו ממנו. היא סיפרה גם כי נגד שטייהרטר יש ארבעה כתבי אישום בעבירות דומות והמשפט מתנהל בימים אלה.

   

  סניגורו של שטיינהרטר, עו"ד מיכאל עירוני, ביקש תחילה לאסור את פרסום שמו של החשוד: "לא הייתי מבקש לולא התנהלות ביזיונית של צוותי החקירה. היות ומדובר בחקירה שבה יכולים לפגוע במשפחתו, בילדיו הקטינים ובאשתו. אני מבקש לא להתיר את פרסום שמו ואת שם משפחתו".

   

  עם זאת, החליט השופט אלעד פרסקי לפרסם את שמו של שטיינהרטר והורה על הארכת מעצרו בשמונה ימים. יש לציין כי המשטרה ביקשה להאריך את המעצר ב-11 ימים. "קיים חשד סביר למיוחס למשיב. מדובר במספר לא מועט של אירועים בעלי דפוס דומה. לנוכח החשד הסביר הרי שקיימת מסוכנות שנשקפת לאנשים ולכן קיימת עילת מעצר ולענין זה מצטרפת העובדה כי נגד המשיב עומד כתב אישום בעבירת מין", אמר השופט.

   

  גורם בחקירה אמר אתמול: "גם לאחר הגשת התלונות שהצטברו אצלנו בחרנו לנהל חקירה סמויה שכללה עיכובים ותרגילי חקירה שונים, על מנת לבסס את החשדות והראיות נגדו. בחלק מהמקרים השוטרים אף  'נתנו' לחשוד לגבות כספים מהנשים כדי לבסס ראיות חותכות נגדו".

   

  שטיינהרטר היה מוכר בשכונת ברכפלד במודיעין עילית כאברך ירא שמיים ממשפחה מיוחסת וענפה, שהעביר שיעורי הלכה בבית הכנסת השכונתי. בקהילה הליטאית שבה הוא מתגורר עם רעייתו ועשרת ילדיו, הכירו את מסירותו הרבה לתחום ההצלה והאמינו שהוא מתנדב למשמרות לילה כנהג אמבולנס.

   

  איש לא העלה על דעתו כי שטיינהרטר מבלה בלילות בחיק נשים רבות, שבפניהן הוא מציג את עצמו כרווק, פרוד או גרוש. לטענתן, את חלקן הוא ניצל כלכלית ועם חלק מהן הוא אף קבע תאריך לחתונה. כל זאת כשהוא עדיין נשוי, וממשיך להביא ילדים עם רעייתו ועם נשים נוספות.

   

  עו"ד עירוני, שמייצג את שטיינהרטר מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר בתגובה להארכת המעצר: "אנו נמצאים בשלבים הראשונים של החקירה. מרשי מכחיש את כל החשדות. טענות דומות שהועלו כנגדו בעבר התבררו כלא נכונות, לפיכך נמתין לסיום החקירה".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים