שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הנהלת הרמוניה לעובדים: אין לנו כסף לשלם משכורות; צפויים להגיש בקשת פירוק בקרוב
  ל"כלכליסט" נודע כי 100 עובדי רשת האביזרים והריהוט לבית צפויים להגיש בקשה למנות מפרק זמני לחברה, לאחר שהנהלת החברה הודיעה להם שהיא בבעיה תזרימית ולא תוכל לשלם להם משכורות

  שוב, רשת הרמוניה לבית בדרך לפירוק. ל"כלכליסט" נודע כי 100 עובדי רשת האביזרים והריהוט לבית צפויים להגיש בימים הקרובים בקשה למנות מפרק זמני לחברה. זאת בשל בעיות תזרים מזומנים אליה נקלעה החברה שבבעלות מירן מלכה.

   

  לכתבות קריירה נוספות

   

  העובדים לא קיבלו את משכורות חודש מאי וחוששים כי גם לא יקבלו אותם לאור המצב אליו נקלעה החברה. ככל הנראה העובדים מעריכים כי אין סיכוי להבראה ולכן החליטו להגיש בקשת פירוק ולא בקשה להקפאת הליכים. הנהלת החברה הודיעה לעובדים שהיא בבעיה תזרימית ולא תוכל לשלם להם משכורות.

   

  כבר מאז שנת 2016 ובתהליך שנמשך עד היום, נמצאת רשת העיצוב וכלי הבית בתהליך של סגירת סניפים וצמצום שטחי מסחר. במהלך שנת 2017 סגרה הרשת שבעה סניפים ומאז תחילת השנה הנוכחית נסגרו שבעה סניפים נוספים.

  הרמוניה לבית (צילום: יובל חן )
  סניף של הרמוניה לבית(צילום: יובל חן )

  בעבר התבטא מירן מלכה ואמר כי הוא יצא מקניונים ששכר הדירה בהם גבוה והחנות מתקשה להרוויח בהם ויעביר את החנויות לפאוור סנטרס. אך נראה כי גם מהמרכזים הפתוחים נאלצה הרשת לסגת וסגרה בשנתיים האחרונות גם חנויות בישפרו סנטר נס ציונה ובמרכזי ביג הפתוחים.

   

  מירן מלכה, אחיו של אבי מלכה לשעבר בעל רשת האופנה ML שקרסה ונרכשה על ידי משקיע זר, רכש את הרמוניה לבית בשנת 2006. מירן מלכה רכש את הרשת מכינוס נכסים והרחיב את הפריסה שלה, שבשיא הגיעה לכ-30 סניפים. כיום מונה הרמוניה לבית כ-13 סניפים בלבד ולדברי גורמים בענף הקמעונאות היא נקלעה לבעיות תזרים בשל ההתרחבות שלה ופתיחת סניפים בקניונים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים